אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדנג'ן - למלכות בלבד?

Uranus
לפני 19 שנים • 29 באוג׳ 2004
Uranus • 29 באוג׳ 2004
אני מסכים עם הרוח הכללית של התגובה של ליידי שירה, לגבי הוניליות של ימי חמישי.

אבל כפי שדארק ארטיסט כותב: לוניליים אולי באמת מדברת יותר השליטה הנשית,
ואין מה לעשות אבל זו פרסומת ברדיו שנועדה לשווק מועדון בילויים שמהווה עסק לכל דבר אשר מחויב בהכנסות ורווחים על מנת שיוכל להמשיך לחיות. וזה בדיוק העניין, אם כל החלוציות של המועדון וכל התרומה שלו לקהילה, בשורה התחתונה זה מועדון בילויים עם קונספט ובסופו של דיון עדיין מדובר בעסק שמתבסס על קהל לקוחות שחייב לגדול כל הזמן וגם חייב להסתמך על קהל קבוע ולכן המועדון חברים. ודרך אגב, הגדרה של לקוח לעניין זה הוא מי שמשלם כניסה וקונה משקאות ולא מישהו שחבר בקהילת ה- BDSM.

אני מבין את החלטת הדאנג'ן לצאת בקמפיין הזה כי הם חייבים לשרוד בסביבה כלכלית, עסקית ושיווקית, ואם פלח השוק של מתעניינים בפמדום גדול מהמתעניינים במיילדום אז הפניה תהיה באופן טבעי וברור לפלח החזק.

אני חושב שכל ביקורת על עמוס והמועדון היא מיותרת כי היא באה ממקום בו אנו אנשי ה"קהילה" חושבים שהמועדון שייך לנו, והוא חד משמעית לא שייך לנו. למועדון יש בעלים, ויש בו עובדים שצריכים לקבל שכר כמו כל בית עסק, וזה לא ארגון חברים או עמותה וכיו"ב. המועדון שייך לעמוס, וכאיש עסקים זו זכותו לשווקו לפי ראות עינייו. ואם ישנם אנשים, וניתן לומר שאני ביניהם, אשר לא מזדהים עם הליין הכללי שאליו המועדון צועד או עושה רושם שצועד, אז כמו שאומרים באנגלית:
It's a free country אף אחד לא מכריח אף אחד אחר.
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 30 באוג׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 30 באוג׳ 2004
ציטוט: It's a free country

*Freak

וזה כל מה שיש לי להגיד בנושא. עוד לא ביקרתי בדאנג'ן... ועכשיו, אני כבר לא בטוח שאבקר. icon_confused.gif
Monarch​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 בספט׳ 2004
Monarch​(שולט) • 10 בספט׳ 2004
Lady Shira כתב/ה:

בחמישי האחרון, בעקבות הפרסום הזה, הדנג'ן היה נראה כמו שווארמיה מסריחה ביותר, ערסים מגעילים ביותר ושאר עדרי ונילים בהמוניהם שאין להם טיפת קשר לפטיש או סאדו באו לשם והאוירה המחורבנת ביותר גרמה לנו לקחת תרגליים ולברוח משם .

המקום נעשה מקום ונילי -ערסי דוחה ביותר, אפילו לא ונילי-ידידותי אם כבר ונילי,

סורי אבל זה לא ה שאנחנו מחפשים וממש לא אוירת הסאדו המתאימה כמו שהיתה פעם בהתחלה.

לילה טוב.

מהתרשמות אישית - תאור מדוייק וקולע.
Shalhevet
לפני 19 שנים • 11 בספט׳ 2004

בואי אל הדנג'ן, המקום בו עושים כבוד למין החזק באמת!

Shalhevet • 11 בספט׳ 2004
אני גם חושבת שזה פירסום מאוד לא חיובי על המועדון.
icon_confused.gif אני מאמינה ויודעת שיש למועדון הזה פוטנציאל אדיר בעולם ה-BDSM
אני לא מחפשת להעביר ביקורת שלילית בהודעה זו,אני רק ארשום את דעתי מתוך אכפתיות כנה.
אני,דומית\מלכה,מבלה קבועה במועדון,לא מאמינה שהדנג'ן צריך להיות רק עם נשים "חזקות".
לעיתים יש הופעות של דומים שהרבה יותר מרתקות אותי מהופעות של מלכות....וכמובן שגם ההפך.
אין חוקים ב BDSM ,אין חוקים של פופולאריות חברתית וזה כל היופי.
שאני מגיעה לדנג'ן אני רוצה לראות הכל מהכל ולא להרגיש שאני חיה בתוך בועה דמיונית של עולם שמבוסס רק על שליטה נשית...כי יופי אמיתי זה לראות קשת מלאה בשלל צבעים ולא ענן אחד אפור.רוצה את הגיוון.את האתגר,את העניין. gay.gif
במועדון קיים כמובן הגיוון ולכן אני לא חושבת שבפירסומת שמייצגת את אופיו של המקום, נכון להציג את הדברים בגוון אחד ועוד כזה קיצוני.(ואין לי אייטם אחר לפרסומת!)אולי כדאי להוציא כמה משפטי פירסום במקביל עבור המקום.
icon_idea.gif אסור לשכוח שיש סאביות משובחות ואדונים נפלאים שחבל לפספס דווקא אותם עם מסר שכזה.
אני אומנם חלק "מהמין החזק"..(לפי הפרסומת) אבל אני מאמינה שלא קיים באמת דבר כזה מין חזק.
לא נשי ולא גברי...אין מין חזק.יש נשים מדהימות כמו מדונה למשל iloveu.gif שמייצגות עבורי שליטה על עולם שלם ובאותו מידה אני מכירה את "מר הרצל" icon_rolleyes.gif שהקים מדינה שלמה\מדינת היהודים<שיחק אותה>.אז מה?מי "המין החזק" לפי דרכו של העולם...?יש דום ויש סאב וזה עניין שמוטבע באדם בטיבעיות.הגדרות קיצוניות כאלה נועדו בשביל לתת ביטחון לחסרי ביטחון.
אני אישה דומיננטית ומרשימה בזכות נתונים טיבעיים שניתנו לי או שרכשתי במהלך חיי,ולכן אני מקבלת באהבה גם את הצדדים האחרים.כי למעשה כולנו נעים באותו החלל "החריג" וכל אחד יודע את מקומו במשוואה.
בלי עבדים לא הייתי יכולה לחיות בכנות ובאושר את חיי,בלי אדונים כנראה הייתה לי פחות השראה והבנה,בלי שפחות לא הייתי מגשימה יצרים של תשוקה עזה.
love2.gif אנחנו שזורים אחד בשני ,אני אולי מלכה קשה,דרשנית ואכזרית לעיתים אבל הכל נעשה מתוך אהבה...אני בטוחה שההנהלה הקשובה והנהדרת של הדנג'ן מבינה מה כוונתי מתוך נסיון רב.
*חומר למחשבה עבור הפירסום של הדנג'ן שיכול להגיע לאנשים שחוששים מהצעד הראשון.
ממני המלכה שלהבת
ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 11 בספט׳ 2004
ניקי666 niki • 11 בספט׳ 2004
זה מה שקורה שקופירייטר וניל..
YourMaster​(שולט)
לפני 19 שנים • 24 בספט׳ 2004
YourMaster​(שולט) • 24 בספט׳ 2004

אני חושב שהפרסומת הזו פשוט פונה לואנלים ולא לחברי הקהילה.
כנראה שעמוס/הקופירייטר חושב שאתם כבר בכיס שלו
ועכשיו הוא מנסה לעניין ציבורים חדשים, קרי - הואנילים.

הפרסומת קצת מזכירה את הדרך שבה אני והחברים שלי מתחילים עם ואניליות
בהתחלה היא אמנם לא מלכה אבל בהחלט נסיכה
ואנחנו צריכים להחמיא לה, להרשים אותה ולפתות אותה באופן כללי
בהמשך היא ממשיכה להיות קצת נסיכה
במובן שאנו עדיין אוהבים אותה ומשקיעים בה
אבל התפקיד העיקרי שלה הופך להיות זה של שפחה.

אחד הביטויים לכך הוא מי עושה כלים אחרי הארוחה
אחרי הארוחה המשותפת הראשונה - אני עושה icon_smile.gif
לאחר הארוחה המשותפת הבאה היא מובלת אחר כבוד לכיור
שם היא תבלה חלק ניכר מזזמנה מעתה ואילך icon_smile.gif

בדיוק באותו אופן, דיברתי עם לא מעט נשים מהאתר שהתחילו
את הקרירה הבדסמית שלהם כמלכות הביית בדאנג'ן
וכשהם אכן מגדירות את עצמם ככאלו.
כשאני פגשתי אותן הם דיברו איתי על האפשרות להיות סאביות שלי.

מה שאני אומר זה שהרבה יותר קל לשווק לבחורה ואנלית בואי תהיי מלכה מאשר בואי תהיי שפחה
גם אם בחורה ואנלית תחשוב על עצמה כעל שפחתו של החבר שלה
היא לא תגדיר את עצמה כשפחה באופן כללי.
כל (*) הבחורות הואנליות שיצאתי איתן הסכימו לשמש שפחות שלי
אבל אף אחת מהן לא הגדירה את עצמה כשפחה באופן כללי
אלא רק שפחה שלי - מצב שהיא הסכימה אליו מתוך אהבתה אלי.
אולי זה נכון גם לגבי רוב הסאביות שהן מוכנות לשמש שפחות רק של מי שהן אוהבות.
אבל עדיין יש הבדל בתפישה העצמית.

אם זה אכן הרעיון מאחורי הפרסומת (הבאמת גרועה) של המועדון
אז הקופירייטר פשוט לא הכין שיעורי ביית מספיק טוב
רוב הנשים לא רוצות להיות מלכות במובן של שליטה אלא במובן של אהבה והערצה.

(*) חוץ מאחת שלא הסכימה כיוון שהיתה דתיה
אבל היא כן היתה משרתת בפועל (תביאי לי מזלג/תעשי קפה/תנקי את השירותים)
והיא גם הייתה מאוד שובניסטית.