ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת Chastity

סוס האש​(מתחלף)
לפני שנתיים • 6 באוק׳ 2021
סוס האש​(מתחלף) • 6 באוק׳ 2021
זן - שיהיה בהצלחה... תעדכן.

קושר - האמת שכבר הרבה זמן שיבש אצלנו..
אבל יש סבירות להתפתחות בקרוב 😉
מפית​(אחר)
לפני שנתיים • 6 באוק׳ 2021
מפית​(אחר) • 6 באוק׳ 2021
חכה עם הchastity .. לפני זה, היא שולטת במתי מותר לך ומתי אסור לך? תכיר לה קודם את האופציה הזאת, שהיא תדע שהכל בידיים שלה. משם תראה אם אפשר להמשיך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 7 באוק׳ 2021
לא חייבים בסדר הזה. אני אישית הייתי מנסה כלובון לפני שהייתי מנסה שליטה בגמירה, כי זה נשמע לי יותר מעניין ויותר כיף בשבילי.
(כלומר, אם בעלי היה מציע לי את שניהם).
(רק על עצמי וגו', לא אומרת שעדיף הפוך, אלא שאפשר גם וגם).

מצטרפת לעצות הקודמות - דבר איתה בנועם ויהיה בסדר. הייתי מעלה את זה בזמן pillow talk, או אם יוצא לכם לעשות שיחת פנטזיות בזמן פורפליי - זה הזמן האהוב עלי לנושאים האלה, האינטימיות בשיאה וגם החרמנות, אפשר להגיד דברים שבזמן אחר מביכים, להתחיל ברמז ולראות תגובה.

בכל סיטואציה הייתי מתחילה בלשתף את זה כפנטזיה, לומר שזה מדליק אותך, לתת לה להגיב, לפני שממש מבקשת שיעשו לי משהו ספציפי. להתחיל בלדבר על זה, שתשאל שאלות, שתתעניין. תראה אם זה מושך אותה ותתקדם משם.

כל אחת וטעמה אבל אתה אומר שכבר יש הצלחות אז אני מאמינה ביכולת שלך להציג לה רעיונות חדשים בדרך נעימה ורגישה.

בהצלחה ❤️
מפית​(אחר)
לפני שנתיים • 7 באוק׳ 2021
מפית​(אחר) • 7 באוק׳ 2021
איכשהו לנו פחות נעים לבקשה.
הייתה מישהי שכשהתיישבה לי על הזין שאלה: אז אתה יורד לנשים?
זן​(נשלט)
לפני שנתיים • 8 באוק׳ 2021
זן​(נשלט) • 8 באוק׳ 2021
אנשים יקרים, שוב תודה על הייעוץ וההכוונה.

לאחר עיון בבלוב של סוס אש, ולעצתה של יולי, פתחתי את הנושא בזמן pillow talk. נשמע לה קצת תמוהה ההצעה שלמעשה מבקשת להגביל את עצמי, אבל היא לא הופתעה לגמרי (למרות שלא הכירה באמת את המוצר הזה), כבר יצא לי בעבר לזרוק לה את האפשרות לשלוט על האורגזמה שלי ולא לאפשר לי לגמור.

מפה לשם, היא הסכימה להחזיק במפתח ולהכנס להרפתקה. הזמנתי כלוב חדש וכולי התרגשות לקראת הגעתו.

אבן ירדה לי מהלב...
    התגובה האהובה בשרשור