שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפון

טלי35​(שולטת)
לפני שנתיים • 13 במאי 2021
טלי35​(שולטת) • 13 במאי 2021
DomEmperor כתב/ה:
השאלה היא מי נהנה יותר...

אני.
נשלטוש
לפני שנתיים • 13 במאי 2021
נשלטוש • 13 במאי 2021
הגבר נהנה מהחדירה אבל גם יש מין סוג של כאב שזה מענג את השולטת תלוי איך כל אחד אוהב ..
Aristotle​(נשלט)
לפני שנתיים • 14 במאי 2021

אולי אני חדש פה וחסר ניסיון אבל..

Aristotle​(נשלט) • 14 במאי 2021
זה תמיד היה נראה לי מוזר ממש...

1. נשים הן מושלמות בדיוק כפי שהן, בשביל מה את צריכה זרג?
2. מה הצורך באקט שהוא מאוד 'גברי' (לזיין עם זרג....) בשביל לייצר אקט של שליטה *נשית*?

באיזשהו מובן זה מרגיש לי מוזר מנקודת המבט של האישה, אז ההיבט הזה מסקרן אותי מאוד.
מהצד שלי- לא יודע, אני יודע שאומרים שאנאלי זה כיף, מעולם לא ניסיתי, אני חייב להודות שאני חושש מזה קצת, אבל whatever.
ScatNerd
לפני שנתיים • 16 במאי 2021
ScatNerd • 16 במאי 2021
חדירה למישהו זה אחד האקטים החזקים של שליטה, לכן זכרים הם לרוב שולטים ונקבות הן נשלטות ..כדרך הטבע.
גם בסקס "ונילי" יש אקט מינימלי של שליטה של הגבר בזה שהוא חודר לאישה, רק שזה לא מוקצן.
נשים שרוצות לשלוט בגברים הופכות את היוצרות בזה שהן חודרות לגבר, אין להן דרך טבעית לחדור אז משתמשות בסטרפ און.

לי באופן אישי אין בעיה עם אנאלי ולא היה אכפת לי שמישהי תחדור אלי..אף פעם לא ניסיתי. אבל איך שנראה לי אין על הדבר האמיתי,
כל הקטע שנכנס אליך אבר אמיתי ולא סתם חתיכת גומי. ויש גם את עניין הגמירה בסוף שזה אולי השיא..מבטא שליטה מוחלטת.
דארקפוג​(טרנסית שולטת)
BizzareMind כתב/ה:

חדירה למישהו זה אחד האקטים החזקים של שליטה, לכן זכרים הם לרוב שולטים ונקבות הן נשלטות ..כדרך הטבע.
גם בסקס "ונילי" יש אקט מינימלי של שליטה של הגבר בזה שהוא חודר לאישה, רק שזה לא מוקצן.
נשים שרוצות לשלוט בגברים הופכות את היוצרות בזה שהן חודרות לגבר, אין להן דרך טבעית לחדור אז משתמשות בסטרפ און.

לי באופן אישי אין בעיה עם אנאלי ולא היה אכפת לי שמישהי תחדור אלי..אף פעם לא ניסיתי. אבל איך שנראה לי אין על הדבר האמיתי,
כל הקטע שנכנס אליך אבר אמיתי ולא סתם חתיכת גומי. ויש גם את עניין הגמירה בסוף שזה אולי השיא..מבטא שליטה מוחלטת.

היי, אני אישה ודווקא יש לי דרך לחדור לנשלטים עם איבר אמיתי אם בא לי.
מעבר לכך, גם אצבעות וידיים יכולות לחדור ועד כמה שידוע לי מדובר באיבר מאוד אמיתי.
כך או כך, מלא נשלטים בבדס״מ יחלקו עליך לגבי אם זה ׳הקטע׳ או לא.
המיניות המודרנית מגוונת בצעצועים מסוגים שונים שמספקים חוויה מאוד עשירה.
נסה ותהנה.
ScatNerd
ScatNerd • 16 במאי 2021
היי,
ברור שאפשר להנות גם מצעצועים, אבל אין על הדבר האמיתי. כל העניין זה שמישהו חודר אליך, עם הגוף שלו ולא עם צעצוע.
יכול להיות שיש כאלה שפשוט אוהבים את החדירה האנאלית בקטע הפיזי בלבד, זה עושה להם הרגשה טובה, ולכן אולי הם יעדיפו להשתמש באביזר,
אבל אני מדבר נטו על שליטה. ואצבעות לא גומרות, גם לא דילדו.. איך אפשר בכלל להשוות.

אנשים מוזמנים לחלוק עלי, אני בעד.. הדעות שלי הן לרוב נגד הנורמה (למרות שיש דברים שאין עליהם עוררין לפי דעתי).
ואני גם חולק על דברים שאמרת, אבל זה לא לכאן ולא לעכשיו.
בזבז
לפני שנתיים • 12 בספט׳ 2021
בזבז • 12 בספט׳ 2021
little baby kitten כתב/ה:
לא יודעת אפילו איך להתחיל להסביר את היחסים שלי עם סטראפ און אבל זה פשוט בין הדברים המחפיצים שיש מבחינתי.
שמשהו, חפץ, עבה, נחדר בכוח לתוכך (לעומת זין רגיל)... יש בזה קריאה לכאב שנותנת אושר מטורף... להרגיש כמו פרת הרבעה או פשוט כלי לניצול זה לפעמים כל כך מרוקן ומרגיע וכואב ומחרמן והכל יחד

#לארקלגבריםבלבד

אפשר בבקשה?