סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 12 באפר׳ 2021
Zord כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
הסיבה שאני פעם אחרי פעם אומר "תביא תמיכה מחקרית" אינה בגלל שאני חושב שמחקר צריך לפתור לנו את הדיון.
אני דורש את זה בגלל הצהרות מאוד ספציפיות של אנשים פה על מבנה המציאות או מבנה החברה.
אם אדם מרגיש שלנשים קל יותר מגברים, לגיטימי לדרוש ממנו דוגמאות לזה, ולבקש ממנו לתקן את ההנחה שלו, אם אין בנמצא דוגמאות כאלה.
אבל, אם בנאדם טוען שיש היום יותר ניתוחים לשינוי מין מזכר לנקבה - את זה אפשר לבדוק רק עם סטטיסטיקה. הוא לא טוען להרגשה, הוא טוען לקיומה של תופעה אובייקטיבית. בבקשה - ידגים אדוני את התופעה שאדוני טוען שקיימת. מנגד, אם מישהי תטען שאחת מכל שתי נשים עברה אונס, גם ממנה אבקש להביא סטטיסטיקה שתומכת בזה, כי היא מתארת תופעה אובייקטיבית, לא הרגשה.
אנשים לא רוצים להגיד "אני פשוט מרגיש שלנשים קל יותר", הם רוצים להראות שאובייקטיבית לנשים קל יותר. אז אני דורש מהם את ההדגמה האובייקטיבית. גם אז, תמיד ניתן להשיב "אוקיי, אני לא יכול להדגים את זה אובייקטיבית, אני פשוט מרגיש שזו המציאות", אבל גם את זה לא רוצים לומר.
כל הדיון הוא בעצם "גברים מסויימים מרגישים שהמציאות המודרנית אינה הוגנת כלפיהם". לזה יש לי תשובה פשוטה - פנה לטיפול פסיכולוגי כדי להבין למה אתה מרגיש ככה, ומה ניתן לעשות כדי לשנות את זה, אם בתוכך פנימה, אם בעולם החיצון.

אני אביא את מחקרים.
הם קיימים, אני אשים פה לינקים להכל.
זה יקח לי קצת זמן אבל בסוף זה יקרה.

אתה יודע מה הבעיה? שאתה ככל הנראה תבטל כל מחקר שאני אביא, בתכלס אפשר למצוא פגם ברובם. גם במחקרים הטובים ביותר החוקרים מציינים בעצמם מה הן ההגבלות של המחקר. אתה פשוט תיקח סיבה אחת, תדביק אותה פה ותקבל 20 לייקים על התגובה.

שים לב שבדפים הראשונים פה ציטטת משהו שאני ציטטתי מתוך מחקר כלשהו, שחור על גבי לבן.
אתה ציטטת את התגובה שלי ופשוט רשמת שאני לא ציטטתי נכון.
אתה אפילו שמת לב שטעית אחרי זה, כשמישהו העיר לך, ולמרות זאת עדיין, אם תשים לב לתגובות בדפים העוקבים - ה"צד שלכם" עדיין חושב שאתה צודק - למרות שרשמת שטעית דף אחד אחרי זה.

זורד, אני רק אנושי. לגמרי טעיתי ונוירומנסר תיקן אותי, זה עלי. אני מבטיח לא לבטל. בעיקר חשוב לי לראות שהמחקר לא גוש זבל (וזה קורה), ואז צריך לראות אם הוא באמת אומר מה שאתה רוצה שהוא יגיד.
המחקר שהבאת על ירידה בפעילות מינית תמך בצורה מאוד חלקית ברעיונות שלך. הוא אכן הראה ירידה בפעילות מינית אצל צעירים סטרייטים רווקים יותר מקבוצות אחרות, אבל הוא הראה ירידה בפעילות מינית אצל כולם. אז למה דווקא צעירים לא מוסבר על-ידי רעיונות של אינסלים, ירידה בפעילות מינית אצל נשים לא מוסברת על-ידי רעיונות של אינסלים. בנוסף, המאמר גם הציע אפשרויות מה מוביל לירידה, אף אחת מהן לא דומה לטענות של אינסלים. כך שאני לגמרי מקבל מה שהמאמר אומר, תוך שאני מבהיר למה הוא לא עוזר לטיעונים שלך.
אעשה ככה עם כל מאמר שתביא. אלה שתומכים ברעיונות שלך יזכו לאותו יחס. אותך, מנגד, לא ראיתי אומר מילה על העובדה שהמאמר שהבאת לא באמת מקדם את הטיעונים שלך, או התייחסות לנתונים שהבאתי שמראים שמה שאמרת על טרנסים לא מציאותי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 13 באפר׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
בדיוק, יולי מבינה אותי מעולה.
יש מצב תשכנעי את דקרן לרדת לי מהגב? אני כזה דוש, מגעיל, לא כנה אינטלקטואלית, חבל שיבזבז את זמנו.

בערך אותו סיכוי שיש לי לשכנע אותך לפתח אכפתיות וכבוד כלפי אנשים שאתה מדבר איתם.
starduskonfire
starduskonfire • 13 באפר׳ 2021
יש לך סיכוי לא רע אם כך, אני בדרך כלל מגיב באותה אכפתיות ועם אותו כבוד לו אני זוכה מהאדם שמתקשר איתי.
starduskonfire
לא יודע, התנשאות זו הרגשה סובייקטיבית מאוד, אני בחיים לא הרגשתי שמישהו מתנשא עליי, ויש לי כמה ניחושים למה, אבל זה לא העניין.
הלכתי קצת אחורה לראות את האינטרקציות האחרונות בינינו, הדבר היחיד שאני יכול לשים לב עליו זה קצת זלזול מצידי, וקצת זלזול מצידך.
מצידי כתבתי "לי שום דבר לא מפריע, אני סתם יושב ומגחך, אבל אם את רוצה להבין מה מפריע לאנשים אחרים בואי אני אעשה לך את זה בשפה שאת מבינה:"
מודה לא הניסוח הכי מוצלח אך הכוונה לא הייתה מתנשאת, יותר נסיון להכניס אותך לנעליים של אנשים אחרים דרך שינוי מגדר בפסקה.
הרי התעלמת לחלוטין מהאמירה כי הגבריות מזיקה (מה שרצית לקבל עליו אסמכתה במקור), והלכת על שאלה לא קשורה בכלל אם חינוך לאלימות מזיק.
אמרתי לעצמי, הרי יש לנו עסק עם פמניסטית (חצי בצחוק, כן?) אולי יעזור לראות את אותו ניסוח בשינוי מגדר. לא נפלת בפח הזה... סבבה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
starduskonfire כתב/ה:
יש לך סיכוי לא רע אם כך, אני בדרך כלל מגיב באותה אכפתיות ועם אותו כבוד לו אני זוכה מהאדם שמתקשר איתי.

התגובה הראשונה שלי אליך היתה נטו על מה שכתבת. לא היה בה שום דבר אישי, מתנשא, מזלזל, כלום.
אתה בחרת לסיים את התגובה אלי ככה:
"מה שכן, כהרגלך בקודש, אתה מתמקד בטפל ומתנער מעיקר"

אז איזה יחס נתתי לך בתגובה הראשונה שהצדיק את זה? אבל מה, להתלונן בלי הפסקה על זה שאמרתי לך שאתה דוש, בגלל המשפט המיותר הזה, את זה כבר הספקת להזכיר כמה וכמה פעמים, יחד עם עוד תלונות על אופיי.
אז בבקשה - תסביר למה הוספת הערה אישית כזאת. כי זאת היתה התנהגות מגעילה סתם. ותסביר, אדון כלום לא נוגע בי, למה אתה לא יכול להרפות מהעובדה שקיבלת בדיוק את מה שאתה הרגע טענת שהוא הדרך הנכונה להתנהג - תגובה עם אותה אכפתיות ואותו כבוד; אז למה כשאני מתנהג בשיטה שאתה דוגל בה, זה איכשהו משהו להלין עליו?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 באפר׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
לא יודע, התנשאות זו הרגשה סובייקטיבית מאוד, אני בחיים לא הרגשתי שמישהו מתנשא עליי, ויש לי כמה ניחושים למה, אבל זה לא העניין.
הלכתי קצת אחורה לראות את האינטרקציות האחרונות בינינו, הדבר היחיד שאני יכול לשים לב עליו זה קצת זלזול מצידי, וקצת זלזול מצידך.
מצידי כתבתי "לי שום דבר לא מפריע, אני סתם יושב ומגחך, אבל אם את רוצה להבין מה מפריע לאנשים אחרים בואי אני אעשה לך את זה בשפה שאת מבינה:"
מודה לא הניסוח הכי מוצלח אך הכוונה לא הייתה מתנשאת, יותר נסיון להכניס אותך לנעליים של אנשים אחרים דרך שינוי מגדר בפסקה.
הרי התעלמת לחלוטין מהאמירה כי הגבריות מזיקה (מה שרצית לקבל עליו אסמכתה במקור), והלכת על שאלה לא קשורה בכלל אם חינוך לאלימות מזיק.
אמרתי לעצמי, הרי יש לנו עסק עם פמניסטית (חצי בצחוק, כן?) אולי יעזור לראות את אותו ניסוח בשינוי מגדר. לא נפלת בפח הזה... סבבה.

זה לא מה שקרה. וסליחה על הדקדקנות. בפסקה שצירפת היה כתוב שחינוך לגבריות קלאסית הכוללת בתוכה תחרותיות, אגרסיביות ונרקסיזם הוא מזיק. תהיתי אם אתה לא מוצא חינוך לתכונות האלה מזיק? כי אני כן.

להסביר לי בשפה שאני מבינה. פחחחחחח. מה חשבת שיקרה? האם עשיתי עלייך רושם של טיפשה? או שפשוט ממבטך המגחך כולנו טיפשים?
starduskonfire
אין שום תלונה דרקן, וזו לא השיחה הראשונה שלנו. נראה לי שאתה יודע את כל מה שאני חושב על הסגנון תקשורת שלך, הייתי דיי פתוח איתך גם על גבי הפורום וגם בפרטיות. וזה אגב נגרר מזה שאתה לא בחלת ראשון בירידה לקווים אישיים, ושיח מתלהם למדיי.
אני מבין שאתה לא שם לב לאיך שאתה מצטייר, גם אני לא תמיד שם לב. אבל אני כן משתדל להיות כנה לגבי זה שהרבה פעמים אני ציני סרקאסטי טרול וכו וכו. ממליץ לא לקחת ברצינות יתרה את מה שאני כותב.
אין לי בעייה לכתוב דברים רציניים לפעמים כשהוויב הוא שהשאלה או התגובה שאני מגיב לה באה ממקום כנה מתעניין פתוח.
ואין לי בעייה להיות מתריס, פרובוקטיבי, דוש, מגעיל, וכו וכו, כשבצד השני יש אתימות נסיון להגיד לי איך לדבר, או איך לחשוב, או סתם ווייב מעפן.
אין לי שום בעייה קבל פה שיט מסוג כזה או אחר. כשאני נהנה אני פה, כשמשעמם לי, כשהלהבות עולות ונהייה משעמם או טריגרינג אפילו בשבילי, אני לוקח צעד אחורה ונעלם.
אז ההסבר לדכי הפעולה שלי הוא פשוט: אני בעיקר פה בשביל עצמי, ועושה מה שעושה לי טוב, ולפעמים גם יש אנשים שמתנהלים בצורה כזו שגם בא לי לעשות להם טוב. אני משתדל לתת יחס דומה ליחס שאני מקבל אבל זה לא חוקי פיזיקה. לפעמים אני פירשתי משהו לא נכון לפעמים מישהו אחר פירש משהו לא נכון. הכל בסדר.
אולי נגרר לשיט סטורם של העלבות הדדיות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אה, אז אתה מסכים איתי על ההתנהגות שלך. אחרי שהתלוננת עליה, כמה פעמים.
ולמה אני אומר שאתה מתנהל בחוסר יושרה אינטלקטואלית, כשאתה רגע אחד מתלונן על מה שאני אומר, ורגע אחרי אומר שצדקתי לחלוטין ושהתכוונת לזה?