צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תפירת שפתיים מסוכן או לא?

*DarK*​(שולט)
לפני 19 שנים • 27 בספט׳ 2004
*DarK*​(שולט) • 27 בספט׳ 2004
מסכים בהחלט עם נריסה , דמי , בייבי ו WAYU , אם האיש רוצה להגשים את חלומו זאת זכותו המלאה רק שיקח בחשבון מה הוא צריך ללמוד בשביל וזה וברור שרצוי מאוד שיעשה את זה בסיוע מלא של איש מקצועי , ההתקפות הקיצוניות שהיו כאן בהחלט לא מוצדקות בעיני !

icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
בשקט​(נשלטת)

מי יכול להסביר לי

בשקט​(נשלטת) • 27 בספט׳ 2004
למה השרשור הזה "בגלות" לכאורה מוקפא, כאילו אין פה דיון?
בגלל כמה משפטים חמומי מח?
זו סיבה ל"צמצם" נוכחות של דיון חשוב?
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 27 בספט׳ 2004
זה רק משום שהשרשור הועבר לפורום אחר.
נשארת רק "רוח רפאים" בפרסום המקורי וכל האקשן עובר למקום החדש icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

בואו נבדיל בין שני נושאים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 27 בספט׳ 2004
לדעתי, יש כאן שני נושאים:-

- עד כמה ההסכמה של הסאבית היא הסכמה מודעת, ועד כמה היא הושגה במניפולציה.

- YKINMK - או בשפת עבר "הקינק שלך הוא האיכס שלי"

* לגבי הראשון, אני מצטרף לנריסה:-
ציטוט:
הנה טיפ ראשון ממנוסים ממך:

שלא תעז לעשות זאת אם זה לא בא ממנה! אתה מתעסק עם אחד הדברים הכי רגישים בגוף האישה ואתה עלול לפגוע בה לכל החיים - הן פיזית והן נפשית. אל תעז לעשות לה את זה רק משום שהיא רוצה "לרצות אותך"!

בעיני, כדי לבצע פעילות בדסמית כלשהי, בין אם היא "מיינסטרים" כמו קשירה ובין אם היא אי שם בשפיץ של הקצה של האקסטרים - יש צורך בהסכמה מודעת.

לא די שהסאבית אומרת "כן" - חשוב שהיא תבין מה נכלל בפעילות שהיא מסכימה לה, מהם הסיכונים העלולים להתלוות לפעילות.

לא די שהיא אומרת "כן" - חשוב שאתה תדע שהיא מסכימה כי גם היא רוצה, ולא בגלל שהיא חוששת לאבד אותך או שמערכת היחסים תידרדר.

ועל אחת כמה וכמה כשמדובר כפעילות שיש בה סיכונים רפואיים, ולא רק נפשיים.

כדום - אתה זה שאחראי על שלומה הפיזי והנפשי של השפחה שלך.

אני מעריך את השאלה ששאלת - כולנו התחלנו ללא ניסיון, ושאלות הן הדרך הנכונה והבטוחה ללמוד.

* לגבי התגובות המתלהטות - עצם זה שאדם אחד חובב מקרמה על עורם של אנשים אחרים, או מפיק הנאה מחירבון עליהם בלילות ירח מלא, ואדם אחר לא, איננו מזכה את המתנגדים בזכות לצלוב אותו/ה על רקע ההעדפות השונות.

תפירת שפתיים היא פעילות בדסמית בדיוק כמו דגדוג של מישהי בנוצה - כל עוד היא נעשית בצורה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית.

אם סאבית מסכימה בצורה מודעת, וללא מניפולציה לפעילות, והדום והסאבית שניהם מתאמנים ונוקטים בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים (כמו כמו קבלת הדרכה ע"י רופא/ה כירורג ומניעת זיהום, לא רק תוך כדי התפירה, אלא גם בכל תהליך ההחלמה של אזור התפירה) - זכותם המלאה לעשות זאת.
Uranus
Uranus • 27 בספט׳ 2004
באיזשהו שלב נשבר לי לקרוא את כל השרשור הזה, אז רק אסכם את דעתי על השרשור כולו בשתי מילים :
נריסה צודקת ! icon_cool.gif
ובנושא עצמו ולפותח השרשור:
1. לא עושים כזה דבר כדי לרצות ולא מפחד נטישה ולא מחוסר רצון לאכזב אלא כי רוצים וזה מדליק את שני הצדדים.
2. לא עושה את זה אדם חסר ניסיון. (ואפילו שלא כל כך מצוי - רצוי ניסיון של לימודי רפואה או במכוני פירסינג...)
3. תפירת כוס יכולה יופי להתאים לנשים שהן מכורות לפירסינג לדוגמא או סתם אקסטרימיסטיות אז די כבר לדסקס האם האקט עצמו הוא חולני, מוסרי, מוגזם או אם לאו. אם זה לא לטעמו של מישהו אף אחד לא מצמיד לו אקדח ומאלץ אותו לעשות את זה. אין מקום לבקר בגלל זה מישהו אחר. אין כאן אף אחד בארץ הקטנה הזו שיודע יותר מהשאר או שיש לו מנדט לקבוע מה בדסמי ומה לא אז לכל הכהנים, לויים, מטיפים ומנהיגים למיניהם... תרדו מהעץ הזה כבר.
4. צריך לחשוב האם באמת יהיה לעניין "לחורר" מישהי אחרי חודשיים הכרות כשאולי עוד שבועיים בכלל לא תהיו יחד.

וכפי שיצחק שמעוני היה אומר: "התחלתי ולכן אסיים"

נריסה צודקת!
amuka
amuka • 27 בספט׳ 2004
לא טענתי שיש למחוק דברים העולים כאן. להפך, אני חושבת שחשוב שמקום זה ייתפס כפתוח מספיק, כדי שאנשים יכנסו לכאן, יתייעצו, יספרו ויחווה דעה. הרי רובינו מסכימים על כך, שהדבר הטוב שמאסטר איקס עשה, הוא לחלוק את כוונותיו לפני שעבר לביצוע הלכה למעשה.
וכמובן שאיני מעודדת דרכי ביטוי דומות או זהות לזו שגולד בחר בה. כל אשר אמרתי הוא שאני מבינה את כעסו.

למיטב הבנתי, מדובר בפעילות מסוכנת יותר מאחרות, והיומרנות של אנשים לנסות דברים מסוג זה על בת חסותן ולהשתמש בה כשפן ניסויים אנושי, היא פשוט... מרתיחה.
ייתכן שכפי שאת אומרת נריסה, במקום בו קיימת אחריות מספקת כדי לדעת מה המשמעויות וההשלכות של ביצוע פעולה מסוימת, ולקבל הדרכה כך שלא תיווצר פגיעה, קיימת פחות בעיה, אבל....
אני חושבת שיש להימנע מלהתייחס לפעולות כאלו כנורמטיביות ובוודאי שאין לגנות את מי שמביע מהן סלידה (כל עוד הדבר נעשה באופן עינייני ). לא הייתי רוצה, שעוד חכם גדול שייכנס לכאן ויקרא את הדברים, יאמר לעצמו "או, הנה עוד דבר נחמד שאני יכול לנסות עם שפחתי". שיהיה ברור. מדובר בפעולה קיצונית ומסוכנת אשר דורשת ידע פרקטי ותיאורטי רב אשר לא מצוי אצל כל מי שמתיימר להיות "מאסטר".

ועוד דבר, נריסה יקירתי. כמו רבים וטובים אני קוראת אותך פעמים רבות בשקיקה. בכל מקום בו אני רואה שמופיעה הודעה ממך, אני נמשכת להיכנס ולבדוק מה כתבת. המקום שלך כאן ביננו, מעניק לדברים שלך משקל רב. כהרגלך בקודש, אמרת כאן, רק דברים של טעם ובכל זאת.... הרגשתי צורך להיכנס ולהוסיף את דבריי. את יורדת לסוף דעתי? (שימי לב שאמרתי את הדברים האחרונים במהירות רבה, לפני שיגיע לכאן איזה טוסט משוגע ויאמר לי שאני סוטה מנושא הדיון...icon_smile.gif)
amuka

אופס

amuka • 27 בספט׳ 2004
פעמיים. פעם אחת על זה שמשום מה ההודעה שלי הופיעה פעמיים, ופעם שניה על זה שהופיע דף נוסף לשרשור, אותו כלל לא ראיתי! מתי הספקתם?
תגובתי , מקומה הנכון בסוף העמוד הקודם.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 27 בספט׳ 2004
מבולבלת icon_lol.gif

תראי. למרות שאיננו אוהבות אותן דברים (בלשון המעטה icon_wink.gif ) אנחנו בעצם מסכימות

רק חידוד קטן - באף מקום לא כתבתי שתפירת כוס היא נורמטיבית. שאלוהים תשמור!
ממש לא!זה אחד הדברים האקסטרימיים שיש.

<ותודה לך על המחמאות }{ ולאורנוס על התמיכה. ולדן קאפ שסוף סוף הגיע לכתוב דברי חוכמה>
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 27 בספט׳ 2004
אני מסכימה עם ספר חתום,
נכון שיש דרכי התבטאות יותר מנומסות, אבל אני חושבת שזה לגיטימי להביע הסתייגות מפאטישים או פעולות מסוימות.

אם אף אחד שמסתייג מהפעולות האלה לא היה מגיב מסיבות של לא-אומרים-איכס-על-אוכל אז השירשור הספציפי הזה היה נשאר נטול צגובות, ובמקרים אחרים היה מתפתח רק דיון טכני.

דיון טכני זה חשוב* אבל אז באמת עלולה להווצר הרגשה אצל אנשים שהנה כולם כבר עושים את זה, או שזה השלב המתבקש הבא. בתחום שלנו, כמו בכל תחום אחר, יש תופעה של טרנדים. כשאנשים מרגישים שכולם כבר עושים משהו אז גם הם רוצים לנסות את זה, גם אם בפועל מתברר שכולם זה רק זוג אחד או שניים.

* דיון טכני זה באמת חשוב. אני מבינה שאנשי הרפואה פה לא רוצים להתחיל אפילו לענות בעניין כזה כדי לא להיות אחראים למצב שבו מישהו מבצע, אבל אם אף אחד לא עונה השואל עדיין עלול לבצע, רק שעכשיו הוא אפילו לא ידע ממה להתחיל להזהר.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 27 בספט׳ 2004
ואני עוד זוכר שרק לפני מספר שנים בפורם אחר במקום רחוק רחוק מהפורום הזה

נודע לאנשים שאני מתעסק עם שוט סינגל טייל (שוט אינדיאנה גונס כזה)

איזה הלהום היה אז בפורום מה לא אמרו

שאני מסוכן שאני מטורף איך אני מרשה לעצמי להשתמש בכזה שוט

שאני עוד יהרוג סאבית שאני יפוץ לה כליה

אז אני לא אומר שלתפור שפתים של סאבית זה אחלה וישעשה את זה

להפך זה משהוא שגם אני כרגע לא רואה את עצמי מתעסק עם זה

אבל רק נקודה על מחשבה

מה שהיןם ניראה אקסטרמי מטורף ולא שפוי לגמרי עוד כמה שנים יראה כאקט אקסטרימי בלבד

איך אומרים פונוגרפיה זה פונקציה של גאוגרפיה

אולי אקסטרימיות זה פוקנציה של זמן