סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעניין אותי לדעת על

DeleteS
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021

Re: מעניין אותי לדעת על

DeleteS • 27 ביולי 2021
המלכה סופי כתב/ה:
סשן שאתם לא מצליחים לשכוח ושנהנתם ממנו כל כך 😉
סתם מישהו מתגעגע חחח
הלן הדובה
לפני שנתיים • 28 ביולי 2021
הלן הדובה • 28 ביולי 2021
סשן שאני בחיים לא אשכח

אני והנשלטת שלי היינו בשיחה. סייבר סקס או איך שלא קוראים לזה בימינו והיא קיבלה הנחיות לקצב חדירה והלקאות בשלל מקומות בגופה כשפתאום החליטה המנוולת לשלוף (בקול מושלם) חיקוי של דובי מהארי פוטר -"no master, don't hurt dobby" וזה הפתיע אותי כל כך שירד לי. היא כמובן התנצלה אבל הנזק נעשה.

הבלתי נשכח זה זה שאחרי - יומיים אחרי הדירה שבא היא גרה הייתה ריקה. "תוציאי את הדילדו ושימים אותו בין הרגליים לאורך החריץ שלך. בלי חדירה"
ואז אמרתי לה להוסיף כרית ולסגור רגליים ככה שהדילדו נלחץ למקום.. החרמנות עלתה והיא התחילה להזיז את האגן למטה למעלה כאילו שאני לא רואה. הנחתי אותה לשחק עם הפיטמות והיא התחילה לגנוח. ביקשה להסתובב ולשכב על הבטן. שאלתי אותה "זה כי לא נוח לך או שאת רוצה להשתפשף על הדילדו?"
היא הסמיכה וניסתה להגיד שזה כי לא נוח אבל מבט אחד ממני הבהיר לה שאני לא קונה את זה "כן דאדי, אני רטובה ואני רוצה, בבקשה?"
הרשתי לה. וככה ניהלנו שיחה די רגילה. כל פעם שהיא הגיעה קרוב עצרתי אותה. מידיי פעם קיבלה הנחיות למקם את הדילדו בצורה אחרת. פעם אחת אמרתי לה פשוט לסובב אותו כמו בורג. התיסכול והגניחות עלו בקצב מתמיד.

בסוף אמרתי לה לרכב ולהשתפשף על הדילדו כמה שהיא רוצה כשהיא מבינה שהיא לא גומרת. היא קיבלה את זה. אני ישבתי והסתכלתי איך היא רועדת לה ואז - ניגנתי "afro circus" ממדגסקאר. היא היסתכלה עלי כאילו רצחתי מישהו ואז התגלגלנו מצחוק. כל התהליך הזה נמשך בערך שלוש שעות ונגמר בהנחיה לקצב חדירות, אוננות אחד מול השניה ובערך תריסר אורגזמות שלה במשך שעה. (ספרנו כי היא צריכה לבקש רשות כל פעם). המזרן שלה נהרס ועד היום יש כתם באמצע.
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 29 ביולי 2021
ענןקטן​(נשלט) • 29 ביולי 2021
נפגשתי פעם עם זוג, אומנם היה ניחוח של משחקי שליטה באוויר אך מהשיחה איתם זה לא הרגיש שזה הדבר העיקרי.
הגעתי והבחור ביקש שאלבש את הבגדים של אישתי, גרביונים, תחתונים, שמלה אפילו תכשיטים. זה היה די קינקי ומעניין, אך לא היכן אותי למה שבא אחר כך. האישה עזרה לי להתלבש, סידרה ותיקנה שהכל ישב טוב, איפרה אותי וגם נתנה לי פאה שדמתה לשער שלה.
מאותו רגע הבחור התגלה כגבר אגרסיבי שהתחיל לזיין אותי בכוח. קללות, קשירות ומכות. זה היה בהחלט כיף, אך השיא היה כאשר אישתו הצתרפה, החזיקה וריסנה אותי שכזה התחיל להיות יותר ויותר אגרסיבי עד שלבשה סטרפאון והצתרפה לחגיגה.

זה היה אחד הסשנים היותר אגרסיבים, מאתגרים ומהנים שהיו לי.
בדיעבד, כשדיברו בסוף, הבנתי שלבחור יש פנטזיות אונס על אישתו אך היא לא מעוניינת ונהנת בעיקר לצפות בבעלה עושה את זה לאחרים.
DeleteS
לפני שנתיים • 22 באוג׳ 2021
DeleteS • 22 באוג׳ 2021
היי המלכה סופי
--Nir--
--Nir-- • 22 באוג׳ 2021
מתאבקת מקצועית מחו"ל.

סבב ראשון שני היה צמוד. היה מאמץ. ואז אני התחלתי להתנשף ולהתעייף והיא בכלל לא.
ובסבבים הבאים היא שיחקה בי. וזה היה מדהים ובלתי ניתן לשחזור.

ומישהי שפעם רצתה ממני מסאז' לרגליים אחרי חדר כושר. השילוב של האישיות שלה ושל מי שהיא היתה ושל
הריח של כפות רגליים קיציות אחרי שעה של כושר. משהו שגם היה נדיר מאד
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 22 באוג׳ 2021
בזמן הקורונה דרך מצלמה
בלנדר
לפני שנתיים • 23 באוג׳ 2021
בלנדר • 23 באוג׳ 2021
בעיניי כל סשן הוא פשוט מעורר חושים
נחרט בזיכרון ואי אפשר להוציאו לעולם..
tal tickle
לפני שנתיים • 23 באוג׳ 2021
tal tickle • 23 באוג׳ 2021
מה שבלנדר אמר.
כל סשן שעברתי השאיר אצלי זכרונות נפלאים.
אולי זה הפלוס של להיות בפטיש נדיר כזה. עוד לא היה לי סשן שאיכזב אותי.