לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביזאר חום

שקסית
לפני שנתיים • 11 ביולי 2021

ביזאר חום

שקסית • 11 ביולי 2021
היי, לא ביקרתי שנים אתכם הסליחה.
תמיד אהבתי שליטה, הנני מתחלפת עם העדפה להיות שפחה.
אני לא קיצונית. לאחרונה הכרתי גבר מטריף, היה לנו קליק של שניה, בדיוק סיימתי לברמן באיזה מסיבה, הוא עמד בחוץ.. עצר אותי ותוך 3 דקות היינו בדרך אליו. לא קרה לי כזה דבר לפני. אפילו שאני כן מינית וזורמת. היה סקס. מטריף טוב וארוך עם מלא אוראלי ורימינג מהצד שלו . זה היה שבוע שעבר ואנחנו מתכתבים כי לא גרים קרוב.. מסתבר שהוא אוהב ביזאר.. ביזאר חום. אני לא נבהלת כי אני מבינה פטישים אבל מצד שני זה בכלל לא מדליק אותי. אמרתי לו שקודם נבנה אמון ונראה איך מתקדמים. אני רוצה שתשכילו אותי בפטיש. גם מה הוא עלול לבקש שאהיה מוכנה ומה מדליק בזה. הוא אמר במפורשות שיעשה לו את זה לראות אותי מחרבנת. אבוי לי אבל עוד יכולה לדמיין את זה. גם זרק משהו על למרוח.. גדול עליי אפילו לחשוב על כזה דבר. אשמח לסיעור מוחות בנושא שאולי יעזור לי לפתוח את בראש. שלכם
שקסית
אגב אני לא כותבת כאן שנים אבל כן יש לי בספוטיפיי פודקאסט למי שרוצה לשמוע, גם הפנטזיות המלוכלכות של ג׳י
    התגובה האהובה בשרשור
הזר המוכר היטב
הזר המוכר היטב • 11 ביולי 2021
נו, זו פנטזיה מלוכלכת. מאד.

לדעתי מי שמתייחס לזה כאל פטיש רואה בזה סוג של נתינה אולטימטיבית - משהו מתוך הגוף של הנותן (גם ביזאר קל מהז'אנר הזה).

הבעיה שזה סוג של סיכון בריאותי - כי כל מיני דברים יכולים לעבור בצואה (הפטיטיס למשל).

אבל אם את בצד הנותן, אז את לא מגדילה את הסיכון שלך בכלום.

וכן, זה מחרמן מאד בעיני לראות אשה משתינה ו/או מחרבנת (אם כי מריחה של המתנה על הגוף זה גדול גם עלי....).
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 11 ביולי 2021
תראי יש לזה כל מיני היבטים, מניח שיהיו גם סיבות אחרות לפטיש ממה שאני הולך לרשום, תלוי בבן אדם:

1.
זה נורא משחרר שאתה נחשף ל-״סוד״ נשי של התנהגות שכלפי חוץ היא נתפסית כלא נשית בעליל. זה מתחבר לאינטימיות מאוד עמוקה.

2.
יכול להיות לזה אלמנט של שליטה והשפלה שאתה הפח זבל/שירותים של השולטת שחייב לצרוך את זה.

3.
אלמנט של השפלה שאתה הגבר שחווה את הדברים האלה מהשולטת, בעוד גברים אחרים חווים את השולטת בצורה הנשית והמעודנת שלה.

תכלס אם את כן רוצה לזרום עם הבחור אבל לא בא לך להתלכלך, את יכולה להזמין אותו לביקור בשירותים או להפליץ עליו או לידו ולתת לו להריח.
ככה את נשמרת ממגע ישיר עם זה, אבל כן מגשימה לו חלק מהפטיש.
L U C I F E R
L U C I F E R • 11 ביולי 2021
אני הייתי בעד הפטיש הזה מגיל צעיר מאד אך זה לא משהו שאני יכול לעשות עם כל אחת. למעשה, כדי להפתח בצורה כל-כך אינטימית, כל-כך קדושה ועילאית היכן ששני הצדדים מקבלים לא רק את האור אחד של השני אלא גם ה"חושך" והצדדים האפלים, דורש אהבה מאד עוצמתית, מונוגמית, וחיבור נפשי עמוק מאד היכן שהשניים הופכים לאחד ואין יותר יחסי שולט/נשלט אלא FLOW של השניים אחד אל תוך השנייה.

בעוד שאני משחק עם הפנטזיה הזאת על בסיס יומי במחשבותיי וברגעיי הפרטיים. זה לא משהו שהייתי עושה עכשיו עם מישהי שהכרתי לפני כמה ימים כשהחיבור הרגשי, המיני, והאינטליגנטי כל-כך נמוך. אלא משהו שנבנה לאורך זמן רב, היכן שאנחנו נותנים אחד לשנייה סוף סוף מפתחות אל הלב, עוברים ריפוי, העצמה וגדילה ביחד, ואז גם פטיש צואה מתגלה כאלוהי כי אז אתה מקבל את בן בת הזוג שלך במלואו, מעבר לפוליטיקלי קורקט, לפוזות, למסכות ולמוסכמויות החברתיות והאגו, אלא משהו עמוק יותר, גבוה יותר תודעתית, נשמתי.
אנאלון​(נשלט)
אנאלון​(נשלט) • 11 ביולי 2021
אנאלון כתב/ה:
זו פנטזיה שלא העזתי לממש

אבל עכשיו אני מרגיש בשל
ScatNerd
ScatNerd • 11 ביולי 2021
ביזאר?? שששש! שלא ישמעו אותך. חח עדיין לא ראיתי כאן אחת שזה לא נמצא ברשימת הגבולות שלה (טוב אולי אחת..).
אצלי זה הפטיש העיקרי וזה מושך אותי מגיל נורא צעיר. יש לי גם לא מעט ניסיון בזה.
אל תעשי דברים שלא מושכים אותך בשביל מישהו אחר, אין בזה טעם. או שיש לך מחשבה קיצונית או שלא, לא חייבים בכח.

אם את רוצה אפשר להתחיל מזה שהוא ילקק לך את החור של התחת ואז לאט לאט תתחילי לדחוף החוצה שיבצבץ אבל בלי להוציא הכל במכה..
ככה בנונשאלאנטיות icon_smile.gif שילקק רק את הקצה.
הכי מחרמן זה שתגידי לו שאת לא מעוניינת, ואז תפתיעי אותו.

דווקא אני באופן אישי מעדיף לקבל ישר לפה או ללקק, פחות בקטע של מריחות על הגוף וכאלה..זה סתם מלכלך והולך לבזבוז.
עוד אופציה בתור התחלה אם את רוצה להתחיל ממש בקטנה.. שאת תשבי על האסלה ותחרבני ותדחפי לו את הראש לתוך האסלה תוך כדי, זה דווקא יכול להיות ממש אחלה, אם הוא לא מספיק אמיץ בשביל לטעום את הקוויאר המדהים שלך.

השאלה אם זה בא בקטע שהוא אוהב להרגיש אפס או בקטע אחר.. אני תמיד נמשכתי למרכיב ההשפלה שבזה. ואני לעומת אחרים לא צריך להתחבר למישהי ברמה עמוקה כדי לעשות את זה. מספיק לי להימשך אליה פיזית.
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 11 ביולי 2021
יש הרבה מה לאהוב בזה.
מהתנוחה שבה את מחרבנת, איפה את מחרבנת
למבוכה שעל פנייך, לחרבן בפקודה
להמרח בזה, לאכול את זה, לשחק עם זה
לראות את זה יוצא
לראות את הכלבה שלו מחרבנת ולהתייחס אליה ככלבה מחונכת/לא מחונכת שעושה צרכים
אחרי שהיא מרוחה, לירוק עליה, להשתין עליה, לזיין אותה מלוכלכת, לזיין לה את הגרון ולגרום לה להקיא לך על הזין, למלא אותה בשפיך.
וכמובן שבסוף לראות אותה מנקה את כל הבלאגן שעשתה.
הניגוד שבין עור מתוח/שזוף/עדין/נשי לבין אחד מרוח בחרא...
האף מתרגל אחרי כמה רגעים וזה לא מריח חזק כמו בהתחלה.
תהנו