צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילון תארים בדס"מי אישי

--Nir--
לפני שנתיים • 16 בספט׳ 2021

מילון תארים בדס"מי אישי

--Nir-- • 16 בספט׳ 2021
זה מהדברים שהיא תקבע בלעדית, מי שלא תהיה, בהיררכיה שלנו. אבל עד אז כמה העדפות אישיות. מוזמנים להוסיף.

הכוונה *לא* לכינויים בפנייה הראשונה/הודעה אדומה. אלא בתוך מערכת יחסית.

1. "מלכתי" / "מלכה" וכו'
מתי לא: כמעט אף פעם. לא מציאותי, מאולץ, לא מתאים ליום יום כשאת בטריינינג או ג'ינס. אנחנו ב2021, אין מלכות בימינו. תלוש

מתי כן: רגעים (מן הסתם לאחר זמן) של השראה שבהם אני מפנים כמה את אלוהית. רגעים מלכותיים בהם את לבושה במיטב מחלצותייך ומדיפה ריח יקר ותכשיטים לגופך. את זוהרת ונוצצת ואני בן לוויה בר מזל. אז יהיה נכון לקרוא לך "מלכתי".
יתרון נוסף: מילה עם צליל נהדר ובדס"מי מאד.

2. "גבירתי"
מתי כן: מאופק יותר. מתאים ליום יום. גם כשלא מתחשק לי להתייצב, גם בשגרה, את הגבירה, אני המעמד הנמוך. וככזה אני מחוייב למלא את רצונך. מציאותי יותר.

מתי לא: כשרק הכרנו.

3. "בוסית"
מתי כן: אחד האהובים עלי. יכול להתאים גם בזמן הכרות. בוס הוא בוס גם ביום הראשון בעבודה. מציאותי מאד. למעשה קיים בכל מקום עבודה, ומתכתב עם הפנטזיה האולטימטיבית - לשרת בוסית אמיתית. כזו שאתה כפוף לה למחייתך ובזמן העבודה, וגם לאחר מכן.

מתי לא: קצת טכני. לבוס בדרך כלל מצייתים, לאו דווקא סוגדים. פחות טוב במערכת יחסים עמוקה.

ונעבור לצד שלי

1. "עבד"
למה כן: מאד מאד טוטאלי. וזה גם הלמה לא. הפנטזיה המושלמת, אבל כזו שנמצאת יותר במוח מאשר יכולה להתקיים במציאות. העבדות, בגדול, עברה מן העולם וטוב שכך. לא עומד במבחן המציאות.

2. "משרת"

המילה המושלמת. הכינוי המושלם. העבד בגרסה המרוככת, והמתאימה יותר. אדם שתכליתו לשרת אדם אחר. יש מציאויות בהן משרתים בחרו להיות משרתים, ויש מציאויות בהן זה נכפה עליהם, ולמעשה היה מדובר בעבדים. מה מהם אני עבורך? האפור הזה טוב לנו. משחק בין הפנטזיה לבין מה שאנחנו יכולים ליצור במציאות מבלי להתחייב. כל פעם שתשתמשי בצורה טבעית בשורש ש.ר.ת כלפיי תדעי שזרימת הדם במוח שלי נחלשה.

מתי לא: אם רק הכרנו או עוד לא הכרנו. אני עוד לא משרת ואולי עוד לא רוצה להיות משרת. יש דברים שצריך לבנות.

3. "כלבלב"

איזו מילה מעולה! סביר להניח שאני גבוה ממך וחזק ממך פיזית. ואיך מילה קטנה מבטלת את זה והופכת אותך לגדולה פי כמה. כלב, נמוך, כזה שרובץ לרגלי הבעלים, נאמן להם. ועם התוספת שמקטינה את זה ל"כלבלב" בלי אגו, בלי התפלספות על מעמדות ומציאות. פשוט כלבלב.

מתי לא: אף פעם

4. "אפס" /"עלוב" וכו'

מתי כן: כמילת נזיפה ברגעים מאד מסוימים
מתי לא: בכל שאר הזמן. אנחנו לא בסשן בתשלום. תהיי קצת יותר מורכבת בבקשה.
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 16 בספט׳ 2021
איזה שטויות אלוהים
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 16 בספט׳ 2021
זה מאד אינדיבידואלי, אז תודה שפרשת את המשמעות של כל כינוי עבורך.
אני אישית לא אוהבת שום כינוי פרט לגבירתי. המלכה ומלכתי מרגישים לי פושטיים.
עבד, ואפס זה נחמד, אבל אני אוהבת לתבל בפלאפי כתחליף לכלב, וכמובן ניוש מילולי סטייל שפחה (צייתנית), זונה (חרמנית), חמודה, כוסית וכולי.

לפני שיש מספיק אינטימיות לכינויים הללו, אני אוהבת להרגיש את ההיררכיה בשיחה. אין כינויים אבל יש צד מרצה וצד קשוח. צד מתנשא וקצר, וצד מתרפס.
Mr Fisk​(אחר)
Mr Fisk​(אחר) • 16 בספט׳ 2021
יפה שאתה יודע מה זה מה בישבילך
תתעלם מאשנים שחושבים שהם יודעים יותר מכולם
כי לרוב הם לא יודעים כלום
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 16 בספט׳ 2021
5. "שלי"
מתי לא?
כשאתה לא שלי.

מתי כן?
כשאני מזיינת אותך מכל הלב. לא חשוב באיזה חור.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 16 בספט׳ 2021
אני אוסיף שרוב הפעמים לשם עצמו (אם קוראים לי בשמי או שאני נוקבת שם מי ששלי) יכול להיות האפקט הכי עוצמתי שאפשר.
--Nir--
--Nir-- • 16 בספט׳ 2021
נכון.. יש את השם עצמו, שהרבה מאד פעמים הכי מתאים.

אבל לפעמים כינויים שמבהירים מעמדות מוסיפים משהו, כשזו לא הצגה.
hrgiger
hrgiger • 16 בספט׳ 2021
Queen Alyx כתב/ה:
איזה שטויות אלוהים

למה שטויות? הוא חולק העדפות שלו, מה שטויות בזה?
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 16 בספט׳ 2021
אף אחת לא צריכה להתלבש בכתר או בבגדי עור בשביל להיות מלכה. שולטת היא לא פחות שולטת כשהיא בפיגמה.
ומכל מה שכן ומה שלא זה מרגיש כמו שליטה מלמטה, שולטת בהזמנה. ממש נשות סטנפורד.
אין לי כח להרחיב יותר מזה
זה סבבה שיש לאנשים העדפות אישיות, אבל די זה כבר מוגזם
ScatNerd
ScatNerd • 16 בספט׳ 2021
אני לא מת על דיבור מזוייף של עבד-מלכה, אף פעם לא עשה לי את זה. אני צריך את ההשפלה אמיתית וכנה.
אני אוהב שקוראים לי אפס, לוזר..וכו'. לפעמים גם לא להגיד כלום זה הכי משפיל..להתייחס אלי כמו אל חפץ כאשר המעמד שלי ידוע מראש אין בכלל טעם להגיד.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 16, 2021 11:02 pm, סך-הכל נערך פעם אחת