בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטיש דגדוגים

דגדוגים וזה
לפני 3 שנים • 23 באפר׳ 2021

פטיש דגדוגים

דגדוגים וזה • 23 באפר׳ 2021
קיימים פה עוד כאלה עם פטיש לקשירות ועינוי דגדוגים באתר הזה?
מטפורה
מטפורה • 23 באפר׳ 2021
יפה, זו תעלומה קוסמית: כל כמה חודשים מגיע מישהו חדש ושואל בדיוק את השאלה הזו כאן בפורום, ולא זוכה להרבה היענות.
בהנחה (הבכלל לא מבוססת) שאתם לא ניק כפול ומכופל אחד של השני, ומאחורי האופרציה הזו לא עומד בחור אחד חרוץ במיוחד שעובד באופן זה על הגדלת הייצוג של הפטיש הזה באתר,
יש כאן שאלה אמתית וחשד לאיזשהו קרע בציר זמן מרחב. איך יוצא שאתם אף פעם לא נתקלים זה בזה? כל כמה חודשים, אותו פוסט, מאת ניק חדש שכל הפרופיל שלו מוקדש לסוגיה.
    התגובה האהובה בשרשור
דגדוגים וזה

לגבי התגובה שלך

דגדוגים וזה • 23 באפר׳ 2021
תאמת שאני חדש פה לא הייתי פה בחיים מישהו אמר לי להכנס לפה אולי אמצא עוד אנשים
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 23 באפר׳ 2021
מטפורה כתב/ה:
יפה, זו תעלומה קוסמית: כל כמה חודשים מגיע מישהו חדש ושואל בדיוק את השאלה הזו כאן בפורום, ולא זוכה להרבה היענות.
בהנחה (הבכלל לא מבוססת) שאתם לא ניק כפול ומכופל אחד של השני, ומאחורי האופרציה הזו לא עומד בחור אחד חרוץ במיוחד שעובד באופן זה על הגדלת הייצוג של הפטיש הזה באתר,
יש כאן שאלה אמתית וחשד לאיזשהו קרע בציר זמן מרחב. איך יוצא שאתם אף פעם לא נתקלים זה בזה? כל כמה חודשים, אותו פוסט, מאת ניק חדש שכל הפרופיל שלו מוקדש לסוגיה.

נותן ליהנות מהספק שאכן מדובר באנשים שונים.

יש שני סוגים: מחד, כאלה שחופרים בפורומים ומעלים באוב פוסטים מלפני עשר ויותר שנים, מאידך, יש כאלה שלא עוברים על הפורומים ולכן נפתחים עוד ועוד פוסטים על נושאים מסויימים.
mikel1995
לפני שנתיים • 28 באפר׳ 2021
mikel1995 • 28 באפר׳ 2021
כנראה שאין נשים שחולקות את הפטיש הזה בארץ
ואם כן כנראה לא מספרות את זה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ברור שיש נשים שחולקות את הפטיש הזה בארץ, והן כנראה סיפרו למישהו, כדי שיהיה אפשר למלא את הפטיש.
זה שנשים לא ענו בשרשור הזה? או בקודם? אומר בדיוק את זה - הן לא ענו. אני, אישית, הכרתי דרך הצ'ט לפחות אישה אחת שזה כמעט כל הבדסמ שלה, ועוד איזה שתיים שאוהבות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: לגבי התגובה שלך

מאסטר לדגדוגים כתב/ה:
תאמת שאני חדש פה לא הייתי פה בחיים מישהו אמר לי להכנס לפה אולי אמצא עוד אנשים

כן, אנחנו נוטים להתלונן על הכל, כי אנחנו חבורת חמוצים. כאילו שכל יום נולדות שאלות חדשות ומקוריות לחלוטין על בדסמ.

כן, יש באתר אחרים שחולקים את הפטיש שלך, גם אם לא יגיבו פה. איך בדיוק תמצא מי הם, זה קצת מורכב יותר.
מציע שפשוט תיזום שיחות עם אנשים, ותוך ההיכרות תסביר מה אתה מחפש. יש גם אנשים שמוכנים לבדוק פטיש חדש, או לעשות דברים נטו להנאתו של השולט.
תקרא גם בבלוגים, תראה אם אתה מוצא אנשים שמספרים על זה ותפנה אליהם.
mikel1995
לפני שנתיים • 30 באפר׳ 2021
mikel1995 • 30 באפר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
ברור שיש נשים שחולקות את הפטיש הזה בארץ, והן כנראה סיפרו למישהו, כדי שיהיה אפשר למלא את הפטיש.
זה שנשים לא ענו בשרשור הזה? או בקודם? אומר בדיוק את זה - הן לא ענו. אני, אישית, הכרתי דרך הצ'ט לפחות אישה אחת שזה כמעט כל הבדסמ שלה, ועוד איזה שתיים שאוהבות.

כן נראה שבארץ חד משמעית יש הרבה פחות פתיחות בנושא