לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרנויה של מתחילים...

עלמה​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 26 בספט׳ 2004
עלמה​(לא בעסק) • 26 בספט׳ 2004
fuxia כתב/ה:
אני לא מבינה למה מלכתחילה השייכות לבדסמ גורמת לך לפרנויות
מה הבעיה
ממש אין לי בעיה שאנשים ידעו שאני בתחום
ואת כ"כ מפחדת שיגלו עד כדי כך שאת חושדת בכל אדם חדש שנכנס לחייך?

להרגעעעע
הכל בסדרררר
icon_happytogether.gif

פוקסיה יקרה ( אגב, אחד הצבעים האהובים עלי ...)
ראשית , זה לא השייכות פרופר שגורמת לי לפרנויה , זה קודם כל העובדה שאם מישהו שאני לא מכירה מכיר אותי ו/או מתקרב אלי יותר קרוב ממה שתכננתי , זה מאיים על פרטיותי וזה טבעי.
אני משוחחת פה עם לא מעט אנשים ונכון שרובם מדהימים ומצטיינים בנימוס וערכי כבוד הדדי הגבוהים בהרבה מהממוצע...אך , כמו שבטח נתקלת גם את לא פעם , מדי פעם יש נפילות ואת יכולה ליפול על חארות אמיתיים ...
משם ועד פרנויה הדרך קצרה. בתור אשה שחיה לבד עם שני ילדים לא מתאים לי שידעו עלי יותר ממה שאני רוצה ואני חושבת שזה לגיטימי.

דבר שני , בקשר לקונוטציה של הבושה כביכול...בואי לא ניתמם לגמרי.
עם חברי ( כולם , אגב ) אני פתוחה לגמרי בקשר לנטיותי המיניות ( כמובן במסגרת מגבלותיהם שלהם ועל זה בהמשך .)
אך בינינו , אני לא ממש רואה את עצמי נכנסת לפגישת עבודה עם מועצת מנהלים זו או אחרת כשקולר לצווארי או סימנים אדומים כצמידים לידי...
אני גם לא חושבת שבא לי לפתוח בשיחה על איך אני אוהבת את המכות שלי עם מנהל היצור או להסתחבק עם המזכירה על עובי של פלאגים. ולא לא בגלל בושה ,אלא בגלל שזה שלי וזה פרטי ומדובר פה בכל זאת על מיניות ולא על מכונאות רכב.
אגב, גם עם החשיפה פה קשה לי לפעמים מהבחינה הזו שאני מרגישה כאילו אני "מזיינת ומספרת "כמו שאומרים . יש משהו יפה בסוד ובמיסתורין כשמדובר על אקט בין שני אנשים...אבל אולי זו רק אני.

בקשר לנקודה אחרת שהזכרתי אני אעשה פה ספין אוף קטן מן הנושא ואחזור לסוגריים של מקודם.
אני מוצאת כי לפעמים , עם חברים , לי בא לספר יותר ממה שהם רוצים לשמוע.
יש משהו שיכול לאיים על אנשים בסיפורים על מין פרוע ומהנה מכל סוג אם לדוגמא אלו הם חברים בודדים או לחילופין חברים נשואים שחיי המין שלהם כבר לא ממש דיסקו.
במצבים אלה אני מנסה לא להוציא להם את העיניים , כמו שאומרים ולא לעורר את המתים..סתם כי נראה לי לא פייר אפילו שנורא בא לי לספר....

וואו...כמה דיברתי...שיחררת לי את חרצובות לשוני....אני חוזרת לעבוד. תודה על התגובות ושכולכם אישרתם לי סופית שאני צריכה כדורים .....דחוף.....בינתיים אני אשים משקפיים שחורים ואמשיך בדרכי....
מנטרה​(שולט)

רק שאלה אחת קטנה....

מנטרה​(שולט) • 26 בספט׳ 2004
מי עונה לנייד ב-8:30 בבוקר ?! חושך בחוץ חזרו לישון icon_lol.gif
דריאון​(מתחלף)
דריאון​(מתחלף) • 26 בספט׳ 2004
אישית , אני גורס דבר פשוט מאד , אם יש צורך להסתיר ולשמור סודות , ולפחד מחצי עולם , זו צרה צרורה . אימוץ המסקנה הזו מפשט את פני הדברים , ומשום כך מעולם לא טרחתי להסתיר את העדפותי המיניות ואת הצדדים שבי . מה שאתה לא מסתיר לא יכולים להשתמש בו נגדך .
מעבר לגך , דיסקרטיות מאד חשובה , כל אדם בר דעת צריך לדעת לא לחשוף את ידידיו וחבריו,
ואני מקווה שכולנו זוכרים זאת.
fuxia
לפני 19 שנים • 27 בספט׳ 2004
fuxia • 27 בספט׳ 2004
דיסקרטיות מאוד חשובה , כמובן, לגבי חברינו.
שכל אחד ידון בעניין שלו עצמו בלבד.

עלמה, הבנתי את העמדה שלך
..לא התכוונתי שתלכי ותחציני את הנושא הזה ותדברי עליו בכל הזדמנות של שיחה.....
התכוונתי לכך שבמידה ומישהו ממכרייך או מהסביבה מגלה, אין ממה לחשוש.

למרות שמצבך כבעלת משפחה לדעתי מחייב אותך לשמור קצת יותר על סטטוס נמוך
לעומתי שאין תחתי כל אחריות אלא לעצמי.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 27 בספט׳ 2004
ציטוט: אבל אני מחלקת כבר את כל העולם ואשתו לשולטים ונשלטים פוטנציאלים. בכל מקום, בכל סיטואציה, פתאום זו הפכה לחלוקת השחור-לבן הראשונית שלי.
מי אוהב איזו התנהגות, ומה המבנה הנפשי שלו.
משחק מעולה, אם מנסים לנחש גם פטישים..

חחחחח
טוב לדעת שאיני היחיד! ואם רוב הגברים מדמיינים איך אשה נראית עירומה, אני מדמיין אותה עירומה, קשורה למיטה עם כיסוי עיניים. icon_biggrin.gif
שבירה​(נשלטת)

עלמה

שבירה​(נשלטת) • 27 בספט׳ 2004
עלמה כתבה
ציטוט: אני מוצאת כי לפעמים , עם חברים , לי בא לספר יותר ממה שהם רוצים לשמוע.

ואני מאוד מזדהה.
בהתחלה, כשרק נכנסתי לעולם הזה, סיפרתי בהתלהבות לארבעה-חמישה חברים קרובים, ומה רבה היתה אכזבתי כשעם הזמן גיליתי שלמעט ההתלהבות הראשונית, הם לא באמת רוצים לשמוע ( ולא בסיפורי סקס עסקינן, אלא יותר בתיאור של חוויית ה-D/s). נדמה לי שאם הייתי ונילית עם חברה טובה שרוצה לספר דברים כאלה הייתי מוצאת את זה מרתק, אז קשה לי להבין את הרתיעה. לא רוצים להיראות נלהבים מדי ופוטנציאלית להביך אותי? לא רוצים לשאול שאלות שתיראנה מציצניות יתר על המידה? לא יודעת.

היום אני מדברת על זה אך ורק עם חברים שגם הם בקטע.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 27 בספט׳ 2004
היית מוצאת את זה מרתק כי את מי שאת. את הרי לא באמת יודעת איך ונילים חושבים. מנסיוני, וגם מניסיונך, חברים ונילים שכן גילו עיניין, גם רצו בסופו של דבר להתנסות בעצמם. כלומר שהם לא באמת ונילים. חברים ונילים מוכנים להקשיב לסיפורי שס"ק בדיוק כמו שהם מוכנים להקשיב לסיפורים על העבודה.
Adonasuy​(שולט)
לפני 19 שנים • 28 בספט׳ 2004

כמו שאמרת

Adonasuy​(שולט) • 28 בספט׳ 2004
גם אחרי פרנואידים רודפים לפעמים.
וכבר היו מקרים כאן, שאולי נשכחו, עם יצור אחד שעשה אאוטינג לשפחות.
"שימרי נפשך".
o_rit
לפני 19 שנים • 30 בספט׳ 2004
o_rit • 30 בספט׳ 2004
אחרי הרבה שיחות וירטואליות עברנו לטלפון
הרגשתי בטוח הוא מוכר , ידוע
כשהדברים לא המשיכו להתגלגל
דבר לא הכין אותי לאימת הצלצולים
טון הדיבור, והאיומים שהנה הוא כמעט בפתח ביתי

מניחה רוצה להניח שזה יוצא דופן
אבל זה כאב פחד.
הוא​(שולט)