לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התמסרות עושים ב...

כזה
לפני שנתיים • 5 באוק׳ 2021

התמסרות עושים ב...

כזה • 5 באוק׳ 2021
התמסרות עושים בכניעה או שלא עושים בכלל.
שליטה עושים ב...אין לי מושג, כי אני לא שולט.

בזמן האחרון (וכך היה גם בעבר) קורא הרבה על ביקורת של שולטות עלינו הנשלטים שמגיעים עם דרישות.
מודה שבעבר לא הבנתי מה הבעיה בכך שאני מסביר במה אני מעוניין אך עם הניסיון בא השכל (טיפה לא יותר מידי) והבנתי ש...
הן למעשה צודקות.
אנחנו (רובנו) מגיעים עם דרישות, ציפיות,בקשות וזו כבר בעיה...כי אנחנו מצהירים על כל במה אפשרית שיש כאן שאנחנו "נעשה כל מה שתרצי" ו...בלה בלה
נראה לי שהשולטות מנסות לומר לנו דבר די פשוט להבנה אך...קשה להפנמה:
ברור שיש לך הנשלט גבולות אך אתה לא דורש,מבקש ,מצפה
אתה הנשלט צריך לדעת את מקומך בעולם הזה מול כל שולטת ואם אתה חפץ לשרת ,להתמסר - תקשיב!
תקשיב טוב מאוד לדרישות השולטת והיה מספיק כן לדעת אם אתה יכול למלא את דרישותיה .

עלול להיווצר מצב מעניין ש...אולי יסתבר שהנשלטים כאן פחות מתאימים באופיים לרוב הגדול של השולטות.
בסופו של דבר, ככל שהדרישות של השולטות הן גבוהות מדי:
שלח תמונה ואני לא אשלח
שלח כסף להוכחת רצינות
תהיה בראד פיט
תהיה בגיל המדויק
ועוד....
אז אולי מפלס הניסיונות הפתאטים של כולנו הנשלטים יישאר אותו הדבר או....היאוש ואז הכלוב יהיה "ריק מכלבים"

מה הפתרון?
לדעתי הוא משולב.
עלינו הנשלטים להקשיב
ואולי חלק מן השולטות צריכות להכיר בכך ש...אנחנו (אני בוודאות מודה בכך) מפחדים להסתכן החשיפה / ניצול במדינה קטנה ש..."כולם מכירים את כולם"

לפעמים נראה לי שקל יותר לחברי קהילת הלהט"ב לצאת מן הארון מאשר לנו מן הכלוב.

ואולי כל מה שכתבתי לא נכון כי פספסתי משהו - אז אפשר להעיר ,להתווכח ,לתקן - בצורה מכבדת.

כתבתי באהבה ,כבוד והערכה לכל חברות וחברי הכלוב
אם פגעתי במישהו/י - סליחה וזה בהחלט לא היה בכוונה
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 5 באוק׳ 2021
אציע לך פתרון נוסף, ברשותך: במקום לחשוב "אנחנו", "עלינו", "כולנו"... הבנת, לחשוב אני.
מה טוב לי, מה אני רוצה לקבל, מה אני רוצה לתת. הרבה יותר מועיל, בעיניי.
כזה

תודה ואשמח להסבר מפורט יותר בבקשה

כזה • 5 באוק׳ 2021
אדון שפחון כתב/ה:
אציע לך פתרון נוסף, ברשותך: במקום לחשוב "אנחנו", "עלינו", "כולנו"... הבנת, לחשוב אני.

אני לא בטוח שהבנתי אותך ...האם התכוונת שעלי להתייחס רק לפי רצוני האישי או על כל נשלט באופן כללי?
אני באופן אישי מנסה להפנים טעויות שעשיתי במשך תקופה ארוכה ...ולכן מנסה לשתף כי אולי זה יעזור ,אך בלי לומר לשולטות (לא כולן כמובן) שהן צריכות להיות מודעות לכך שקיימים נשלטים שרוצים באמת לציית להן ולשרת אותן ,אך לפעמים הדרישות המקדימות הופכות את זה למצב לא ריאלי...ואז או שמישהו משקר או שמתייאש מראש

* יודע מעוד אנשים שחשים דבר זהה
שלגי
שלגי • 5 באוק׳ 2021
אדון שפחון כתב/ה:

עצה מצויינת ורק אוסיף שמומלץ להתייחס לצד השני (קרי ״השולטות״) כאל נשים שכל אחת עומדת בפני עצמה ולא כאל מוצר מדף גנרי. גם מי שלצד הכינוי שלה מתנוסס הערך שולטת - היא אדם ואישה עם רצונות וצרכים שהם שלה בלבד - ואם הדרישות/צרכים שלה אינם מתאימים לך - כנראה שפשוט אין התאמה…
--Nir--
--Nir-- • 5 באוק׳ 2021
אני חושב שיש לך טעות כבר כשאתה מנסח אמירות בשם "הנשלטים" בצורות של - "אנחנו" או "כולנו"

מי זה אנחנו? אני בחיים לא אצהיר למישהי "אעשה כל מה שתרצי" (בתור התחייבות רצינית) כי זה שקר.

כסף כהוכחת רצינות? יש דבר כזה? WTF

יש כאילו איזה מתח קל, בין העובדה שאני נכנס לדינמיקה נשלטת, לבין זה שיש לי רצונות ברורים. ודווקא בגלל זה, חשוב לי שהשולטת שאהיה אתה בדינמיקה תתאים לי ככל האפשר.
כדי לאפשר לה חופש פעולה מוחלט ככל האפשר, ולמסור לה כמה שיותר שליטה עלי.

ואז אפשר להתמסר, ולהכנע, וליפול לרגלי.

אין לי שום סיבה ליפול לרגלי ניק אנונימי באתר כשיש לי אפס מידע על האדם מאחוריו ועל כמה הוא מעניין ומושך ומה האופי שלו רק בגלל שהוא נולד עם שני כרומוזומי X.
    התגובה האהובה בשרשור
כזה

הזדמנות נהדרת לחדד

כזה • 5 באוק׳ 2021
--Nir-- כתב/ה:
אני חושב שיש לך טעות כבר כשאתה מנסח אמירות בשם "הנשלטים" בצורות של - "אנחנו" או "כולנו"

מי זה אנחנו? אני בחיים לא אצהיר למישהי "אעשה כל מה שתרצי" (בתור התחייבות רצינית) כי זה שקר.

כסף כהוכחת רצינות? יש דבר כזה? WTF

יש כאילו איזה מתח קל, בין העובדה שאני נכנס לדינמיקה נשלטת, לבין זה שיש לי רצונות ברורים. ודווקא בגלל זה, חשוב לי שהשולטת שאהיה אתה בדינמיקה תתאים לי ככל האפשר.
כדי לאפשר לה חופש פעולה מוחלט ככל האפשר, ולמסור לה כמה שיותר שליטה עלי.

ואז אפשר להתמסר, ולהכנע, וליפול לרגלי.

אין לי שום סיבה ליפול לרגלי ניק אנונימי באתר כשיש לי אפס מידע על האדם מאחוריו ועל כמה הוא מעניין ומושך ומה האופי שלו רק בגלל שהוא נולד עם שני כרומוזומי X.

מסכים אתך בהחלט שכתבתי במידה מסוימת באופן מכליל אך זו לא הייתה כוונתי לומר שיש כביכול עולם של "שולטות" ו"נשלטים" אלא לנסות לגשר את פער הגישה הכללית שלתחושתי (וקצת מאחרים) שיש מתח באופן בו מראש פוסלים או שופטים לחומרה על פי פרטים גנריים קשוחים ו...לא חושבים ש...כל "שולטת" היא בת אדם בפני עצמה וכך נכון הדבר לגבי כל "נשלט".

כן ,יש לא מעט שדורשות כסף וכו' כהוכחה - אני חושב שזה תחום מאוד בעייתי מבחינות רבות שבוחר לא לפרט כאן,אך אין לי בעיה בפרטי.

אני מודה שפעמים רבות "השלכתי את עצמי" לרגליה של שולטת וירטואלית..אך פתאטי ככל שיהיה....מאחר ואני לא בשם גלוי ופנים גלויות - אז כן...כי אני אומר מכאב עמוק ובדידות קשה של לחיות בהסתרה ,שאני כל פעם משלה את עצמי שאולי תהיה האחת שבאמת מחפשת מישהו כמוני שהוא נשלט אמיתי ואף שפוי ,הגון ומכבד אנשים ונשים ללא קשר לכלוב.
כזה

כל שולטת היא קודם כל וכל הזמן בת אדם

כזה • 5 באוק׳ 2021
שלגי כתב/ה:
אדון שפחון כתב/ה:

עצה מצויינת ורק אוסיף שמומלץ להתייחס לצד השני (קרי ״השולטות״) כאל נשים שכל אחת עומדת בפני עצמה ולא כאל מוצר מדף גנרי. גם מי שלצד הכינוי שלה מתנוסס הערך שולטת - היא אדם ואישה עם רצונות וצרכים שהם שלה בלבד - ואם הדרישות/צרכים שלה אינם מתאימים לך - כנראה שפשוט אין התאמה…

אני כלל לא חולק עלייך
עם זאת אני הכללתי את "כולנו" כדי לנסות לתאר תחושה כללית ,הרי אין לי באמת את הכלים לבצע מחקר מקיף מה מאפייניו של כל נשלט ומה מאפייניה של כל שולטת.
לכן לא התיימרתי להציג את דבריי כעובדות אלא תיאור תחושות שנועדו לגשר...לנסות לסייע....

קשה ביום יום לאטום מכל משמר את היותך נשלט וקשה לא פחות ....להרגיש כטיפה שקופה בים של נשלטים.

אני לא מאשים - אני מתאר תחושה.
סליחה שלא התנסחתי באופן מדויק וחכם יותר.

תודה על עצתך!
--Nir--
--Nir-- • 5 באוק׳ 2021
אני גם לא חושב שזה בהכרח פאתטי.

יש לי כמה פנטזיות בראש שאולי גם כאן הרבה אנשים יחשיבו כ"פאתטיות". וסביר להניח שזה נכון לעוד הרבה אנשים.
אין מה לעשות, פנטזיות זה דבר שלא תמיד בהכרח יש שליטה עליו, ולפעמים זה לגיטימי להסחף קצת אחרי פנטזיה icon_smile.gif

אני פשוט חושב שדרישת תשלום או שבירת גבול טרום-היכרות רצינית בשביל להוכיח משהו זה דבר שמתקרב לניצול כוח יותר מאשר לשליטה כלשהי.

וגם אני שומר פה על אנונימיות גבוהה מאד עד שאני לא מזהה מולי בנאדם ולא רק שם משתמש.
כזה

דרישת תשלום צריכה להיות באופן בטוח

כזה • 5 באוק׳ 2021
--Nir-- כתב/ה:
אני גם לא חושב שזה בהכרח פאתטי.

יש לי כמה פנטזיות בראש שאולי גם כאן הרבה אנשים יחשיבו כ"פאתטיות". וסביר להניח שזה נכון לעוד הרבה אנשים.
אין מה לעשות, פנטזיות זה דבר שלא תמיד בהכרח יש שליטה עליו, ולפעמים זה לגיטימי להסחף קצת אחרי פנטזיה icon_smile.gif

אני פשוט חושב שדרישת תשלום או שבירת גבול טרום-היכרות רצינית בשביל להוכיח משהו זה דבר שמתקרב לניצול כוח יותר מאשר לשליטה כלשהי.

וגם אני שומר פה על אנונימיות גבוהה מאד עד שאני לא מזהה מולי בנאדם ולא רק שם משתמש.

אם יבקשו תשלום מראש אך באופן ששומר על שני הצדדים - זה בהחלט הוגן.
למשל: גיפטקארד /כסף שהוא בידייך ואתה מוסר העת המפגש זה בהחלט מובן . אך אני נתקלתי במספר מקרים שדרשו תשלום ו..זהו. אמנם יש תופעה שנקראת פינדום אך בחו"ל כללי המשחק תואמים יותר את כללי הבדסמ

מה שבטוח שמי שלא יקרא/תקרא אותי עד הסוף - ימשיך לחשוב שאני מכליל ולא יבין את אלו שמנצלות לעומת אלו שהן צריכות לקבל תמורה/תשלום ובצדק!
שלגי

Re: כל שולטת היא קודם כל וכל הזמן בת אדם

שלגי • 5 באוק׳ 2021
אפסמרטוט כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
אדון שפחון כתב/ה:

אני כלל לא חולק עלייך
עם זאת אני הכללתי את "כולנו" כדי לנסות לתאר תחושה כללית ,הרי אין לי באמת את הכלים לבצע מחקר מקיף מה מאפייניו של כל נשלט ומה מאפייניה של כל שולטת.
לכן לא התיימרתי להציג את דבריי כעובדות אלא תיאור תחושות שנועדו לגשר...לנסות לסייע....

קשה ביום יום לאטום מכל משמר את היותך נשלט וקשה לא פחות ....להרגיש כטיפה שקופה בים של נשלטים.

אני לא מאשים - אני מתאר תחושה.
סליחה שלא התנסחתי באופן מדויק וחכם יותר.

תודה על עצתך!

עזוב אותך מתחושה כללית, תתמקד בתחושות שלך, תהיה אותנטי ותתייחס לצד השני כאדם שלם.
נכון הסטטיסטיקה לא מזהירה - אבל ככל שתהיה אמיתי יותר ותחפש התאמה אמיתית שמתאימה לך ולצד שכנגד - הסיכוי יעלה.

והאמת - נושא התשלום מוריד בעיני ביג טיים מכל כיוון אפשרי ויסלחו לי חובבי הפינדום

דעתי בלבד icon_smile.gif