אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך למצוא בחורה שמוכנה להצטרף לזוג לשלישיה?

Michael black
לפני 3 שנים • 14 באפר׳ 2021

איך למצוא בחורה שמוכנה להצטרף לזוג לשלישיה?

Michael black • 14 באפר׳ 2021
אני כבר תקופה מחפש בחורה מתאימה שתצטרף אליי ולבת הזוג שלי להתנסות חדשה אבל לצערי פשוט לא מצליח למצוא אפילו לא אחת... זה לא שאני בא ברוח רעה או שלוחץ על משהו, להפך אני מנסה להגיש את זה ברוח הכי טובה שיש אבל עדיין משהו מפחיד את הנשים ועד עכשיו לא מצאתי.
בנות תמליצו בבקשה איפה ואיך למצוא מישהי שתסכים להעביר לילה בכייף ואפילו עם אפשרות למשהו קבוע בעיקר ששנינו נראים ממש טוב ובאים ברוח טובה של להכיר בהתחלה ולראות שיש כימיה לפני ורק אז לעבור למיטה...
תודה רבה מראש לעוזרים / עוזרות
Mary Jane
Mary Jane • 14 באפר׳ 2021
נראה לי שצריך ראשית להבין שהקושי למצוא את האישה המסוימת שתרצה להצטרף לזוג נובע פחות מפחד של נשים מהסיטואציה, כפי שתיארת, ויותר תוצאה של חוסר עניין של נשים להיות ולקחת חלק בסיטואציה. גלגל חמישי וכו. האישה לרוב אוהבת ונמשכת להיות המרכז ובמרכז (גם אם מלמטה), האבן השואבת, שמכירים בייחוד שלה מעבר להיותה נקבה אקראית, שמעוררים בה רגש, עמלים על סיפוקה (לאו דווקא המיני) - ולא לשמש כניצבת ארעית אך שימושית בחיים של אחרים. בצדק (;

בוירטואליה כל זה צובר תאוצה ונפח, כי האישה שכן יכולה להתעניין בהרפתקות מסוג זה שהיא אטרקטיבית ולא סובלת מבעיות קשות עם עצמה ועם אחרים, חושבת על התועלות וההשלכות ובעיקר שואלת את עצמה, מה יצא לי מזה, למה בעצם להצטרף, כשאני יכולה ועדיף לי למצוא גבר ואם יתחשק לנו לצרף מישהי? שהיא תהיה הגלגל העודף...

בתקופה שכן התעניינתי בצרוף של אישה לחוויה משותפת עם מי שהיה בן זוגי, למדתי שלפנות להיכרויות ברשת זו ממש השחתת זמן. מכל מיני סיבות - גברים מתחזים לנשים (תתפלאו כמה כאלה יש), חוסר התאמה בסגנון, בציפיות... החוויות המוצלחות שלנו בשעתו, קלילות ונעימות, היו דווקא עם נשים שהכרנו יחד במסיבות זימה או בים, חלק מהן ממש לחצו לחוות איתנו את החוויה המסוימת, עוד באותו הערב, כי היה להן כיף להתמזמז ונבנה מתח מיני בתוך סיטואציה כיפית, לא מהונדסת ולא מביכה, כמו פגישה עם זוג זר. וזה היה נחמד, לרוב.
    התגובה האהובה בשרשור
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
בטינדר, במסיבות...
זה עניין של מזל וזרימה.
הצטרפתי לזוגות שהכרתי וגם לכאלה שלא כשהיה לי חשק בעבר (לא רלוונטי יותר אז לפנות אלי בהקשר הזה).
אם אתם פתוחים גם לחוויה יותר ״ונילית״ בהקשר הזה לא נראה לי קשה למצוא בטינדר.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
מה זאת אומרת איפה?
יש לנו מאגר כזה של נשים, ואז אנחנו מוציאים אחת אחת לכל דורש, הרי ככה זה עובד.
מילאת טופס רכישה?
heisenberg​(שולט)
לפני שנתיים • 9 ביוני 2021
heisenberg​(שולט) • 9 ביוני 2021
אתה באתר הלא נכון חבר.
תכנס לסווינגרס או משהו בסגנון אני לא מאמין שנשלטת תרצה להיכנס עם 2 ונילים למיטה אין בזה שם כיף.
המהות והעונג שלנו לא בא מסקס הBdsm זה ההנאה שלנו
ivy​(נשלטת)
לפני שנתיים • 9 ביוני 2021
ivy​(נשלטת) • 9 ביוני 2021
אולי לא לפרסם את אותה הודעה כמה פעמים בפורום, תחת קטגוריות שונות, פעם בחודש בערך?
פשוט נואשות זה לא מי יודע מה סקסי.
(התשובה העניינית שלי לשאלה שלך נמצאת באחד משרשורי הקופי פייסט הקודמים שהעלת).