שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלק, בוש או מסופר יפה?

מטפורה
לפני שנתיים • 30 במאי 2021
מטפורה • 30 במאי 2021
תמר עה כתב/ה:
אני תמיד משאירה משהו קטן שם למטה, אחרת אני מרגישה כמו ילדה בת 10 לפני התבגרות מינית.

לדעתי כן חשוב לטפח שם למטה, בלי קשר לבניזוג, אלא יותר בגלל היגיינה ובריאות.

יש לך סימוכין שבריא יותר ללא שיער? משום שאני הבנתי שזה בדיוק להיפך. לשיער באזור הזה יש פונקציה, יש סיבה שהוא פותח ועובה והתרכז שם במיליוני שנות אבולוציה יאדה יאדה יאדה. כך שאם אלך לעולמי בגלל זיהום קליל שהשיחים העבותים של אמות אמותיי היו מחומשים נגדו באופן הכי מכאני ופשוט שיש, ואני בחרתי להוריד רק כי זה נראה לי חמוד יותר, אני מרשה לכם ללעוג לי ולהציע אותי כמועמדת לפרס דרווין (תודה לאל, יש לנו גם רפואה מתקדמת לאין שעור היום, כך שאני לא באמת חוששת, אבל עדיין מוזר בעיני לטעון שזה בריא יותר).

לגבי גירודים ופצעים, מסכימה עם קיטי. אם יש לכן פרטנר שאוהב להתחכך קצת לפני כן, צפו למחיר דלקתי מכאיב בדמות צמיחה הפוכה ולא עלינו מורסות. עלול לקרות וכבר קרה לי לצערי.
the rain song
the rain song • 30 במאי 2021
בתקופה זו בה אנו חיים, כשהמים והסבון והאופציה להתקלח כה נפוצים, קצת מוזר לדבר על הגיינה. עם או בלי שיער.
בקשר לבריאות, מה שמטפורה אמרה.

ובכלל, נראה לי שכל מי ששיער או העדרו מעורר בו רגשות כה עזים עד לסלוד ולהגעל, ובכן, זה אישו שלו ולא באמת אמור להטריד את בעל/ת השיער.

בהתייחסות להודעה הראשונה - אין מה להצטער כי אין מה לעשות. אם זה ממש מפריע לך ובא לך עוד צעד בלתי הפיך לכי על קעקוע. כן, קעקוע נחמד על הכרית החמודה הזאת שיש לנו שם. הסולידי יהיה לב או פרח. אם בא לך קצת הומור אז אולי חץ לכיוון הנכון. בכל מקרה משהו ללא מילוי ולא מסובך מידי. בכל זאת, יש לי הרגשה שזה יכאב.
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 30 במאי 2021
"עָשִׂיתִי לִי ... יַעַר צוֹמֵחַ עֵצִים. קָנִיתִי עֲבָדִים וּשְׁפָחוֹת .... וְתַעֲנוּגֹת בְּנֵי הָאָדָם... וְכֹל אֲשֶׁר שָׁאֲלוּ עֵינַי לֹא אָצַלְתִּי מֵהֶם לֹא מָנַעְתִּי אֶת לִבִּי מִכָּל שִׂמְחָה"
Cafe​(שולט)
מטפורה כתב/ה:

יש לך סימוכין שבריא יותר ללא שיער? משום שאני הבנתי שזה בדיוק להיפך. לשיער באזור הזה יש פונקציה, יש סיבה שהוא פותח ועובה והתרכז שם במיליוני שנות אבולוציה יאדה יאדה יאדה. .

סוציוביולוגית חכמה לימדה אותי פעם שהיתרון האבולוציוני העצום של המין האנושי הוא שבאמצעות שינוי אתוסים או אופנות חברתיות אנחנו מסוגלים להסתגל במהירות לתנאים משתנים, ולעשות שינויים שאצל מינים אחרים לוקחים דורות רבים. אם כן התגובה הסוציואבולוציונית של המין האנושי לגילוח הערוה של נשים, היתה האפנה החדשה של גידול זקן אצל גברים, כך שימנע המגע המסוכן של עור בעור.
המסקנות הנובעות מכך:
1. אם הגבר שלך לא יורד לך, או שאת מגדלת יער, הוא לא צריך זקן.
2. אם הגבר שלך מגלח את שיער הערוה ואת יורדת לו - את חייבת לגדל זקן!!
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 במאי 2021
NobleSavage כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
איימן לקייטי!

ואני אוסיף ואומר ששיער גוף הוא עניין אישי, לא באמת חברתי.
בין אדם לעצמו ולמי שהוא שוכב איתו. זה שנהיה איזה סטנדרט שאליו צריך להיצמד, זו עוד רעה חולה שתכליתה לשעבד אותנו. ולא בקטע טוב.

ויוה לה חופש! תעשו מה שבא לכם!

פייר אינף.

רק אל תצאו מדעתכן כשמישהו יאמר לכן שזה לא מוצא חן בעיניו.
כי גם להיגעל מכוס שעיר או בית שחי שעיר או לא יודע מה (שוב, במידה ודוחים בצורה מכובדת), זה טבעי ולגיטימי.

להיגעל זאת מילה קשה, נובל.
כולה שיער...
Cafe​(שולט)
the rain song כתב/ה:
בתקופה זו בה אנו חיים, כשהמים והסבון והאופציה להתקלח כה נפוצים, קצת מוזר לדבר על הגיינה. עם או בלי שיער.
בקשר לבריאות, מה שמטפורה אמרה.

רחצה תכופה בסבון דוקא מגדילה את הסיכויים לזיהום עורי, משום שהסבון מסיר הגנות טבעיות של מיקרובים סימביונטים הגרים על העור, והפרשות טבעיות של הגוף המכילות שומנים דוחי מיקרובים, ואנזימים התוקפים מיקרובים פתוגניים. משום כך מטפורה צודקת מאד! דוקא בעידן הרחצות התכופות, הגנת השיער נחוצה יותר.
''''''''''
'''''''''' • 30 במאי 2021
פרלין כתב/ה:

להיגעל זאת מילה קשה, נובל.
כולה שיער...

אפשר להגיד את זה על כל דבר שאנשים נגעלים ממנו.
hrgiger
hrgiger • 30 במאי 2021
מעדיפה חלק, בעיני זה אסטטי יותר ונעים יותר.
אבל לא חושבת שככה כולן.ם צריכים.ות להראות, רק מי שאיתי.
daniel222
daniel222 • 30 במאי 2021
מנקודת מבט אישית של אחד שאוהב לרדת ו facesitting, אני מעדיף חלק כיוון שזה הרבה יותר נעים על הפנים.
תמיד מתגלח לפני כדי לא לשרוט.