צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמים מסופקים יותר (?)

petka11​(שולט)
לפני שנתיים • 13 באוג׳ 2021

בדסמים מסופקים יותר (?)

petka11​(שולט) • 13 באוג׳ 2021
לפי מחקר חדש, מי שנמצא ביחסים בדסמים מסופק יותר בחיי המין שלו.

ואיך אתם מרגישים, מסופקים?

https://www.psypost.org/2021/08/new-research-has-found-heightened-levels-of-sexual-satisfaction-among-practitioners-61671
Kitty frank
לפני שנתיים • 13 באוג׳ 2021
Kitty frank • 13 באוג׳ 2021
מסופקת מאוד כשזה עובד, על הקרשים כשיש תקופה של קצרי תקשורת בדס''מים.
    התגובה האהובה בשרשור
אלפא-בטא​(נשלט)
לפני שנתיים • 14 באוג׳ 2021
אלפא-בטא​(נשלט) • 14 באוג׳ 2021
לא חולק על המחקר, בכל זאת לא ערכתי מחקר ביקורת.
אשתמש בהיגיון.
Bdsm הוא צורך מסוים, רחב קצר, כל אחד וטעמיו.
אך גם אלו המוגדרים בפינו ונילים, אלו שבאמת נעים בין מסיונרית למציצה וירידה, וכל השאר שייך לעולם אחר ומפוקפק,
האם כאשר הם מלאים בטוב שלהם לא ירגישו מסופקים?
האם מי שמסתפק בכנות בלחם צר ומים לחץ, וכרסו מלאה מהם, לא ירגיש מסופק כמו חברו אנין הטעם חורש מסעדות המישלן?
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 14 באוג׳ 2021
ובעצם, דוקא מי שיודע יותר, ונכון לעוד ועוד התנסיות, מאתגר ומעלה את סף הריגוש שלו,
מסופקני אם ירגיש מסופק יותר לאורך זמן מזה שמגשים סך רצונות מוגדר וספציפי, ולא מרגיש צורך ביותר.
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 14 באוג׳ 2021
זה המקור דרך אגב:
https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/00224499.2021.1950116

זה נראה לי די טרוויאלי מתוך כך שבדסמים מודעים יותר למיניות שלהם.
בהתאם הם מתעסקים בזה יותר גם מבחינה פרקטית וגם חושבים איזה מיניות תענג אותם יותר.

זה כמו לשאול האם foodies נהנים יותר מאוכל מאנשים שמתסתפקים בטוסט 3 פעמים ביום? התשובה היא כנראה כן כי זה הם מודעים יותר לטעמים, למבחר ויודעים לזהות אוכל איכותי.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 14 באוג׳ 2021
תלוי מה מגדירים כסיפוק.
הסקס בטוח טוב יותר ומספק יותר, אבל אם בדיוק בגלל זה רוצים עוד ועוד ועוד? אז אין פה באמת סיפוק. ואולי טוב שכך, רעב עושה אותך חד.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 14 באוג׳ 2021
לא יודעת, הייתי מסופקת מינית גם עם פרטנרים ונילים שהיו לי. ת'כלס סקס קשור לתקשורת, משיכה וחיבור. אם הקטע זה ספנקים, גרון עמוק, יריקות וכזה אז ברוך השם גם ונילים פאקינג טובים בזה.

אצלי יחסים בדסמים קשורים לא רק לסקס, והסיפוק נמצא בעוד אספקטים, שכמובן גם משפיעים על הסקס, אבל עונים גם על צרכים רגשיים.