ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלט בתשלום= אוקסימורון?

הפיה טינקרבל​(שולטת)
לפני שנתיים • 26 בספט׳ 2021
כן... אני יודעת אבל אז זה כרוך בהרבה כאב ראש.. לברור להתאים את סוג הקשר, לתת את הדעת גם לצרכים שלו, להיות קשובה לו ואחראית בסשן. פה זה משהו אחר. אין קשר. יש כסף. משיכה בסיסית ומקצועיות.
''''''''''
'''''''''' • 26 בספט׳ 2021
Oriana כתב/ה:
הנותן שרותי מין בתשלום הוא הצד המנוצל

אל תהיה כל כך בטוח.
tomerr
tomerr • 26 בספט׳ 2021
אני אומר לכי על זה ולו רק בשביל להרגיש שניסית,התחושה שלי של להזמין "נשלט" בתשלום זה די מלאכותי ולא אמיתי,אבל לכי תדעי,אולי תיפלי על מישהו
שבאמת יש לו פטיש לקטע הזה,ואז תהני באמת,יש הרבה פנטזיות בחיים שכשממשים אותם המציאות רחוקה שנות אור מהפנטזיה,מקווה בשבילך שזה
לא המקרה,תהני.
אישון מאוזן​(נשלט)
לפני שנתיים • 27 בספט׳ 2021
אישון מאוזן​(נשלט) • 27 בספט׳ 2021
לעניות דעתי כלל לא אוקסימורון.
הרעיון הוא לשלוט במישהו שאין לו משיכה להישלט על ידך ונכנס לתפקיד רק עבור התשלום, או לשלוט במישהו שכן בעניין באופן כללי אבל הבסיס לסשן יהיה רק זה שאת בחרת בו והעסקה שהצעת?
girl on mars
girl on mars • 27 בספט׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
לא צריך לערב כסף עם שליטה.

אני מאמין שאם תפרסמי שאת רוצה נשלט כזה, יהיו לך הרבה פניות.

בכסף היא תוכל לקבל נשלט שלא הייתה מקבלת בלי. זה הקטע של תשלום.
בחינם יש כמו זבל. השאלה איזה.

אמרת. זבל.
בעיקר ילדים כאלה, ששולטים מלמטה.
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 27 בספט׳ 2021
כמו שאישון אמר, אם הוא נשלט רק בשביל הכסף אז נשמע שזה יעבוד. אבל אם הוא מת להישלט בלי קשר ואת עוד משלמת לו אז... נראה שהוא הרוויח מכל הכיוונים ואת "הפסדת" מכל הכיוונים, כאילו נראה לי שזה לא יעשה את האפקט שאת רוצה. אין מה לעשות גברים זה שונה מנשים.
וכשאני אומרת מישהו שנשלט רק בשביל כסף זה יכול להיות אולי מתחלף, אולי קינקי שהוא לא נטו נשלט, אולי אפילו שולט שיש לו איזו פנטזיה נסתרת כזאת אבל אף פעם לא מימש. בקיצור משהו על התפר.. לא מישהו שמת להישלט.
''''''''''
'''''''''' • 27 בספט׳ 2021
ארגמןן כתב/ה:

כמו שאישון אמר, אם הוא נשלט רק בשביל הכסף אז נשמע שזה יעבוד. אבל אם הוא מת להישלט בלי קשר ואת עוד משלמת לו אז... נראה שהוא הרוויח מכל הכיוונים ואת "הפסדת" מכל הכיוונים, כאילו נראה לי שזה לא יעשה את האפקט שאת רוצה. אין מה לעשות גברים זה שונה מנשים.
וכשאני אומרת מישהו שנשלט רק בשביל כסף זה יכול להיות אולי מתחלף, אולי קינקי שהוא לא נטו נשלט, אולי אפילו שולט שיש לו איזו פנטזיה נסתרת כזאת אבל אף פעם לא מימש. בקיצור משהו על התפר.. לא מישהו שמת להישלט.

גם אם זה מישהו שנשלט רק בשביל הכסף, הוא עדיין יכול לצאת מורווח מהסיפור הזה, בהנחה שאין לו באמת בעיה לרדת קצת למישהי בשביל סכומי כסף גדולים, גם אם היא לא בדיוק his cup of tee.
סיטואציה של ניצול בזנות תתקיים לדעתי, לא תמיד אבל יותר, בסיטואציות של גבר על גבר או גבר על אישה.
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 27 בספט׳ 2021
נשמע לי פתרון טוב שמשחרר אותך מהצורך לחשוב עליו.
ומצד שני זה נותן לנשלט תחושה של שליטה מלאה וסיבה פנימית להתמסר עד הסוף.
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 27 בספט׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
ארגמןן כתב/ה:

גם אם זה מישהו שנשלט רק בשביל הכסף, הוא עדיין יכול לצאת מורווח מהסיפור הזה, בהנחה שאין לו באמת בעיה לרדת קצת למישהי בשביל סכומי כסף גדולים, גם אם היא לא בדיוק his cup of tee.
סיטואציה של ניצול בזנות תתקיים לדעתי, לא תמיד אבל יותר, בסיטואציות של גבר על גבר או גבר על אישה.

בסדר אנחנו לא מדברים כרגע על 'גבר על...', אנחנו מנסים להבין בסיטואציה של 'אשה על גבר' מה הכי יעזור לה (בכללי.. לא לכותבת הפוסט ספציפית) להרגיש את האפקט של הניצול בצורה הכי אותנטית וקרובה. בדוגמאות שנתתי זה לא בדיוק שהם נשלטים -רק- בשביל הכסף.. אלא שהכסף יותר תופס מקום באיזשהו אופן ממישהו שהיה מת להישלט עם או בלי הכסף.
והכסף הוא לא על המין.. אלא על השליטה. גבר יכול להיות ממש בקטע של מישהי אבל עדיין לא לרצות להישלט על ידיה. הסיפור הוא השליטה.. ובגלל זה האפקט יהיה יותר גדול אם לוקחים מישהו מהתפר ולא נשלט נטו. שם ה"ניצול" יותר קרוב לאותנטי.
הפיה טינקרבל​(שולטת)

או לחילופין נשלט שהוא יותר מפונק ממני. הם לפעמים מתאהבים ולא

girl on mars כתב/ה:
NobleSavage כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
לא צריך לערב כסף עם שליטה.

אני מאמין שאם תפרסמי שאת רוצה נשלט כזה, יהיו לך הרבה פניות.

בכסף היא תוכל לקבל נשלט שלא הייתה מקבלת בלי. זה הקטע של תשלום.
בחינם יש כמו זבל. השאלה איזה.

אמרת. זבל.
בעיקר ילדים כאלה, ששולטים מלמטה.