ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התמסרות עושים ב...

כזה
לפני שנתיים • 5 באוק׳ 2021

Re: כל שולטת היא קודם כל וכל הזמן בת אדם

כזה • 5 באוק׳ 2021
שלגי כתב/ה:
אפסמרטוט כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
אדון שפחון כתב/ה:
אציע לך פתרון נוסף, ברשותך: במקום לחשוב "אנחנו", "עלינו", "כולנו"... הבנת, לחשוב אני.
מה טוב לי, מה אני רוצה לקבל, מה אני רוצה לתת. הרבה יותר מועיל, בעיניי.

עצה מצויינת ורק אוסיף שמומלץ להתייחס לצד השני (קרי ״השולטות״) כאל נשים שכל אחת עומדת בפני עצמה ולא כאל מוצר מדף גנרי. גם מי שלצד הכינוי שלה מתנוסס הערך שולטת - היא אדם ואישה עם רצונות וצרכים שהם שלה בלבד - ואם הדרישות/צרכים שלה אינם מתאימים לך - כנראה שפשוט אין התאמה…

אני כלל לא חולק עלייך
עם זאת אני הכללתי את "כולנו" כדי לנסות לתאר תחושה כללית ,הרי אין לי באמת את הכלים לבצע מחקר מקיף מה מאפייניו של כל נשלט ומה מאפייניה של כל שולטת.
לכן לא התיימרתי להציג את דבריי כעובדות אלא תיאור תחושות שנועדו לגשר...לנסות לסייע....

קשה ביום יום לאטום מכל משמר את היותך נשלט וקשה לא פחות ....להרגיש כטיפה שקופה בים של נשלטים.

אני לא מאשים - אני מתאר תחושה.
סליחה שלא התנסחתי באופן מדויק וחכם יותר.

תודה על עצתך!

עזוב אותך מתחושה כללית, תתמקד בתחושות שלך, תהיה אותנטי ותתייחס לצד השני כאדם שלם.
נכון הסטטיסטיקה לא מזהירה - אבל ככל שתהיה אמיתי יותר ותחפש התאמה אמיתית שמתאימה לך ולצד שכנגד - הסיכוי יעלה.

והאמת - נושא התשלום מוריד בעיני ביג טיים מכל כיוון אפשרי ויסלחו לי חובבי הפינדום

דעתי בלבד icon_smile.gif

להיות אמיתי לשלם זה הכי נכון...אך הכי קשה ומפחיד כאן icon_smile.gif
אך אם לא נעז....לא נחיה...
''''''''''
'''''''''' • 5 באוק׳ 2021
בתחת.
כזה

לא מתווכח עם ניסיון

כזה • 5 באוק׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
בתחת.
Sai Infernal
לפני שנתיים • 8 באוק׳ 2021
Sai Infernal • 8 באוק׳ 2021
יש בדס"מ אחראי- כלל מספר אחד מנדטורי אומר "שפוי, בטיחותי ובהסכמה"
אם צד אחד מרגיש אי נוחות או שהוא מואלץ לעשות דברים כנגד הסכמתו ומרגיש פגוע מהחוויה, והצד השני פועל על מנת לספק את צרכיו בלבד ולא היכפת לו מהחוויה או הרגשות של הפרטנר ואין דאגה להשלכות כל עוד הוא יוצא מסופק- לא שפוי, לא בטיחותי, לא בהסכמה הדדית ולא נוטל אחריות- התעללות וניצול ולא בדס"מ בשיט, ככה אתה מזהה ומציב דגל אדום לעצמך.
זה שבחרת בתפקיד של המתמסר מצריך אחריות אישית להבין את ההשלכות של הבחירה שלך על החיים שלך ולעשות מחקר איך מתמסרים נכון ומה זה אומר להיות נשלט, מה זה אומר להיות שולט, מה כן ומה לא עושים, איך עושים נכון וכו'.
אם בא לך, אני במקומך הייתי מתחיל מלשנות גישה עצמית ולהבין שנשלט ומתמסר לא סינונימי לסמרטוט חסר עמוד שדרה וזכות בחירה, ולמרות שכביכול זה תפקיד מתמסר זה לא אומר שזה תפקיד של חלש אלה ההפך מצריך המון כוח על מנת להעשות נכון ולהיות נשלט טוב, והבנה של הפילוסופיה שמאחרי כל צעד תעזור לך בסיטואציות שבהן על מנת להשתכלל בתור נשלט צריך לשבור התנגדויות אינסטינקטיביות אנושיות וללכת כנגד הדחף הטבעי בשם העצמת החיבור לנשלט הפנימי שלך בעוד צעד.
ממה שתיארת פה אני מבין שהרצון העז שלך למצוא שולט והחוסר ידע לתקשר נכון בלהביא את הרצונות והציפיות שלך למרות החשק העז והנכונות לעשות מה אומרים לך השתמע כנואשות ושידר קורבן, ואז משך אליך טורפים שניצלו את המצב שלך לטובתם והשאירו אותך בשוליים אם טעם רע בפה ובלבול.

תבין, הכל זורם בתוך הדינמיקה, והגבולות נמצאים היכן שתחליטו שהם, אבל הכל חייב דיון ולהיות מסוכם על ידי שתי הצדדים באופן מוחלט וזהה בהצלבה אל מול הציפיות והרצונות ולהיות שפוי מספיק על מנת שאף אחד לא יפגע וכולם סבבה אם הכל- אז סבבה אם החלטתם שיש אלמנט שלממימון בתוך הדינמיקה כחלק מהדרישה של אחד הצדדים או שיש לשולט זכות לנצל את הנשלט בצורה פוגענית ומשפילה או כל דבר אחר- כל מהשזורם לכם- רק שיהיה בהסכמה הדדית.
אני בתור שולט לעולם לא הייתי חושב לבקש ממך כסף כהוכחה או לבוא מראש אם דרישות מופרזות או הדברים האחרים שתיארת שם, זה לא בדס"מ, ואף שולט פרופר לא ינצל וישאיר את הנשלט שלו פגוע וחסר מושג זרוק בשוליים, כי מתפקידו הוא לחזק ולדאוג לשלום הנשלט כהגדרה היא אחריות מנדטורית במידת ההסכם ושקיפות מוחלטת וכנות הם מפתח לתקשורת בריאה...
מקווה שעזרתי, בהצלחה
Don MA​(שולט)
Don MA​(שולט) • 8 באוק׳ 2021
זה אמנם לא המגרש שלי, אבל כשולט, (ואני בכוונה מקצין), מה שמעניין אותי זה רק הגבולות של הנשלטת, מה לא, כל מה שתחום בתוך הגבולות זה מה שכן, ועל זה אני מחליט, בלבד, כל דבר אחר הוא יכול להתפרש כשליטה מלמטה, ואין שולט/ת שמקבלים את זה (אלא אם מדובר בשירות ואז עושים מה שמבקשים)
כזה

זה גם התחום שלך במובן מסוים

כזה • 8 באוק׳ 2021
Don MA כתב/ה:
זה אמנם לא המגרש שלי, אבל כשולט, (ואני בכוונה מקצין), מה שמעניין אותי זה רק הגבולות של הנשלטת, מה לא, כל מה שתחום בתוך הגבולות זה מה שכן, ועל זה אני מחליט, בלבד, כל דבר אחר הוא יכול להתפרש כשליטה מלמטה, ואין שולט/ת שמקבלים את זה (אלא אם מדובר בשירות ואז עושים מה שמבקשים)

תודה.
זה גם התחום שלך. אמנם אני מתייחס לנשלט מול שולטת אך זה עדיין עוסק באיזון שביחסים.

אני אתייחס למה שאתה רשמת : שאתה מתעסק רק בגבולות של הנשלטת. אני חושב שזה לא נכון עבורך מכיוון שגבולות צריכים להיות הסכמה משותפת. הם יכולים להיות כקו אדום שאתה לא חוצה על פי דרישתה אך אותו הדבר נכון לגביה, שיש ציפיות שלך ממנה (האופן בו היא מעריכה אותך) שיכולים להיות בניגוד לגבולות שלך.
לדוגמא: היא תרצה משחק תפקידים של קצין אס אס ושבויה במחנה ריכוז - לא בטוח שזה גבול/רצון שלה שתהיה מוכן לכבד.
כזה

בהחלט עזרת ועוד..

כזה • 8 באוק׳ 2021
Sai Infernal כתב/ה:
יש בדס"מ אחראי- כלל מספר אחד מנדטורי אומר "שפוי, בטיחותי ובהסכמה"
אם צד אחד מרגיש אי נוחות או שהוא מואלץ לעשות דברים כנגד הסכמתו ומרגיש פגוע מהחוויה, והצד השני פועל על מנת לספק את צרכיו בלבד ולא היכפת לו מהחוויה או הרגשות של הפרטנר ואין דאגה להשלכות כל עוד הוא יוצא מסופק- לא שפוי, לא בטיחותי, לא בהסכמה הדדית ולא נוטל אחריות- התעללות וניצול ולא בדס"מ בשיט, ככה אתה מזהה ומציב דגל אדום לעצמך.
זה שבחרת בתפקיד של המתמסר מצריך אחריות אישית להבין את ההשלכות של הבחירה שלך על החיים שלך ולעשות מחקר איך מתמסרים נכון ומה זה אומר להיות נשלט, מה זה אומר להיות שולט, מה כן ומה לא עושים, איך עושים נכון וכו'.
אם בא לך, אני במקומך הייתי מתחיל מלשנות גישה עצמית ולהבין שנשלט ומתמסר לא סינונימי לסמרטוט חסר עמוד שדרה וזכות בחירה, ולמרות שכביכול זה תפקיד מתמסר זה לא אומר שזה תפקיד של חלש אלה ההפך מצריך המון כוח על מנת להעשות נכון ולהיות נשלט טוב, והבנה של הפילוסופיה שמאחרי כל צעד תעזור לך בסיטואציות שבהן על מנת להשתכלל בתור נשלט צריך לשבור התנגדויות אינסטינקטיביות אנושיות וללכת כנגד הדחף הטבעי בשם העצמת החיבור לנשלט הפנימי שלך בעוד צעד.
ממה שתיארת פה אני מבין שהרצון העז שלך למצוא שולט והחוסר ידע לתקשר נכון בלהביא את הרצונות והציפיות שלך למרות החשק העז והנכונות לעשות מה אומרים לך השתמע כנואשות ושידר קורבן, ואז משך אליך טורפים שניצלו את המצב שלך לטובתם והשאירו אותך בשוליים אם טעם רע בפה ובלבול.

תבין, הכל זורם בתוך הדינמיקה, והגבולות נמצאים היכן שתחליטו שהם, אבל הכל חייב דיון ולהיות מסוכם על ידי שתי הצדדים באופן מוחלט וזהה בהצלבה אל מול הציפיות והרצונות ולהיות שפוי מספיק על מנת שאף אחד לא יפגע וכולם סבבה אם הכל- אז סבבה אם החלטתם שיש אלמנט שלממימון בתוך הדינמיקה כחלק מהדרישה של אחד הצדדים או שיש לשולט זכות לנצל את הנשלט בצורה פוגענית ומשפילה או כל דבר אחר- כל מהשזורם לכם- רק שיהיה בהסכמה הדדית.
אני בתור שולט לעולם לא הייתי חושב לבקש ממך כסף כהוכחה או לבוא מראש אם דרישות מופרזות או הדברים האחרים שתיארת שם, זה לא בדס"מ, ואף שולט פרופר לא ינצל וישאיר את הנשלט שלו פגוע וחסר מושג זרוק בשוליים, כי מתפקידו הוא לחזק ולדאוג לשלום הנשלט כהגדרה היא אחריות מנדטורית במידת ההסכם ושקיפות מוחלטת וכנות הם מפתח לתקשורת בריאה...
מקווה שעזרתי, בהצלחה

תודה.
עזרת מאוד כי הזכרת לי כמה דברים ששכחתי ועוד מספר דברים שכדאי לבחון אותם מחדש.
אני לא מאמין שביום יום נשלט צריך להסתמרטט 24/7 - זה (לרובנו) לא באמת אפשרי מסיבות שונות שבסיסן אנחנו יותר מ"רק נשלטים". אני כן אוהב ונהנה להתמסר אך לא לכל דבר ובהחלט לא לכל אחת.
יש לי חולשה לשילוב מנצח של : יופי פנימי ,סקסיות ו אינטליגנציה רגשית גבוהה ו אינטליגנציה שכלית גבוהה.
ברמת העיקרון, קשה מאוד לתהות מי האדם שבצד השני ולכן התייחסתי -גם- לדרישות שבעיניי מסוכנות : שלם לי כדי להכיר אותי. אז אני שואל את אותן אלו - על סמך מה?
למרות שהבהרתי שאני אולי נראה מכליל אך ציינתי שזה למי שדורשות ככה . כמובן שאותו הדבר - בו דרך אגב התחלתי את הפוסט (בכל אופן בין השורות) גם לגבי נשלטים שחושבים / מצפים ששולטת תשרת אותם.

אני מבין מדוע הצטיירתי במידה מסוימת קורבני - אך זה נבע מטעות של כתיבת פוסט כשהדם חם ולמרות זאת ניסיתי לרשום באופן שכלי ככל האפשר.

לכן תודה לך ולעוד מספר מגיבים כאן שקראו ואני במחשבה ולא חיפשו "לחנך" אלא לייעץ ו/או לנתח בהתאם למידע חלקי שהוצג להם. זו חוכמה והגינות שאני מאוד מעריך.
טלי35​(שולטת)
לפני שנתיים • 9 באוק׳ 2021
טלי35​(שולטת) • 9 באוק׳ 2021
הפחד מלהיות סמרטוט מובן לי.

אני תוהה איך עושים את זה ככה שגם משחררים את האגו, מרשים לעצמך להיות נורא למטה - וגם לא מרגישים סמרטוט מנוצל (כלומר בהנחה שאתה לא רוצה להרגיש כזה)

שאלה.
JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנתיים • 9 באוק׳ 2021
JunkyRuby{MyLexicon} • 9 באוק׳ 2021
בהכי נימוס שלי - כל מה שכתבת זה אוסף של שטויות.

יש בני אדם, יש חיבור ויש היגיון בריא, גם אם אתם בדסמים.
שולטת אחת לא זהה לשנייה וכך גם נשלטים כי כולנו בני אדם וזה…

נשלטים יכולים לדרוש ולבקש ולצפות, הם גם לא באמת חפצים ויתר מילים "כלוביסטיות" שבינן לבין המציאות אין קשר. כל זה קורה בקונטקסט מסויים ולא כי כתבת בהודעה שאתה צעצוע שמחפש מלכה.

מה צריך?
להכיר. לדבר. שיווצר חיבור. שיהיה כבוד הדדי וכנות.

לוקח לא מעט זמן לבסס יחסים מספיק עמוקים כדי לאפשר קשר שליטה משמעותי וטוב.

העצה הכי טובה שלי - תסתכל על מי שמולך כבת אדם, ותוודא שהיא מסתכלת עלייך ככה בחזרה.