סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנאלי בנות סתם שתדעו.

מכה בתורה
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021
מכה בתורה • 27 ביולי 2021
לא רוצה להכניס כאן פוליטיקה...
אבל יכל להיות שמאז החלפת השלטון...
חמישים אחוז אוהבים אנאלי
ורק חמישים אחוז אוהבים כוס?

ובגלל החלפת השלטון משהו השתבש???

חייבים לעבוד פה על המספרים...
Fashion kitty​(אחרת)
Fashion kitty​(אחרת) • 27 ביולי 2021
שולט אנאלי כתב/ה:
לשאלתך , אני רוצה על הפיצה זיתי שמן, שרק מחכים שאנגוס בהם. עגבניה אדומה וסמוקה שרק חכתה שיקטפו אותה . עם בצל סגלגל שהוא תאווה לעיניים.
פיצה שתגרום לי לרצות לתת עוד ביס ועוד ביס. פיצה שאני אבצע את בצקה ואראה את שמניה ניגרים לצדדים.
וכמובן, פיצה גבינת מוצרלה משובחת שכשאתן את הביס אראה איך הגבינה נפתחת ומתרחבת אל מול רצוני.

הצלחת לגרום לי לא לרצות פיצה לעולם יותר. כל הכבוד.
שולט אנאלי
שולט אנאלי • 27 ביולי 2021
פשן לומר לך את האמת משהי חצופה כמוך לא הייתי נוגע בה גם עם מקל בית שימוש. הדיבור העקצני והמתנשא שלך ממש לא עושה לי את זה.
אני מחפש משהי שרוצה להיות כנועה . לא משהי שתעשה לי את המוות.
שולט אנאלי
שולט אנאלי • 27 ביולי 2021
וזורד לשאלתך החומר סיכה פוגם בהנאה. זה נעשה יותר מדי שמנוני ורטוב גם עם חומר סיכה על בסיס מים.
הזין שלך מפריש חומר סיכה טבעי, לכן בתור התחלה שים על הזין שלך רוק, ואז לאט שאתה מחדיר אתה תפריש חומר סיכוך שיסכך את העניינים . עם עדיין יבש שים עוד רוק .
הלן הדובה
הלן הדובה • 27 ביולי 2021
אני אענה לך משתי נקודות המבט שלי. אישה וגבר.

ראשית. שונאת אבסולוטים ו"עובדות". כל מקרה לגופו. יש נשים (וגברים) שנהנים מאנאלי ויש שלא.

שנית. זה שאתה (סוס הרבעה שכמותך) נהנה לבעול ולשגול בחור האחורי לא אומר שאני אהנה לזיין בתחת.

אני מוכנה לבדוק א. אם אתה נהנה מאנאלי (כי רתה יודע, זה מלוכלך אבל מגניב) וב. אם אני אהנה מלדחוף זיין לישבן שלך. (כי אתה יודע, אי אפשר בלי אנאלי)

אפשר לשלוט בלי מגע, אפשר לשלוט בלי אנאלי ואפשר להתמסר לגמרי לאדון אן גברת שיכבדו את הגבולות שלך.

*mic drop*
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שולט אנאלי כתב/ה:
לפעמים אני לא שואל ופשוט אוהב לקחת

יצא המרצע מן השק: "שולט אנאלי" הוא איש השיווק והמכירות של מאפ"י.
הלן הדובה

Say what now???

שולט אנאלי כתב/ה:
וזורד לשאלתך החומר סיכה פוגם בהנאה. זה נעשה יותר מדי שמנוני ורטוב גם עם חומר סיכה על בסיס מים.
הזין שלך מפריש חומר סיכה טבעי, לכן בתור התחלה שים על הזין שלך רוק, ואז לאט שאתה מחדיר אתה תפריש חומר סיכוך שיסכך את העניינים . עם עדיין יבש שים עוד רוק .

נראה לי שאתה מבולבל... הזין מפריש precum וזה יוצא מהקצה שתקוע בתחת. שום חומר סיכה הזין לא מפריש.
תחזור לשיעור ביולוגיה בכיתה ו'?

פאק זה כאב לשמוע...
הלן הדובה
תמר עה כתב/ה:
sir this is Wendy’s

Best post. Period
הלן הדובה
שולט אנאלי כתב/ה:
לפעמים אני לא שואל ופשוט אוהב לקחת

אז אונס? רני תריכה פה מבוגר אחראי בבקשה!