סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה עם טריגר

RenneWhite
לפני שנתיים • 24 במאי 2021

תודה על ההסבר

RenneWhite • 24 במאי 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
הכוונה היתה שלקח לי זמן להבין שאני מתחרמן מזה. כל נושא הסקס היה מאוד מבולגן ולא ברור בראש שלי, עד בערך גיל 17 (שזה גם בערך הגיל שבו הבנתי שאני מתחרמן מכתבות על אונס, והפסקתי).
מקווה שעכשיו ברור יותר

זה היה קצת מבלבל הניסוח .
אם חס ושלום הין אונסים אותך? טפו טפו טפו טפו
אתה חושב שהיה לך לו במעט קל יותר כי פינטזת על זה?
תוך כדי שכתבתי את השאלה הבנתי שלא באמת... או שזה כן אינדיבידואלי?
מזכיר לי פנטזיות יותר סימפטיות על אנאלי לצורך הדוגמה וכשזה אכן מומש. זה שפינטזתי לא באמת עזר לי עם הכאב או לאהוב את זה במציאות.
Story​(נשלטת)
Story​(נשלטת) • 24 במאי 2021
מגיל מאוד צעיר פנטזיות אונס עלו בי.
האספקטים שלהן שהכי נוגעים לי הם חווית חוסר השליטה, הסרת האחריות, מעין שחרור מרצון ויכולת.
השני, הרומנטיקה בכך שמישהו ירצה בך כל כך עד שייקח אותך בכוח.
והסיבה השלישית היא, שאחד ממנגנוני ההגנה להתמודד עם פחד מסוים היא משיכה אליו, מעין היפוך תגובה.
יפה קצת משונה{קרוסית}

Re: תודה על ההסבר

RenneWhite כתב/ה:

.

לא אענה בשמו, אבל אני לא מאמין שאונס יכול להיות יותר קל או שמשהו יכול להכין אותך לזה. קצת כמו ההבדל בין לשחק משחקי מלחמה בפליי סטיישן ובין להיות בשדה קרב.
Huginn​(שולט)
Huginn​(שולט) • 24 במאי 2021
קראתי לא מעט עדויות לרצונות כנים של נשים, גברים גם, ליפול קורבן למעשה אונס אמיתי.

סה"כ עולם הקינק מאפשר משחק בכאילו ואת הההרגשה של הדבר האמיתי. כמו שצנחן לא מצפה להפוך לפיתה כשהוא קפוץ ממטוס, באותה צורה השחקנים בסצנות למיניהן לא מצפים באמת להיאנס או כל פנטזיה אחרת של פורענות קשוחה שתצא מהגבולות שנקבעו מראש.

It's a sliding scale
יש מזוכיסטים אמיתיים מסתובבים בינינו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: תודה על ההסבר

RenneWhite כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
הכוונה היתה שלקח לי זמן להבין שאני מתחרמן מזה. כל נושא הסקס היה מאוד מבולגן ולא ברור בראש שלי, עד בערך גיל 17 (שזה גם בערך הגיל שבו הבנתי שאני מתחרמן מכתבות על אונס, והפסקתי).
מקווה שעכשיו ברור יותר

זה היה קצת מבלבל הניסוח .
תוך כדי שכתבתי את השאלה הבנתי שלא באמת... או שזה כן אינדיבידואלי?
מזכיר לי פנטזיות יותר סימפטיות על אנאלי לצורך הדוגמה וכשזה אכן מומש. זה שפינטזתי לא באמת עזר לי עם הכאב או לאהוב את זה במציאות.

לא. ממש לא. יכול להגיד לך שעמדתי במצב של גוון כזה או אחר של הטרדה מינית שלוש פעמים בחיים, ובשלושתן זה עשה לי ממש רע, ושתיים היו מאנשים שהיו חברים, לא זרים אפילו. אונס, עד כמה שאני יכול לנחש, היה פוגע בי בדיוק כמו בבנאדם הבא. אפשר, באותה מידה, לשקול שאולי שתהיה לי תגובה יותר רעה, כי זה יהפוך פנטזיה לסיוט, יהרוס משהו מהעולם הפנימי שלי.
זה נראה לי בדיוק כמו מה שאמרתי על נאצים - כפנטזיה, הם מחרמנים. זה לא אומר שאני ערוך להתמודדות טובה יותר אם מחר תפרוץ שואה שנייה

תוספת: מה שאמרת על אנאלי זה בכיוון. העובדה שבפנטזיה משהו נהדר, לא אומרת שהוא יהיה נהדר במציאות, או מכינה אותך להתמודד
RenneWhite

נקודת מבט מעניינת

RenneWhite • 24 במאי 2021
Story כתב/ה:
מגיל מאוד צעיר פנטזיות אונס עלו בי.
האספקטים שלהן שהכי נוגעים לי הם חווית חוסר השליטה, הסרת האחריות, מעין שחרור מרצון ויכולת.
השני, הרומנטיקה בכך שמישהו ירצה בך כל כך עד שייקח אותך בכוח.
והסיבה השלישית היא, שאחד ממנגנוני ההגנה להתמודד עם פחד מסוים היא משיכה אליו, מעין היפוך תגובה.

תודה.