ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עזרה: קינק!

טלי35​(שולטת)
לפני שנתיים • 26 במאי 2021

עזרה: קינק!

טלי35​(שולטת) • 26 במאי 2021
אז מנסה להבין קצת את המונח ומה הוא כולל.
(למה צריך להגיד קינק ובדסמ - זה לא חופף?)

בכל אופן, אשמח לדוגמאות ורעיונות לדברים "קינקים".

דברים שאנשים ונילים עושים, ואולי אפילו לא יודעים שהם עושים, וזה עושה שמח בסקס (או בכלל)

יש?
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 26 במאי 2021
בדס"מ הוא לא רק פרקטיקה, אלא גם דרך מחשבה, או state of mind.
כשאקט קינקי מגיע עם מחשבה בדס"מית הוא בדס"מ, וכשהוא לא - אז פחות.

למשל - ונילים יכולים למשוך בשיער או לתת ספנקים.
כאלה שנדלקים על פומביות, או על בגדי עור, או שיש להם fetish ספציפי -- כל אלה הם סוג של קינק.
''''''''''
'''''''''' • 26 במאי 2021
זה משנה?
the rain song
the rain song • 26 במאי 2021
להזדיין ולהשאר עם העקבים
שימוש באזיקוני פרווה, צעיפים, נוצות
משחקי שליטה בקטנה כמו סקס כוחני, ספאנק פה ושם תוך כדי
אנאלי, אוראלי,
דוגי ובעצם כל תנוחה אפשרית
שלישות ושאר צירופים

כל זה סקס וונילי קינקי
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 26 במאי 2021
NobleSavage כתב/ה:
זה משנה?

לא הייתי שואלת אם לא היה.
מטפורה
מטפורה • 26 במאי 2021
אני לא יודעת להגיד מבחינת אטימולוגיה או היסטוריה או מונחים מקצועיים, אני כן יכולה להתייחס למה למדתי מאופן השימוש בשני המושגים האלה כאן ובמרחבים דומים. ממה שראיתי, בדסמ מתייחס למערכת יחסים שיש בה יחסי כוחות, ונלווים אליה כל מיני פרקטיקות ותפיסות של שליטה והיררכיה. קינק, לעומת זאת, הוא ספורדי יותר, מחייב פחות, ולא נתפס בהכרח כחלק מדנימקת יחסי כוחות הוליסטית. קינק ובדסמ יכולים לכלול אקטים מיניים דומים, אבל הפרשנות וההקשר יהיו שונים.
אם נוסיף רובד ביקורתי, כאן קינק (או תפיסות דומות) נחשב לעתים כמונח דרגוטורי לאנשים ש'לא לוקחים ברצינות' שהאינטראקציה המינית או הזוגית שלהם פחות עמוקה או 'אמיתית'. הרבה פעמים אנחנו נוטים להסתכל על אנשים שהגישה שלהם היא מתונה יותר, 'לייט' יותר, כמחושבים פחות. זה לא נכון, בעיני. אני יודעת שיש סיכוי טוב שאני בדעת מיעוט כאן, אבל בעיני חלק מתפיסות הבדסמ שמוצגות במרחב הזה הן טהרניות ומרחיקות, ולא מקדמות אותנו או מפרות את הדיון ואת היצירה.

בכל אופן, לשאלת הרפרטואר, מניחה שזה תלוי במה נחשב ונילי בהקשר חברתי נתון ובתקופה מסוימת - אני מתארת לעצמי שיש זוגות שמתנסים בבונדג' קל שבקלים, כוחנות מסוגים שונים בזמן קיום יחסי מין, או למשל אני זוכרת שכשרק הכרנו בן הזוג שלי (הונילי למדי, לצערי) נישק את רגליי בזמן שהתמזמזנו, בקטנה כזה. השאלה איפה את שמה את הגבול (אם בכלל יש צורך בכזה), בין וניליות לבין קינג/פטיש/בדסמ.
    התגובה האהובה בשרשור
ScatNerd
ScatNerd • 26 במאי 2021
בהמשך למה שנאמר, יש דברים שהם חד משמעית בדסמ ושאף בן אדם ונילי לא יעשה סתם ככה. סטיות רציניות, השפלות, אלימות, מאזוכיזם/ סאדיזם..
hrgiger
hrgiger • 26 במאי 2021
עוקבת ומנסה לנסח את התשובה שלי.
אני חושבת שהיא דומה לשל אלטאר.
Tallario
Tallario • 26 במאי 2021
לדעתי קינק מייצג באופן מאוד רחב התנהגויות, לא בהכרח מיניות באופן מובהק, שיוצאות מגבול מה שנתפס כנורמה הנהוגה בחברה נתונה. בדס''מ הוא סוג של קינג בחברה שלנו, אבל פרקטיקה של מין כוחני או היררכי, למשל, אולי לא היתה נתפסת כקינקית בחברות שבהן זאת היתה הפרקטיקה הנהוגה.
אני חושב גם למשל על קינק של Puppy play, שיכול להיות בדס''מי או לא...למרות שאז אולי צריך לשאול מה ההבדל בין קינק לפטיש.

לגבי דברים שאנשים ונילים עושים ברמות שונות של מודעות...מהנסיון שלי לפחות, בין המקומות הראשונים נמצאים פלירטוט עם פומביות ודיבור גס ושניהם עושים מאוד שמח icon_smile.gif
couchtutor​(שולט)
couchtutor​(שולט) • 26 במאי 2021
טרמינולוגית יש הרבה דברת מסביב לנושא.

אני מעדיף את ההשקפה שקינק זו איזושהיא התנהגות מינית לא נורמטיבית בעוד שבדס'מ זה כשאתה מוסיף לזה power exchange.

מבחינת דוגמאות כל פטיש הוא קינק אם לא חייבים אלא רק בוחרים....