ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קראתי פוסט מעניין אשמח לדעתכם

Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנתיים • 16 באוק׳ 2021
Fashion kitty​(אחרת) • 16 באוק׳ 2021
לא ראיתי את הפטסט המדובר.
הדרך שהדברים כתובים כאן היא לגמרי הטרדה מינית.
בהנחה שהסיפור הזה אמיתי, אני מאוד מקווה שהכותב פשוט השמיט את החלקים באינטרקציה עם אותו חבר שבהם נאמר על ידו שזה משהו שהוא מעוניין בו, אחרת זה להכניס לתוך הקינק שלהם אדם אחר שלא ביקש את זה, בלי לטרוח לוודא שזה בסדר מבחינתו וזה מטריד ומגעיל והם זה היה קורה לי הם היו מפסיקים להיות חברים שלי באותה שניה ואולי גם חוטפים שיימינג.
ולא, זה לא קשור לבדסמ או ונילה, להנחה שונילים הם תמימים או כל בולשיט אחר שנכתב פה.
אני גם מתה על הקלות שבה אנשים כאן מצדיקים את ההתנהגות הזאת באמצעות "בטח היה מתח מיני" או "בטח היה לו מספיק זמן להגיד לא וגם ללכת משם".
גם אין לכם שום דרך לדעת את כל זה, אלה דברים שלגמרי המצאתם וגם זה בכלל לא משנה.
גם אם בעל של חברה היה שולף מולי את הזין והם היו מציעים לי לעשות איתם דברים, הייתי יכולה להגיד לא וללכת. זה לא משנה את העובדה שזאת התנהגות דוחה שאין לה מקום.
מה הצד השני יכול או לא יכול לעשות בסיטואציה כזאת בכלל לא רלוונטי כי היא מתלכתחילה לא צריכה לקרות.
הסכמה ורצון להשתתף בקינק מוודאים לפני שמתחילים, לא תוך כדי.
Hussy
Hussy • 16 באוק׳ 2021
רוצה לציין שגם אני לא קראתי את הפוסט ואני מגיבה רק על בסיס הנאמר כאן.

אבל ככה דברים מתגלגלים וקורים בחיים. גם בסקס.
לא כל האינטראקציות הסוטות מתחילות ונגמרות עם אנשים מהכלוב.
רוב הקשרים המעניינים שלי באמת היו עם אנשים שפגשתי באמצע החיים, ולא הכרנו דרך פירמה סוטה כלשהי. העזנו כל מיני דברים, הגשמנו, בדקנו ובחנו כל פעם את הגבולות של האחר. אפילו מבלי לקרוא לילד בשמו. ובלי קשר, הצעות או מקרים כאלה קורים כל הזמן (תגורו בתל אביב לתקופה, זה כבר יקרה לבד).

השורה התחתונה היא שלא כל סיטואציה מינית שהיא בדסמית או סוטה חייבת להתחיל במקום שנחשב כזה או עם אדם שהגדיר עצמו מראש ככזה.

סיטואציות כאלה קורות. זה מיני וזה סקסי, כשזה תחת התנאים המתאימים. ואני מאמינה שאנחנו רציונליים מספיק בשביל לא לכפות על אף אדם את הסטיות שלנו, ושיש כאן אנשים הגיוניים שיודעים לקרוא סיטואציות ולהחליט מתי זה מתאים.
איך אתם רוצים שיוודאו איתו? אם הוא מתחיל לזרום ומתחרמן מזה, איפה הבעיה?

וכמו שכבר כתבו - אל תצפו שיספרו לכם בפוסט אחד, שיש לו רצף עלילתי שמתמקד במסר מיני כלשהו, ויכללו בתוכו את הזוטות של מאחורי הקלעים - איך הם הפשירו אותו לזה, האם זה משהו שהיה הגיוני לעשות מהיכרות קודמת איתו או מיליון דברים אחרים.
איה74
איה74 • 16 באוק׳ 2021
לא קראתי את הפוסט את הפוסט המדובר.
אני חושבת שאם הסיטואציה היתה של גבר חושף איבר תפוח במטרה להזרים חברה של הזוג לשלישיה התגובות היו יותר חד משמעיות.
ההנחה שכל גבר לא יסרב להזדמנות לזיין כל אחת... פשוט מגעילה.

בתנאים הנכונים זו יכולה להיות אחלה סיטואציה. כפי שתיאר פותח השירשור- לא.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 16 באוק׳ 2021
תשנה את המינים. תחשוב שזאת הייתה חברה של האישה ולא חבר של הגבר.
ואז כולם היו מזדעקים על תקיפה והטרדה מינית.
לטעמי היו צריכים לבדוק איתו לפני שהיו נופלים עליו ככה משום מקום ולא להניח שהוא מעוניין.
זה לא קשור בכלל לרצון המיני, זה לא קשור בכלל למתח המיני אלא לא התממשקות הנורמטיבית לפני הכל.
זה לא משנה אם זאת פנטזיה או לא, מה שמתואר זה מעשה והיחס הוא למעשה.
ואת זה לא עושים.
Annabelle Lee
Annabelle Lee • 16 באוק׳ 2021
הלן הדובה כתב/ה:
בלי קונטקסט מעבר למה שתואר פה? סטירה מצלצלת לבני הזוג. זו הטרדה לכל דבר. עזבו ונילי לא ונילי או גבר או אישה - אל תכניסו אחרים לסטיות שלכם בלי תיאום מראש והסכמה.

בול מה שעבר לי בראש. אין קשר לונילי או לא, אישה או גבר.
חד וחלק - אם זה לא תואם מראש, לא נעשה תיאום ציפיות או התקבלה הסכמה, זו הטרדה.
ואם הכותב החליט להשמיט פרטים, לבדות את הסיפור ממוחו או כל דבר אחר - זה לא רלוונטי, כי מה שהסיפור מייצג פה זו פנטזיה פורנואית שודאי שהיא מחרמנת, אבל היא ההגדרה של הטרדה. ואת זה אנשים צריכים לזכור כדי שהם לא יפגעו באחרים, זה בדיוק השיח שצריך לנהל על הפנטזיות שלנו ועל איך להגשים אותן בצורה בריאה ונכונה לכל הצדדים בסיטואציה.
Hussy
Hussy • 16 באוק׳ 2021
בעיניי הדיכוטומיות בתגובות כאן היא פועל יוצא של שני דברים:
1. חוסר בהירות לגבי הסיטואציה והרבה חורים ריקים בעלילה שכל אחד משלים מהעולמות שלו.
2. כל אחד פשוט היה מקבל את הסיטואציה אחרת.
חלקכם מזדעזעים עד עמקי נשמתכם, ומנגד, יש את אלה (למשל, אני), שלא רואים בכך הטרדה (בסיטואציה המתאימה) ויש סיכוי גדול שזה היה מדליק אותם.
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 16 באוק׳ 2021
@hussy
היה מדליק אותך גם אם משום מקום שאפילו לא הייתה אווירה/הכנה לדבר שהבן זוג של אותה אישה היה פשוט שולף את הזין שלו?
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנתיים • 17 באוק׳ 2021
קצת צורם לי שהתגובות מעודדות, כי אם התפקידים היו הפוכים לא היו מדברים ככה.
כשמציגים את זה כמו בתקציר שלך, בלי אפילו רמז למשחק מקדים, זה נשמע ממש בעייתי ולא לגיטימי. בלי קשר למה שקרה בהמשך, עצם הסיטואציה לא נראית לי כלכך, זה משהו שאמור להיות מוסכם מראש.
Hussy
Hussy • 17 באוק׳ 2021
אמרתי ואבהיר שוב -
תחילה, כפי שכתבתי עוד בתגובה הראשונה שלי, התכוונתי לשני המינים - גברים ונשים כאחד. אני לא מחריגה הטרדות לפי מגדר.

שנית, קיימים חורים בעלילה - לא קראתי את הפוסט המקורי ולכן, אינו יכולה לדעת מה קרה שם לפרטי פרטים (שמישהו לעזאזל ישלח לי אותו רגע (: ). ואתם יודעים מה, גם אם אקרא אותו, כמו שכבר ציינתי, אנחנו לא נוטים לכתוב סיפורי זימה עם ״פרטים שוליים״, אלא שומרים על איזשהו רצף עלילתי זימתי - אז יכול להיות שגם הכותבת השמיטה את ההסכמה של הצד השלישי שאתם מחפשים נואשות.
בכל אופן, לאור החורים, יוצא שאני משלימה מהעולם שלי, ואתם משלימים מהעולמות שלכם. ממה שנראה לי הגיוני וכתבתי: כל עוד זה היה בקונטקסט הנכון, עם שיחה שמאפשרת וזרמה והביאה את הדברים לשם, ו*לא* הגיע משום מקום, איני רואה בכך בעיה.

כמובן! שגבר שחושף את איבר המין שלו משום מקום זאת אחושילינגנגנג הטרדה מינית, וכנראה שאם היה עושה זאת לידי - לא היה נשאר לו איבר לחשוף.
אבל כאן לא מדובר על חשיפת איבר מין, אלא על אישה שהורידה את התחתונים (ושוב, בהנחה שלי שהיא לא עשתה את זה משום מקום).

הכוונה שלי היא שדברים כאלה קורים גם בלי ״תיאום מראש״ של ״אנחנו סוטים, בא לך אולי להסתטות איתנו?״, אלא שיש לפעמים סיטואציות בחיים שמובילות לשם. וכל עוד זה מתאים לכולם, אין בכך בעיה וכן - אני אפילו ״מעודדת״ את זה (לדבריכם).

ועוד משהו, כולכם קופצים כאן לפטרנליסטיות, שיפוטיות והגנה על המוטרד לכאורה, למרות שמבין השיטין אני מבינה שהייתה להם סיטואציה טובה.
ולמרות זאת, אגיד שוב, בפעם החמישית בערך - אי אפשר לשפוט את הסיטואציה אם אנחנו לא יודעים בכלל מה התנהל בה.
''''''''''
'''''''''' • 17 באוק׳ 2021
לא מבין בכלל מה הקטע לפתוח לדיון סיטואציה שלא קשורה אליך, לא היית חלק ממנה ואין לך את כל המידע לגביה.
זה לא משהו שהתפרסם בעיתון או בחדשות. זה משהו שקראת בבלוג של מישהו.
מפריע לך? יש לך שאלות? תהיות? תכתוב בתגובות של הפוסט או שלח הודעה לכותב. אבל שנינו יודעים שזאת לא המוטיבציה שהניעה אותך אותך לכתוב בפורום.