אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה קשה להכיר? מעל עשור ולא הכרתי

ScatNerd
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021
ScatNerd • 27 ביולי 2021
גם לי באופן אישי קשה להכיר כאן, בעיקר בגלל שאני שונה ולא נורמטיבי כמו רוב האנשים שגולשים באתר הזה (וטוב שככה). אני לא אשנה את מי שאני או אעשה דברים שאני לא שלם איתם רק כדי ליצור לעצמי סיכויים (לכתוב בלוג, לצאת לאירועים חברתיים..וכו'). גם ככה סוג האנשים שאני רוצה למשוך אלי זה כאלה שמבינים את הראש שלי. ואם אין כאן בכלל כאלה אז כנראה שזה לא המקום שאחד כמוני אמור להכיר בו. אם אני לוזר פריק אז אני גם מעוניין להכיר שולטת שמחפשת לוזרים פריקיים כמוני.

You may not be everyone's cup of tea but you're someone's double shot of whiskey
Zord​(מתחלף)
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021
Zord​(מתחלף) • 27 ביולי 2021
אני בעד שכל הנשלטים פה יחברו כוחות, עם כל הכסף המשותף אפשרי להקים אי של נשלטים באיזו מדינת עולם שלישי ולמצוא שולטות מקומיות (שמה ביחס לאוכלוסיית הגברים המקומית אתה קריסטין גריי).

אבל לא יקרה, כי אתם נהנים לסבול בו שנים על גבי שנים..זה חלק מהמאזוכיזם שלכם..
shai23
לפני שנתיים • 9 באוג׳ 2021
shai23 • 9 באוג׳ 2021
האמת שהיחס שולטות נשלטים הוא נוראי לצד של הנשלטים(גברים ספציפית).
כל הגברים פה שמבלבלים את השכל שזה בגלל פרופיל/ביטחון ושאר חרטא שגורם להם להרגיש יותר טוב עם עצמם זה סתם שטויות, ומספיק להסתכל על הסטטיסטיקות שיש באתרים השונים.
https://www.psychologytoday.com/intl/blog/unique-everybody-else/201307/bdsm-personality-and-mental-health
בקישור הזה מראים איך 8% מהנשים רק הן דומיות, וזה יכול לכלול גם שהן פשוט אוהבות להיות למעלה.
https://www.quora.com/In-the-BDSM-community-are-there-more-Dominants-or-submissives
בקישור פה אפשר לראות את הנתונים של fetlife:
Subs+Slaves = 67,553
Domes + mistresses = 11,540
כשלדעתי מספר הדומיות האמיתי קטן יותר, ונכלל שם גם או נשים לא דומיות שמחפשות כסף פינדום וכו', או גברים שמחפשים קצת להתבלט, אף אחד לא ישקר שהוא נשלט כנראה בכל מקרה, כי למה שמישהו ירצה לטבוע לתוך כמות הנשלטים המטורפת שיש?

בכללי גם לגבר ונילי קשה למצוא בחורה, על כל 100 החלקות ימינה בטינדר אם אתה אטרקטיבי ממש תקבל אולי מאץ' אחד
עכשיו תכפיל את זה באחוזון שלך בתור נשלט ו..
קצת חנון קצת מופרע​(מתחלף)
אני הכרתי פה בחורות ואפילו היה לי קשר של 5 שנים עם מישהי מפה.
תבדוק את עצמך מה אתה עושה לא בסדר.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2021
לא כולם מטר 90 עם עיניים כחולות ג'וני חח