לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היחס בין חרמנות לשליטה

מילים ומשמעות​(שולט)
לפני שנתיים • 15 ביולי 2021

היחס בין חרמנות לשליטה

שאלה שאני חושב עליה לא מעט
שולטים/שולטות מה אתם מעדיפים?
נשלט/ת שכל הזמן חרמנים 24/7 ואז יותר קל לתפעל אותם?
או נשלט/ת שצריכים את השליטה בצורך?
אותה שאלה גם לנשלטים/נשלטות
האם יותר קל לכם להתמסר דרך הזין/כוס או דרך הראש?
ואל תגידו שזה שילוב כי תמיד יהיה צד דומיננטי יותר
תודה לעונים
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 15 ביולי 2021
זה שילוב! 😁

אני אוהבת חרמנות
אבל באופן מובהק לא מתחברת לכניעה שתלויה בחרמנות.

אצל גברים יש הבדל משמעותי בהתנהגות לפני הגמירה ואחריה. זה נכון גם כשהכניעה מגיעה ממקום מנטלי. מהסיבה הזו לא תמיד מתאים לי שהוא יגמור או שהגמירה שלו תהיה בכלל אופציה.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
נשלטים שהם לרוב חרמנים, אפילו מרק לראות כפות רגליים. זה לא אתגר וזה גם לא מדליק, מהסיבה הפשוטה שזה לא משנה ל75 אחוז מהם למי הרגליים שייכות, העיקר שיש לה כוס.
אני אוהבת את הנשלטים שהם אתגר, שצריך לפרוץ כמה שכבות על מנת לקבל גבר מתמסר.
Discipline
Discipline • 15 ביולי 2021
שליטה של חרמנות זה משחק לילדים.

שליטה מנטאלית היא שליטה שהרבה יותר מורכב לייצר אותה אבל היא היחידה שהיא אמיתית ומגיעה מנימי הנפש.
זו שליטה שכדי לכבוש אותה צריך לחדור עמוק פנימה, להבין את מי שמולך. לקלף בסבלנות שכבה אחרי שכבה עד שאתה מתחיל להבין ולהרגיש לעומק את הנפש שמולך. עד שאתה מעמיד אותה מולך עירומה, פגיעה וחשופה בלי שום יכולת לכסות את עצמה. עד שאתה מרגיש ויודע את השריטות הקטנות והגדולות שלה, את החולשות והקשיים שלה, את הפנטזיות הכי סודיות שלה, את הייחום הכי ראשוני שלה, את העבר שעיצב אותה, את הבדידות הפנימית שעוטפת אותה, את הדברים הקטנים שמחייכים אותה ואת הפחדים והחרדות הקיומיים שלה.
כשהיא עומדת ככה מולך, חשופה, פגיעה וללא הגנה אתה שולח יד ארוכה פנימה. נוגע בזהירות בפצעים שלה, מלטף את הפחדים והחרדות, מגרד את השריטות, משוטט בין הסערות ואז, מזיין בחוזקה את הנפש הרכה והפגיעה שלה.
עכשיו היא לגמרי שלך. נפש וגוף. אתה ממלא את הריקנות שבה בך, והיא נזקקת לך. עכשיו היא לגמרי שלך, כבולה אליך. היא תתמסר לרצונות שלך, היא תרצה אותך ותלך עד סוף העולם כדי לציית ולרצות אותך.
    התגובה האהובה בשרשור
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 15 ביולי 2021
שולטת, מעדיפה שלא חרמנים 24/7.
זה קל מדי, זה מבאס ואין מה לשחק עם זה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 15 ביולי 2021
קשה לי להבין את הניסיון שלך להפוך את השליטה למשהו אמפירי, ולהגדיר חרמנות בצורה מסויימת כי זה לא שחור ולבן. אני גם לא מבין את הנחת המוצא כאן שיוצרת סתירה בין א׳ לב׳.

קיצר 3:1

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יול' 15, 2021 5:21 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
מילים ומשמעות​(שולט)
תודה לכל העונים
אחדד את שאלתי
הנשלטת התמסרה לחלוטין
הפקידה בידי את גופה ונפשה
נושמת אותי 24/7
אבל היא נימפומנית… זה לא רע אבל זה המוטיב העיקרי שמניע אותה
אני מנסה להבין למה זה מפריע לי?
למה אני רוצה שהיא לא תחשוב מהכוס?