שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשנים

RenneWhite
לפני שנתיים • 6 ביוני 2021

סשנים

RenneWhite • 6 ביוני 2021
יכול להיות שזו שאלה כללית אבל אשמח לשמוע משולטים איך אתם בונים סשנים?
האם יש פה שולטים שעושים סשנים" מבוימים" מפנטזיה שנרקמת בראש עד לרגע שהיא מתרחשת במציאות.
יש לי הרבה רצונות כאלה שהייתי רוצה לחוות.
אבל אם אין דיוק עד לרמת הפרטים הקטנים אז מרגיש לי שמשהו התפספס.
אנסה להרחיב, נגיד יש ויז'ן בראש שלי . אותי מקבלת מכות בטוסיק . עכשיו זה נשמע רגיל..ובאמת דיי רגיל ופשוט לביצוע. אבל מאחורי המכות בטוסיק יש סיפור שלם.
החל ממה אני לובשת, ללמה אני מקבלת מכות בטוסיק, מה אומרים לי לפני, תוך כדי ובסוף. וכל מה שקורה עד המכות בטוסיק.
כל החלק הזה אף פעם לא קרה והוא משמעותי עבורי.
נגיד אני אוהבת לקבל ספאנקים לא על עור חשוף ..מעבר לזה שזה פחות כואב אלא פחות מדליק אותי. אותי יותר מדליק כשזה דרך בד של החולצה/גינס וכיוצא בזה .
איך מתקשרים את זה? איך לא מוותרים על זה לאבא? כי זה מב שמדליק אותי יותר מהמכות עצמן ואף הופך את המכות האורבות למגרות. לא שלא נהנתי גם מישר ספאנקים אבל תמיד היה חלק שחסר. או אם לי חשוב שזה לא יהיה חגורה כי זה טריגרי לי אלא משהו אחר. והוא מתעקש על חגורה.
אני חושבת שהרבה גבולות שלי יכולים להיות במו"מ כשזה נעשה בצורה כזו שמתאימה לי.
תוכלו לשתף על החוויות שלכם מסשנים?
מילים ומשמעות​(שולט)
הכל תלוי ברמת הקשר ובחיבור
אני תמיד קשוב לנשלטת
שואל אותה לפני המפגש הראשון מה הצרכים שלה
ממה היא נדלקת
ומתכנן את המפגש (לא אוהב את המילה סשן) שיתאים לנו
כדי ששני הצדדים יהנו
אם היא נשלטת קבועה שלי אני גם נותן לה אופציה של מימוש מפגש כמו שהיא רוצה שבו אני נותן לה להחליט מה הוא יכלול.
שורה תחתונה עם הפרטנר הנכון תוכלי להגשים את כל הפנטזיות הכי פרועות שלך
בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
העלית שני נושאים בעצם - האחד את שואלת על חוויות, והשני את אומרת שיש לכם פער בהעדפות הספנקינג ומה עושים.
אז על השני אין לי הרבה מה לומר כי נראה לי שדברים כאלה פותרים רק בדיבורים. אם את רוצה משהו שהשולט שלך לא מספק לך - אני לא רואה מה יש לעשות לגבי זה מלבד לבקש ממנו את הדבר הספציפי שאת רוצה, ואם הוא מתנגד אז לשאול אותו למה.
(הבקשה שלך לא נשמעת לי מסובכת, אני הייתי זורמת עם בקשה כזאת גם אם זה לא מושך אותי, כי מ'כפת לי לעשות טובה).
כנ"ל לגבי החגורה - אם הוא מתעקש אז אפשר לשאול אותו למה הוא מתעקש, או להציב גבול שאת לא מסכימה לחגורה, או להתפשר איתו על רוטציה. כל האופציות מתנקזות לשיחה איתו.

ועכשיו לשאלתך על החוויה שלנו icon_smile.gif
לרוב יש לי בראש תוכנית מודולרית. כלומר יש לי רעיון למשהו שאני רוצה לעשות, ואז אני מתחילה להתקדם לשם ולפי התגובות של הפרטנר מחליטה אם להמשיך בתוכנית המקורית או לשנות תוך כדי. או שממש ממש בא לי על משהו ספציפי ומכריחה אותו. אבל זה תמיד יהיה חצי מאולתר ומותאם לסיטואציה. אני לא מתכננת סשן עד הסוף אלא מתכננת קוים מנחים, והציוד תמיד בהישג יד, ואז לפי האווירה שנוצרת מחליטה באותו רגע לאן לקחת את זה. לרוב זה גם רצון ספונטני.

לי באופן אישי לא חשוב איזו תפאורה תהיה ואילו בגדים וכל זה, אלא רק איזה דברים נעשה. לא אני ולא בן זוגי לא מתחברים למשחקי תפקידים מורכבים. אבל אם בעלי כן היה בקטע כזה והיה רוצה לתת לי הוראות מפורטות לסשן אז נראה לי שהייתי זורמת איתו. דווקא נראה לי מדליק. יש שולטים שלא אוהבים שאומרים להם מה לעשות, אני דווקא סבבה עם זה וזה נראה לי אחלה גיוון.
מה שכן חשוב לי זה לדעת מה הוא מרגיש, תוך כדי סשן וגם לפני וגם אחרי. אני רוצה כמה שיותר מידע על מה גורם לו הנאה ומה סבל ומה מבוכה וכו'. האידאל המוזהב מבחינתי זה שהוא ישתף אותי בכל פנטזיה וכל העדפה שיש לו, ואז אני אשתמש בזה בקצב שלי.
לקחת אותך
לקחת אותך • 6 ביוני 2021
כשיש לך משהו שיושב לך בראש תאמרי אותו לשולט שלך. בסוף מדובר על קשר בין גבר ואשה ומה שיעשה את הקשר לטוב יותר תהיה תקשורת מלאה ביניכם. אני מצפה מנשלטת או כל בת זוג שלי שתאמר לי מה חשוב לה או מה היא מבקשת, מה היא רוצה או מפנטזת.

סשן יכול להיות לא מתוכנן או מתוכנן אבל לא לפרטים אלא רק ברמת הרעיון הכללי. יש מצבים שבהם אני מתכנן את הסשן לפרטי פרטים בעיקר כאשר מדובר על אירוע משמעותי שמחייב תכנון וביצוע מדוייקים ובטיחותיים. במצבים כאלו אם רוצים להשיג את האפקט הנכון צריך תכנון.
Discipline
לפני שנתיים • 8 ביוני 2021
Discipline • 8 ביוני 2021
"סשן" שמגיע ממקום של הזמנה מפורטת תמיד ירגיש "טכני" ולא אמיתי. אי אפשר באמת להגיד ל "אבא" או לשולט איך בדיוק הוא צריך להיות, להתנהג או מה בדיוק הוא צריך לעשות. ברגע שמישהו ישתף עם זה פעולה הוא יאבד את האותנטיות שלו והמקום שלו כ"אבא" או שולט.

ה"סשנים" הכי טובים הם כאלו שמגיעים מתוך היכרות והבנה עמוקה. מערכת יחסים אמיתית של "אבא" וילדונת. מערכת שנבנית מבפנים והולכת ומעמיקה יותר ויותר.
מערכת כזו שבה את פתוחה לפניי - כולך. החסכים שלך, הקשיים שלך, השריטות שלך, הפנטזיות שלך, הרצונות הכי כמוסים וסודיים שלך, הילדיות שבך והפגיעות שלך.
ככל שאני חופר בך יותר, ככל שאני חושף אותך יותר, ככל שאני נוגע במקומות הרגישים והפגיעים שלך יותר - ככה החוויות (וגם ה"סשנים") שלנו יהיו עמוקות יותר, מעצבות יותר, מספקות יותר, מחרמנות יותר ומדוייקות יותר. (ופתאום תגלי שהפרטים הטכניים שכל כך חשובים לך כרגע, הם נחמדים אבל רחוקים מלהיות העיקר)
RenneWhite
לפני שנתיים • 8 ביוני 2021

Who knows

RenneWhite • 8 ביוני 2021
Discipline כתב/ה:
"סשן" שמגיע ממקום של הזמנה מפורטת תמיד ירגיש "טכני" ולא אמיתי. אי אפשר באמת להגיד ל "אבא" או לשולט איך בדיוק הוא צריך להיות, להתנהג או מה בדיוק הוא צריך לעשות. ברגע שמישהו ישתף עם זה פעולה הוא יאבד את האותנטיות שלו והמקום שלו כ"אבא" או שולט.

ה"סשנים" הכי טובים הם כאלו שמגיעים מתוך היכרות והבנה עמוקה. מערכת יחסים אמיתית של "אבא" וילדונת. מערכת שנבנית מבפנים והולכת ומעמיקה יותר ויותר.
מערכת כזו שבה את פתוחה לפניי - כולך. החסכים שלך, הקשיים שלך, השריטות שלך, הפנטזיות שלך, הרצונות הכי כמוסים וסודיים שלך, הילדיות שבך והפגיעות שלך.
ככל שאני חופר בך יותר, ככל שאני חושף אותך יותר, ככל שאני נוגע במקומות הרגישים והפגיעים שלך יותר - ככה החוויות (וגם ה"סשנים") שלנו יהיו עמוקות יותר, מעצבות יותר, מספקות יותר, מחרמנות יותר ומדוייקות יותר. (ופתאום תגלי שהפרטים הטכניים שכל כך חשובים לך כרגע, הם נחמדים אבל רחוקים מלהיות העיקר)