בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכי קל להיות מלכה שולטת......

זרמו וזהו מה כינוי
לפני שנתיים • 22 במאי 2021
זרמו וזהו מה כינוי • 22 במאי 2021
אז זו האופציה הראשונה.
בעיני, שליטה תלוית משיכה. אתה צריך להאמין לה כדי להימשך אליה. לא מאמין? לגיטימי, לא כל אחד מתאים לכל אחת. תמשיך הלאה.

ובראטיות לא חייבת לבוא עם פט פליי, אגב. אתה לא חייב להיות פאפי כדי לשלב הכנעה בדינמיקה שלכם.
כלום לא חייב לבוא עם כלום, באופן כללי. אתה יכול להמציא דינמיקת בדסמ/קינק שמתאימה לך ולה. למען ה', אתה יכול להיות שעון קוקייה שמצפצף בכל שעה עגולה עד שהוא מקבל סטירה ומושתק (נשמע לי נהדר). מילת המפתח היא הסכמה, הדדית.

מבחינתי, כל פוסט שיתחיל מהמילים 'שולט אמור להיות...'/ 'אסור לשולטת...'/'נשלט חייב ל...'/'נשלטת איננה נשלטת אם היא לא...' יזכה באותה תגובה מצידי - אל תכפו את הסטנדרטים ואת הטעם שלכם על אינדוודואלים שלא מעוניינים בכך.[/quote]

לא מאמין? אז תמשיך הלאה...
אז חייב להתייחס לזה, למה צריך להיות מצב של אי אמון? במיוחד בהתחלה?!ואם הוא מנסה למצוא דרך להאמין?
אם תשימי לב , וזה בסדר לגמרי כמעט רוב האנשים הם כאלה....אבל אם תשימי לב אצלך אין שום התאמצות כניראה לפי האמירה שלך, אז שימשיך הלאה...
אולי משהו גרם לו לא להאמין..?
אולי את לא מנסה גם להתנסח בשביל נשלט שאת אמורה להיות כל העולם שלו? הוא רוצה באמת לתת לך אותו, את עצמו..
אז אולי את זו שצריכה לגרום לו להאמין בדרך שלך?
ז
מטפורה
מטפורה • 22 במאי 2021
מל(ק)ה כתב/ה:
מטפורה, את נהדרת.

יאאא תודה 🥺🌼
מטפורה
מטפורה • 22 במאי 2021
זרמו וזהו מה כינוי כתב/ה:
אז זו האופציה הראשונה.
בעיני, שליטה תלוית משיכה. אתה צריך להאמין לה כדי להימשך אליה. לא מאמין? לגיטימי, לא כל אחד מתאים לכל אחת. תמשיך הלאה.

ובראטיות לא חייבת לבוא עם פט פליי, אגב. אתה לא חייב להיות פאפי כדי לשלב הכנעה בדינמיקה שלכם.
כלום לא חייב לבוא עם כלום, באופן כללי. אתה יכול להמציא דינמיקת בדסמ/קינק שמתאימה לך ולה. למען ה', אתה יכול להיות שעון קוקייה שמצפצף בכל שעה עגולה עד שהוא מקבל סטירה ומושתק (נשמע לי נהדר). מילת המפתח היא הסכמה, הדדית.

מבחינתי, כל פוסט שיתחיל מהמילים 'שולט אמור להיות...'/ 'אסור לשולטת...'/'נשלט חייב ל...'/'נשלטת איננה נשלטת אם היא לא...' יזכה באותה תגובה מצידי - אל תכפו את הסטנדרטים ואת הטעם שלכם על אינדוודואלים שלא מעוניינים בכך.

לא מאמין? אז תמשיך הלאה...
אז חייב להתייחס לזה, למה צריך להיות מצב של אי אמון? במיוחד בהתחלה?!ואם הוא מנסה למצוא דרך להאמין?
אם תשימי לב , וזה בסדר לגמרי כמעט רוב האנשים הם כאלה....אבל אם תשימי לב אצלך אין שום התאמצות כניראה לפי האמירה שלך, אז שימשיך הלאה...
אולי משהו גרם לו לא להאמין..?
אולי את לא מנסה גם להתנסח בשביל נשלט שאת אמורה להיות כל העולם שלו? הוא רוצה באמת לתת לך אותו, את עצמו..
אז אולי את זו שצריכה לגרום לו להאמין בדרך שלך?
ז[/quote]

אני מבינה שאתה מתבאס שהחבל קצר, ושהיית רוצה יותר מרחב לבדוק את ההתאמה ויותר מאמץ מצידה. אני פשוט לא בטוחה אם זו שאלה של מהות או של כמות (הגדרה קצת מסורבלת), כלומר האם אתה מטיל את כל האחריות עליה בסיטואציה הזו - היא צריכה להיות הסוחפת והמנהיגה ואם לא היא לא השולטת האמיתית, ואז כאמור יש לי בעיה אם זה.
או שזו שאלה כמותית, כלומר אתה מסכים איתי שזו בעיית התאמה, שבחורה יכולה להיות אחלה שולטת ועדיין לא תתאימו כי אתה מחפש סגנון הובלה אחר, אבל כן היית רוצה שהיא תלחם עליך יותר, תשתדל יותר לכבוש אותך לפני שהיא מוותרת. במקרה כזה אנחנו מסכימים אבל זו שאלה של מינונים, של כמה מצאת חן בעיניה וכמה היא מעוניינת להשקיע בקשר, וכמה זה כבר יותר מדי בשבילה ולא סביר שהיא תשתדל לגרום למשהו שלא עובד לעבוד.
אם מדובר באופציה השנייה (יו, איזו חזרתית אני היום), העצה שלי תהיה כרגיל, להיות כן מההתחלה, להגיד שלוקח לך זמן להיפתח, להיסחף ולפתח אמון אבל שהיא מאד מוצאת חן בעיניך ואתה חושב שיש פוטנציאל והיית רוצה למצוא את ההתאמה הזו, ואתה מסביר לה מה בדיוק היית רוצה שיקרה ומה אתה מוכן לעשות וכו' וכו'.