שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלים לשליטה

newdomina
לפני שנתיים • 19 באוג׳ 2021

כלים לשליטה

newdomina • 19 באוג׳ 2021
חדשה כאן,
מתחילה להבין שהבנזוג שלי נשלט לא מודע, אשמח לכלים ועיצות כיצד לגשת.
בעיקר לכלים למשחקים מנטליים יומיומיים.
תודה.
Forceme​(נשלט)
לפני שנתיים • 20 באוג׳ 2021
Forceme​(נשלט) • 20 באוג׳ 2021
היי!
איזה כיף לכם,
זה שלב מעולה והזדמנות ליצור משהו אותנטי ואמיתי, ללא כל "רעיון" של איך זה אמור להיראות שנובע מפורנו וכו'

בכל אופן-
הייתי ממליץ לך להתחיל להכניס לו לתת מודע שהוא עושה את הדברים שאת מבקשת.
תתחילי בדברים קטנים-כוס מים וכו'
כשאת רואה לנכון תעברי לדברים קצת יותר גופניים-מסאז'ים כאלה ואחרים,סתם לשים עליו רגליים ולבקש עיסוי,
אני בטוח שבתור זוג הדברים האלה כבר קורים,אבל הדבר החשוב הוא שתלמדי להיות יותר ישירה איתו ולקבל מה שאת רוצה ובעצם להרגיל אותי לכך (הכל זה במוח😉)

עם הזמן כדאי להתחיל לבדוק איתו אם הוא באמת אוהב את זה או שאת סתם חושבת כך.
את יכולה לבוא עם אמירה של "נראה שאתה אוהב לעשות את מה שאני אומרת לך" ולראות איך הוא מגיב לכך.
אם הוא זורם עם הסיטואציה-אפשר למתוח את הגבול עוד טיפה,
למשל-להכריז שמחר הוא מעיר אותך בירידה ואורגזמה של בוקר.

מכאן והלאה ההמשך כבר דינאמי ותלוי לאן תקחו אותו יחד וכמובן מה טיב היחסים שלכם.
כמובן שאלו רק עצות ואת לא חייבת לקחת מכאן כלום.
תיידעי איך הולך!
hrgiger
hrgiger • 20 באוג׳ 2021
אני מציעה לך לדבר איתו על הנושא, לראות אם הוא בכלל בעניין. לא לנסות "להחדיר רעיונות" ללא שקיפות ובדיקה.
הסכמה, אמון, רצון, כנות - זה חשוב והכרחי, בעיני.
    התגובה האהובה בשרשור
masoul
masoul • 20 באוג׳ 2021
רק אני תוהה איך משהי מינואר 2014, לפני כמעט 8 שנים מתחילה את הפוסט שלה בחדשה כאן ?
A Ravenclaw​(נשלט){StreetCat}
A Ravenclaw​(נשלט){StreetCat} • 20 באוג׳ 2021
אני חושב שהפוסט הזה מעולה:
https://real-femdom.blogspot.com/2014/03/how-to-make-your-vanilla-husband-or.html
אם את לא רוצה לקרוא הכל אלא רק לקבל קצת השראה מהרעיונות הקונקרטיים, את יכולה לדלג למטה לכותרת "The 1st Night".
שימי לב שגישה אחת היא לדבר עם בן הזוג מראש על התחושות שלך ועל מה שמדליק אותך (כמו שהציעה גייגר), וגישה אחרת היא פשוט להתחיל לשלב בהדרגה אלמנטים של דומיננטיות בקשר, ולהתקדם בהתאם לאופן שבו הוא מגיב (כמו שהציע פורסמי). הפוסט מתייחס רק לגישה השניה.
newdomina
לפני שנתיים • 21 באוג׳ 2021

תודה לכל מי שלקח רגע לענות

newdomina • 21 באוג׳ 2021
אכן- נכנסתי לעולם הזה בשנת 2014 למספר חודשים בהם הייתי מלכה בקשר בו נשלטתי מלמטה, חוויה מעוררת ביותר שפתחה לי את התודעה לעולמות שלא הכרתי שקיימים.
מאז חזרתי לואניליות, השבוע פתאום נפל לי האסימון על הבנזוג שלי, ומהרגע שעשיתי את הסוויץ' והבנתי מה מתחולל בנפשו הלא מודעת- היחסים בינינו עלו מדרגה.
זה מתבטא בדברים הכי קטנים, אתמול בבוקר הוא אכל לי את הצורה- כמו שמעולם עוד לא עשה! כשסיים אסרתי עליו לשטוף פנים, רציתי שיסתובב עם הריח שלי על הפרצוף שלו כל היום...
בהחלט דברים נהדרים כתבתם עבורי כאן ואני הולכת לנסות, ליישם ולעדכן אתכם...
תודה רבה, מלכה בהתהוות תודעתית.
מפית​(אחר)
לפני שנתיים • 22 באוג׳ 2021
מפית​(אחר) • 22 באוג׳ 2021
קודם כל מסכים עם גייגר, זה דבר חשוב להיות פתוח וכן.
מעבר לזה, כל אחד מדבר על מה שקרוב,לליבו ונגמה לי שבמקרה שלך זה ממש יתפוס.
תשאלי אותו בעדינות אם הוא גומר כשאתם לא יחד, אם הוא יגיד שכן, תגידי לו שהיית מעדיפה שזה יהיה איתך אבל אם הוא באמת לחוץ ואת לא שם, אז שיכתוב לך.
אם הוא יסכים והוא יכתוב כשהוא לחוץ, תתחילי להאריך טיפה את השהות. בסוף זה יהפוך לפרס עבורו ואמצעי שליטה עבורך.