בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כללי דואר, איך אתם מסננים?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנתיים • 13 ביוני 2021
פתחתי - קראתי - סגרתי - שכחתי.
(במקרה וזאת מחמאה קצרה, עניתי ״תודה״. במקרה וזאת שאלה טכנית, הסברתי בקצרה).

אם אי פעם יתמזל מזלי לקרוא הודעה מעניינת, ממנה אסיק שמדובר באדם מעניין, נשוחח. אבל נדמה לי שהרוב המוחלט של האנשים המעניינים בכלוב כבר ממילא מתכתבים אתי מפעם לפעם (דרקן, שלום), כי בשנים האחרונות לא יצא לי לקבל הודעה מאדם כזה.
''''''''''
'''''''''' • 13 ביוני 2021
אין לי ממש בעיה בתחום הזה.
אני בוחר עם מי תהיה האינטראקציה שלי באדומות.
הצפה של פניות בלתי רצויות זה לא תרחיש סביר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ברייה כתב/ה:
פתחתי - קראתי - סגרתי - שכחתי.
(במקרה וזאת מחמאה קצרה, עניתי ״תודה״. במקרה וזאת שאלה טכנית, הסברתי בקצרה).

אם אי פעם יתמזל מזלי לקרוא הודעה מעניינת, ממנה אסיק שמדובר באדם מעניין, נשוחח. אבל נדמה לי שהרוב המוחלט של האנשים המעניינים בכלוב כבר ממילא מתכתבים אתי מפעם לפעם (דרקן, שלום), כי בשנים האחרונות לא יצא לי לקבל הודעה מאדם כזה.

היוש
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני קורא הכל. עונה, בנימוס האפשרי, לכולם. לעתים אנשים שאני אומר להם "לא, תודה" מגיבים קצת מוזר, כמו גבר שאומר "מי שלא מחפש, לא פה", כי הוא יודע יותר טוב ממני, או נשים מדי פעם עם "מה, אתה הומו? חחחחח" כי כנראה שזה מצחיק, ולהעיף מבט בפרופיל פלוס שתי שניות חשיבה זה טו מאץ'.
גם אצלי פרופיל ריק בא פחות בטוב, לא מת על "היי". רגיל כזה
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אוי אני מתה על כאלה שכותבים לי ״אז למה את פה?״. הכי מבריקים לדעתי. אפילו יותר מבריקים מתמונות של ישבנים עם ירקות בפי הטבעת. 🤣
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 13 ביוני 2021
the rain song כתב/ה:
בתור התחלה אני חייבת לציין שמאוד מפתיע אותי לקרוא שכל כך הרבה אנשים בוחרים למחוק הודעות.
למה אתם מוחקים?
אני תמיד בודקת היסטורית הודעות, הרבה לפני שאני ניגשת לפרופיל.

לפרופיל אני ניגשת בעיקר כשמדובר בהודעה חצופה ו/או ניבזית. זה מעניין לראות לפעמים את הפער בין איך שאדם מציג את עצמו שם לבין ההודעות שהוא שולח.
כיוון שאין לי עניין להכיר או לשוחח יותר מידי עם אף אחד כאן הרי שמדובר סתם בסקרנות שלי.
לעיתים נדירות אני עונה וגם זה בקצרה. רוב הזמן אני פותחת את ההודעה, סוגרת וממשיכה בחיי. לא חוסמת. הודעות לא מפריעות לי.

בהקשר למה שאולי כתבה, על ההתעלמות מהעובדה שהיא במערכת יחסים - זה תמיד מפתיע אותי שאחרי שאני מציינת את זה בפוסט בבלוג, אז אני מקבלת הכי הרבה הודעות.
אנשים קוראים ומשום מה מבינים שזה בדיוק הרגע המתאים להציע לי הצעות. - מי אתם אנשים?!

כל מי שמוחק הודעות כנראה הוא ללא מנוי זהב או שהוא מודע לזה שיש אופציה לראות היסטוריה התכתבות שזה הדבר הכי נוח בעולם כי אם הבן אדם החליף ניק את עדיין יכולה לראות את ההיסטוריה של ההודעות...
red-cell​(מזוכיסט)

קל

red-cell​(מזוכיסט) • 13 ביוני 2021
אני מקפיד לפתוח את כל ההודעות ולקרא אותן עד הסוף.
ברוב המקרים אני גם עונה.

(אבל זאת לא חוכמה ב- 18 שנה האחרונות קיבלתי בערך 17 הודעות בטוטאל)