אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת Chastity

זן​(נשלט)
לפני שנתיים • 6 באוק׳ 2021

שאלת Chastity

זן​(נשלט) • 6 באוק׳ 2021
שלום לחכמות וחכמי הכלוב.

אשתי היקרה, המדהימה והוונילית לרוב, יודעת היטב על הנטיות שלי. לפעמים היא משתתפת בצורה עדינה וקושרת אותי, נותנת לי לרדת לה כשהיא יושבת על פני ולעתים קצת מכה אותי בביצים.

זה המקסימום שהגענו אליו עד היום.

אני שוקל לבקש ממנה לסגור אותי בכלוב צניעות ולשמור על המפתח לשימושה. אני אדאג לנעילה ואמסור לה את המפתח עד לפעם הבאה שתחליט.

האם זה נשמע לכם כמו משהו שיכול לעבור / לעבוד בצורה כלשהי? איך אני "מוכר" לה את זה?

אני תמיד מאוד מפנק אותה ומתייחס אליה כמו מלכה. היא יודעת שזה נובע מהאופי שלי וגם יודעת שכאשר אני חרמן במיוחד אני אקסטרה מפנק.

אציין כי יש לי כלוב ששמתי על עצמי לפרקי זמן לא ארוכים. מקסימום כמה שעות, אף פעם ללא ללילה או כמה ימים אבל אני חושב שאני מוכן לנסות.

אשמח לדעתכם, יעזור לי מאוד להחליט כיצד להתקדם או לא...
masoul
masoul • 6 באוק׳ 2021
אני לא יכול להרחיב כרגע, אז הכי קצר שאפשר.
אשתך נפלאה ואתה נפלא, אוהבים ונותנים ומרעיפים אחד על השני, ואתם כבר משחקים משחקים בדסמים נפלאים,
אתה שואל אם זה יכול לעבור איך שהוא, בזמן שהעברת כבר הרבה דברים אצלה,
וכבר יש לכם בסיס, היא יודעת מה מניע אותך ומה מעיף לך את הפוני, והיא מוכנה לשתף עם זה פעולה.
זה המון המון המון.

יותר מזה, קשירות, פייס סיטינג ובמיוחד מכות לביצים אלו דברים שהם לא מה בכך,
גם אם זה לא שיא האקסטרים ורובנו עשו פה דברים חזקים וקיצוניים מזה,עדיין, זה המון.

לדעתי עם קצת חשיבה וקצת תכנון וקצת הכנה, אפשר ואולי אפילו בקלות להעביר אצלה גם
את הנעילה שלך בחגורת צניעות.

האיך. .. כרגע לא יכול להתפנות לחשוב על זה, בהמשך אם יהיה צורך אנסה לחשוב .

אבל באופן גורף, אחלה אישה יש לך, וגם אתה נשמע אחלה, ואחלה יחסים יש לכם.
כייף לקרוא.
זן​(נשלט)
זן​(נשלט) • 6 באוק׳ 2021
תודה על התגובה והתקווה
porcupine
porcupine • 6 באוק׳ 2021
אם אני מבין נכון, הקושי הוא במעבר מאירוע נקודתי (דברים שעשיתם במהלך סקס, פורפליי, וכו') למצב מתמשך (נעילה), כי כאמור עצם הקינקיות כבר קיימת.
אין לי נסיון בתחום, אבל אני הייתי מתחיל בלהכניס את זה דווקא לאירוע הנקודתי - תשחקו בזמן שאתה נעול.
אחרי זה הייתי בודק אם מתאים לה להפוך את זה למשהו יותר מתמשך, סביב הנקודתי - להיות נעול לקראת דייט בערב, או אחרי סקס של בוקר.
אם זה ידליק אותה יש מצב שתוכלו להפוך את זה יותר ללייפסטייל. נראה לי.

אם עצם העניין שהזין שלך סגור זה מה שנראה לך הבעיה, אני הייתי מתחיל בזה שבמהלך סקס אתה פשוט לא גומר (אולי זה כבר המצב אצלכם, לא יודע). כאילו להקטין את החלק של הזין שלך בדינמיקה המינית ביניכם.
סוס האש​(מתחלף)
סוס האש​(מתחלף) • 6 באוק׳ 2021
נראה שאנחנו באותה הסירה,
מוזמן לקרוא את הבלוג שלי במיוחד את ההתחלה שם תיעדתי את התהליך ככל שיכולתי, כל כולו מוקדש רק לנושא הזה.

מקווה שזה יהווה לך בסיס להשראה..

תעדכן, שיהיה בהצלחה.
לב בוער​(נשלט){אשתי}
לב בוער​(נשלט){אשתי} • 6 באוק׳ 2021
רציתי להמליץ לך לקרוא את הבלוג של סוס האש, אבל הוא הקדים אותי...
אני יכול להוסיף להמלצה שלו, לתת לאשתך לקרוא את הבלוג.
זה מה שאני עשיתי, וזה עבד יחסית טוב (כיום אנחנו בהפסקה, אבל אולי עוד נחזור).

באופן כללי, אני חושב שהדרך להכניס וניל/ת לעניינים, היא בעיקר בעזרת שיחות כנות, והנגשת אינפורמציה. אחרת זה מהר מאוד הופל לשליטה מלמטה', ולטווח הארוך זה לא טוב...
personal servant​(אחר)
personal servant​(אחר) • 6 באוק׳ 2021
מנסיוני זה פחות פרקטי לטווח הארוך, אלא אם היא לוקחת על עצמה את ההתעסקות עם זה ברמת שמירה על הגיינה ואיוורור, לפחות בצורה של קביעת הנהלים ומעקב אחרי הביצוע.
אבל, כמו שכתבו כאן, נשמע שהקשר שלכם בריא ומכיל וקשוב, אז ספר לה, שאל אותה, תבקש ממנה - ותהיה קשוב גם אתה לתשובות שלה, לדברים שחשובים ומתאימים לה או לא מתאימים לה.
אני חושב שאם תבוא פתוח למצוא את הדרך שמשותפת לשניכם ומאפשרת ליצור משהו חדש ביחד, ולא ממקום של הגשמת הפנטזיות רק בשבילך, בטוח שיהיה נפלא.
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 6 באוק׳ 2021
בארבע מילים:
הבלוג של סוס האש.
תן לה לקרוא אותו והיא תעוף על זה.
בהצלחה!
זן​(נשלט)
זן​(נשלט) • 6 באוק׳ 2021
אנשים יקרים, תודה על המידע.

אני הולך לקרוא ואולי להקריא את הבלוג של סוס אש ובהצלחה.
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 6 באוק׳ 2021
בהזדמנות זו אולי נשאל יחד את סוס האש מתי מוציא עדכון לבלוגicon_wink.gif?