צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום. אני בן 35 ואין לי נסיון עם בנות אפילו בסקס

איה74
לפני 3 שנים • 17 באפר׳ 2021
איה74 • 17 באפר׳ 2021
ברור שאני מאמינה שיש אנשים כאלו.
הטענה הספציפית שלי לא היתה שזה לא יכול להיות או שהם אינם ראויים לעזרה, אלא שהפרסונה פה לא עיקבית בסיפור שלה.
אבל אל תתנו לי לעצור אתכם. אני חוזרת בי מהערה ואני מצטרפת לשאלה של מתהפך.
גל1973​(נשלט)
גל1973​(נשלט) • 17 באפר׳ 2021
שמע, למען הגילוי הנאות - גם אני לא חף מספקות - ויש הגיון במה שאיה כתבה.
אבל - בכל זאת:
א. סקס קל להשיג/למצוא, יחסית. גם לא צריך הרבה בשביל זה.
ב. אבל אתה מדלג על אינטימיות. היית פעם במערכת אינטימית? סוג של קשר עם בחורה?
ג. לא נדמה שאתה חושב שאם תעבור את "משוכת הסקס" פתרת את כל הבעיות. וזה ממש, אבל ממש, לא נכון, בדיוק כמו שהתחלת לחפש קשר של שליטה, בלי - מה שדי ברור כעת - כמעט כל ניסיון קודם באינטראקציה כלשהיא .
ד. אין כאן דרכי קיצור. ואתה כמעט שנה כאן, אז בטוח הבנת את זה.
ה. מה אני מציע? תתחיל לטפל בעצמך. כדי להבין. כדי לדעת. כדי לקבל כלים שאולי לא קיבלת ב - 20 השנים האחרונות. טיפול מקצועי, הכוונה.

בהצלחה לך.
ScatNerd
ScatNerd • 17 באפר׳ 2021
לפי דעתי אין כאן שחור או לבן, נכון או לא נכון.. זה מה שאתה מרגיש ורוצה. זה לא מדע.
אתה רוצה מערכת יחסים נורמטיבית עם בחורה? אתה חושב שאתה בן אדם כזה?
תגיע להחלטה עם עצמך ותזרום עם מה שאתה מרגיש. אם אתה כרגע לא סגור על עצמך אז תפעל בשני המישורים במקביל.

אני יכול להעיד על עצמי שאני כ"כ מכור לפנטזיות שלי שמחשבות על סקס "ונילי" כבר לא עושות לי את זה והפסקתי לרדוף אחרי זה.
נשים מהסוג שאני מחפש להיות איתן באינטראקציה לא נמצאות בטינדר או בקיופיד (וגם כאן בקושי).

בקיצור, אם אתה מחפש שליטה אז לך על זה, אל תדאג מעניין הסקס.
סקס זה אובר-רייטד, זה צורך פיזי כמו הרבה דברים אחרים (אכילה,שינה..וכו) ואחרי שגומרים הכל יורד במכה.
הלוואי וזה לא היה קיים בכלל, ככה היינו הרבה יותר חכמים והיו הרבה פחות בעיות בעולם אבל זה נושא לשרשור אחר icon_smile.gif
peep

Re: מה הכוונה סרוגייט?

peep • 17 באפר׳ 2021
העבד הכנוע שלך ב כתב/ה:
TrueSelf כתב/ה:
שמע דוגרי? אם אתה חושב שיהיה לך יותר קל להתנסות בסקס במקום של שליטה אתה טועה ובגדול.
הרבה נשים ווניליות, שולטות, נשלטות חסרות סבלנות לחסרי נסיון. ואתה גם חסר נסיון מיני וגם חסר נסיון בשליטה.
אם זה ממש מפריע ברמה שזה משתק לך על משהו בסגנון סרוגייט כמו שהציעו לך.
אחרת פשוט תכיר רגיל ותהיה כנה מההתחלה תוריד לחץ. בסוף תמצא אחת שזורם לה.

זה זוגות מתחלפות כאלה אתה מתכוון?

תופתעי אבל יש פה עוד אנשים במצב בדיוק כמו שלו. (התגובה הופנתה לאיה74, בטעות ציטטתי מישהו אחר)
איה74
איה74 • 17 באפר׳ 2021
שוב, למאותגרי הבנת הניקרא,
אני מאמינה מאד שאנשים כאלו קימיים (אין כאן עניין בכלל של אמונה).
Chimaera
לפני 3 שנים • 18 באפר׳ 2021
Chimaera • 18 באפר׳ 2021
דעתי האישית אם אני הייתי בן 35 בלי ניסיון, הייתי משלם בכסף על רכישת הניסיון.
לך לכמה שיעורים בתשלום כדאי להשתפשף ואז תעבור לחברה ומשם לדומית.

לך לזונה!
סנטוריון
סנטוריון • 18 באפר׳ 2021
בשום פנים ואופן אל תלך לזונה או נערת ליווי.

זה אולי מפתיע לומר את זה באתר כמו הכלוב, אבל אתה מייחס יותר מדי חשיבות לסקס בזוגיות. לא שהוא לא חשוב, אבל מה שהופך סקס לטוב זה לא האם אתה יודע לאיזה חור לכוון את הזין שלך. אצל זונה לא תלמד אינטימיות, תקשורת, עדינות וכל שאר הדברים שהרבה יותר חשובים מהמכניקה של האקט. הביקור אצל זונה הוא גם הרסני לתחושת הערך העצמי שלך, גם מסוכן מבחינה בריאותית בכל הקשור למחלות מין (קונדום לא מגן מהכל), וגם לא באמת מלמד אותך את הדברים החשובים באמת.

אני ממליץ לך פשוט לצאת לדייטים, ללמוד להכיר את האישה שמולך, לגרום לה להעריך אותך ולך להעריך אותה, ואז אחרי שניים שלושה דייטים להעלות את האספקט הזה. תהיינה בחורות שזה ימצא חן בעיניהן, תהיינה כאלה שלא, ואצל רובן, אני מהמר, זה לא יהיה השיקול המרכזי (כשיש ביניכם כימיה טובה).
אביב נעורים
אביב נעורים • 18 באפר׳ 2021
אם הממון בכיסך פנה לדוקטור רונית אלוני .