סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קראתי פוסט מעניין אשמח לדעתכם

שקנאי
לפני שנתיים • 17 באוק׳ 2021
שקנאי • 17 באוק׳ 2021
אני ואשתי פעם רצינו לצרף חבר שלי, חנון, לאיזה ערב של זיונים. אז שלחתי לו ווטסאפ, אחי, הערב שאתה בא אלינו, יש מצב שxxx תבוא לך ביציאה של פיתוי. אתה בקטע? אז הוא כתב לי אחי wtf? אז עניתי לו צוחקים אתך אחי מה חשבת ברצינות? אז הוא כתב לי לא מה פתאום. אז אמרתי לו למה xxx לא שווה בעיניך יא מאנייק? אז הוא כתב לי לא לא זה לא זה חלילה. אז כתבתי לו אז אתה חרמן עליה? אז הוא כתב לי אחי זאת אשתך!!! אז אמרתי לו בסדר אני לא מציע לך לסוע איתה לראות את התערוכה החדשה של הצילומים הים תיכונים במוזאון הארץ, רק ערב של זיונים. אז הוא כותב לי מה אתה רציני אחי? אז כתבתי לו נראה לך אתה נוגע בה אתה מת. אבל אם אתה כל כך חרמן אז אולי אם נשתה קצת אז יש מצב. וזהו. הבן אדם בא מוכן.
Lord Caspar
Lord Caspar • 17 באוק׳ 2021
רציתי שהנשלטת האקסית שלי תעשה את זה אבל זה מחוץ לגבולות שהגדרנו והיא סרבה בתוקף.
אני חושב שזה היה מדליק לראות גבר אחר מענג את הנשלטת שלי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 17 באוק׳ 2021
איזה כיף, הכי קל להיות PC, והכי הכי כיף לנסות לצוד את אלה שיוצאים מהקווים של ה-PC, כי הנה משהו שיש עליו קונצנזוס, וקל לנצח דיונים כאלה.
לדיון עצמו:
אני חושבת על כמות הפוסטים בכלוב כאן, שעליהם ניתן לקיים את אותו דיון עקר שקורה כאן. מדובר בהמון פוסטים. תנו לי לתקן את עצמי: המון המון פוסטים, בעיקר כי מדובר באתר שהקהילה שבו מורכבת מאנשים שמתגרים ומתרגשים מחיכוך בגבולות, מאלימות, מאונס, כפיה, חוסר אונים ועוד כל מיני ממתקים שכאלה. עצם הנטיה הזו, מייצרת מוטיבציה לכתיבת תוכן בה משתקפים עניינים אלה ביתר שאת ומוכמנים בה הפרטים המנרמלים, כי מתקיים צורך לשתף אחרים במרחב הפנטסיוני-תשוקתי.
אז למה הדיון עקר? קודם כל, מהסיבה דלעיל. ישנה מוטיבציה להשמיט דווקא את הפרטים המנרמלים. לא קראתי את הפוסט, אבל בהחלט יתכן כי השאלה הזו נבחנה בין הגברים כבר קודם. מוזר שדווקא כשיש לאקונה בפוסט בעניין מסויים,
דווקא עליה מתקיים דיון. עכשיו, רוב הסיכויים שהלאקונה מתקיימת דווקא משום שלא היתה בעיה עם עניין ההסכמה, ולכן כותב הפוסט בכלל לא הכניס פרטים שנוגעים לעניין זה, ממש כמו שהוא לא ציין לדוגמה, שכל המסובים הם מעל לגיל 18 ולכן מותר להם לשתות אלכוהול. לכן כשמתקיימים החללים האלה ניתן ליצוק פנימה מה שרוצים ולהיות צודקים מאוד, בלי קשר כלשהו למציאות שעליה נכתב הפוסט. כאמור, סתם, דיון עקר.
ברור שאם לא נבחנה שם הסכמה, אז זה אקט פסול, ואם כן נבחנה הסכמה, הכל נהדר ויופי.
רק מה? יש כאלה שמבינים קצת יותר, מתוך נסיון, איך דברים עובדים, ואיך ניתן לבצע בדיקת הסכמה, גם מבלי לדבר על זה מראש ולקבל על כך אישור בשלושה עותקים.
הסכמה יכולה להיות משהו מתפתח. אנשים יושבים, מדברים, שותים, צוחקים, מפלרטטים, מביעים עניין, ובגדול מידע כה רב עובר בין כל הצלעות, מידע שבנסיבות כאלה הופך לרמזים מטרימים, לשאלות ותשובות שנמצאות בסאבטקבט של השיחה, ומייצר את ההתכנות להסכמה לכניסה לחוויה כזו. למה לצאת דווקא מתוך ברירת המחדל ההפוכה, שלא ניתנה הסכמה, אין לי מושג. בעיקר לאור כך ש(אם הבנתי נכון) הצד השלישי הצטרף לזוג, ומתוארת חוויה טובה.
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
לפני שנתיים • 18 באוק׳ 2021
פרלינה​(נשלטת){בעלי} • 18 באוק׳ 2021
ואני קראתי פוסט על מישהי שאנסו אותה באיומי אקדח, אז פתחתי על זה דיון בפורום אם זה בסדר או לא?
אם עד עכשיו לא יכולנו לכתוב פנטזיות בבלוג מפחד שידווחו על הפוסט, עכשיו צריך לפחד גם שיעשו לנו משפט שדה בפורום.
Mary Jane

Re: קראתי פוסט מעניין אשמח לדעתכם

Mary Jane • 18 באוק׳ 2021
ProfGreen כתב/ה:

....

אני מרגיש שזה אקט לא במקום,
אני חושב שזה גובל בהטרדה להזמין חבר לבית
ולגרום לסיטואציה מינית להתרחש מבלי שהחבר הסכים לכך.

...
ם?

בגלל זה הוא חבר שלו, ולא חבר שלך...
אתה רץ וכותב פוסט על משהו שלא נוגע ולא קשור אליך, ונסחף למקומות שאין להם בהכרח יסוד או עיגון במציאות, או אפילו איזה חשש מינורי שזה יקרה למישהו אחר - והוא (״החבר״) זורם עם הצעות מיניות מפתיעות (;

לא קראתי את הפוסט. בגדול עדיף לא ליפול על אנשים עם השטויות שלך ושל הפרטנר/ית. אלא אם יש היכרות מוקדמת עם הנפשות הפועלות, והבנה של גבולות הסביר והרצוי בעיני המשתתפים.
סווריןן
סווריןן • 18 באוק׳ 2021
דיון טוב בעיני.
לא נראה לי שהסיטואציה שונה מהותית מכל ניסיון ליזום סקס עם מישהו. אין שם הטרדה או התקפה. זו הצעה. אם מי שמציעים לו מסרב, ומתחילים לנג'ס לו, אז זה מתקרב להטרדה. עצם היוזמה לסקס, לא צריכה לעורר זעקות שבר...
עניין אחר קשור לטאקט. בניגוד לדייט, כאן מגיע מישהו לגמרי לא ערוך להצעה מסוג זה. היא גם מורכבת יותר מהצעות מיניות רגילות, כי אולי לאו דווקא מתאים לו לשנות באופן הזה את היחסים עם החבר שלו ואשתו, למרות שאם יציעו לו במפתיע, הוא 'יזרום'. משהו בהפתעה כאן, מבטל את האפשרות של הצד השלישי לחשוב באופן קר על העדפותיו, וזה בעייתי.
עניין שלישי קשור לסקס עצמו. הזוג פנטז על הסיטואציה והיה ערוך אליה וייחל לה. יש מצב שהם יהנו כהוגן. הצלע השלישית לאו דווקא הייתה במקום מיני עם גבר בכלל אין פעם, ולא חשבה כך על בת זוגו. יש מצב שהסקס עבורו יהיה לא מספק. לו היה מגיע מוכן, אולי היה נהנה הרבה יותר.

בקיצור, נראה לי שזה יותר חיקוי מתוסרט של סרט פורנו מאשר סיטואציה שכדאי ליזום אותה כך בהפתעה...
בלוסום​(לא בעסק)

לכל אלה שעונים שזו לא הטרדה

בלוסום​(לא בעסק) • 18 באוק׳ 2021
תחליפו את מין המתפשט.

גם עכשיו זה לא?...

צריך לקבל הסכמה להתפשט מול מישהו אחרת זו הטרדה כי לא קיבלתם רשות לחדור ככה לרשות הפרט בלי הסכמה.
בחיי לא מבינה אנשים שחושבים שזה "מגניב". איפה שיקול הדעת שלכם??
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 18 באוק׳ 2021
אוי זה נשמע נורא.
אני ממש נגד, לדעתי זאת הטרדה מינית לכל דבר.
לא יכולה לדמיין את עצמי הולכת לזוג חברים ואותם מתפשטים מולי ולוחצים עליי לעשות איתם משהו מיני.
יותר מזה, מרגיש לי שבמצבים כאלה יותר קל להיכנע ללחץ ולעשות דברים שאתה לא באמת רוצה וחושק בהם.
אז אני ממש נגד.

הסיטואציה היחידה שאני יכולה לחשוב שזה עוד איכשהו סביר זה אם לאחד מבני הזוג יצא לשוחח על משהו עם החבר.
כלומר, אם אני הייתי הגבר והחבר הוא שלי לשאול אותו מה הוא חושב על בת זוגתו. אבל גם זה, לא מתאים בעליל.
הרי אם אתה לא רוצה לפגוע בחבר שלך יש מצב שתגיד מלא דברים סתם ושוב אתה מציב אותו בסיטואציה לא נעימה.
בקיצור, לא, לא ולא.
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 18 באוק׳ 2021
מישהו פרסם סיפור פנטזיה ואתם עושים לו משפט שדה.
תתביישו בעצמכם.
Hussy

אני רק שאלה

Hussy • 18 באוק׳ 2021
Jessie Adams כתב/ה:
לא יכולה לדמיין את עצמי הולכת לזוג חברים ואותם מתפשטים מולי ולוחצים עליי לעשות איתם משהו מיני.
יותר מזה, מרגיש לי שבמצבים כאלה יותר קל להיכנע ללחץ ולעשות דברים שאתה לא באמת רוצה וחושק בהם.
אז אני ממש נגד.

איפה ראית או קראת שהזוג לחץ עליו לעשות איתם משהו מיני?
מה, מדבריי כותב הפוסט, שעמדתו ברורה לכל ואינו יודע דבר על שהתרחש באמת באותה סיטואציה?

תפסיקו לשפוט בכזאת חומרה בלי בסיס.
אף אחד לא חייב לכם ציטוט של הסכמה בעל פה של כל הצדדים המעורבים בכל פוסט בבלוג, למרות שנראה שכשהיא לא מופיעה אתם קצת מאבדים את זה.

לא די בכך שאתם יוצאים נגד מישהי ששיתפה כאן את החוויות הכמוסות שלה, אתם גם שולפים את הסכינים שלכם עליה מבלי לרצות לדעת מה יש לה להגיד ומה התרחש באמת בסיטואציה.

חבל. ועצוב.