לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם תזהו נשלט ברחוב מבלי שאתם מכירים?

-wintermute-​(נשלט)
לפני שנתיים • 19 באוק׳ 2021
-wintermute-​(נשלט) • 19 באוק׳ 2021
נשלט:
לבוש בחליפת שלושה חלקים יקרה,
מסתובב עם בכירים במשק,
צועק על אנשים כל היום באוזניית בלוטות' שהוא מנכ"ל ויפטר אותם
MnS
MnS
MnS • 19 באוק׳ 2021
"לבוש בחליפת שלושה חלקים יקרה,
מסתובב עם בכירים במשק,
צועק על אנשים כל היום באוזניית בלוטות' שהוא מנכ"ל ויפטר אותם"

חח מאוד מעניין..
במילים אחרות אתה מתכוון שאתה מזהה נשלטים בסביבה על סמך ניסיונות להרשים את הסביבה,
התנהגויות מתנשאות וארוגנטיות מצידם?
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 19 באוק׳ 2021
לפי השיניים הטוחנות ברור
MnS
MnS
MnS • 19 באוק׳ 2021
"לפי השיניים הטוחנות ברור"

שנון
צזאר​(נשלט)

אופפת

צזאר​(נשלט) • 19 באוק׳ 2021
MnS כתב/ה:
אני אסביר איך אני מזדהה אנשים נשלטים ונראה אם זה משהו שאת מצליחה להזדהות איתו..

נשלט זה מישהו שיש בו סוג של חופש כי הוא נטול אגו אז הוא יהיה פשוט בדיבור ויהיה די קל לתקשר איתו בזמן ששולטים הם אנשים ביקורתיים מה שהופך אותם ליותר כבדים מבחינה חברתית. שולטים אלה אנשים שיש להם נוכחות מאוד מורגשת ואנרגיה כבדה שעופפת אותם בזמן שנשלטים הם ההיפך, כאילו מצניעים את הנוכחות שלהם. הם נראים כאילו הם משתדלים לחמוק מהביקורת של הסביבה בכל מחיר ואומרים את מה שהם חושבים שאחרים רוצים לשמוע בזמן ששולטים אומרים את מה שהם חושבים כי הם דעתנים ולפעמים הם יכולים אפילו לעשות דווקא למישהו שנראה כאילו הוא לא אהב לשמוע משהו מצד השולט.

נשלט יגיב בדחייה למחמאות מצד הסביבה וירגיש לא בנוח עם זה שמחמיאים לו ויכול אפילו ממש לסלוד מאנשים שמחמיאים לו וירגיש שהם רוצים ממנו משהו בזמן ששולט יגיב בחיוב למחמאות ומה שיעבור לו בראש זה משהו בסגנון של "הנה אחד שמבין עניין"

זה יכול להישמע מוזר שאני אומר את זה אבל יש לאנרגטיקה של הטיפוסים האלה צבעים משלה.
נשלט - צבעים כמו אפור וחום בהיר
שולט - שחור ואדום

אם לשים לב אז שולטים אוהבים אדום ושחור וכל מיני חפצים ודברים שמשדרים אגרסיביות, כוח ועוצמה.

אגב, לדעתי רוב האנשים מתחלקים לאחד מהשניים או לשניהם כתלות במצב רוח ומי שעומד מולם, גם אם לא כולם יודעים מה זה בכלל BDSM
כי משחקי הכוח האלה זה משהו שקיים גם אצל חיות אם לשים לב.. זה משהו שנובע מיצרים שלנו כיצורים
סוס האש​(מתחלף)
סוס האש​(מתחלף) • 19 באוק׳ 2021
האמת היא שקשה לזהות.
הכרתי בחיי רק שתי שולטות, את אחת מהן אני הפכתי לכזו.
שתיהן שקטות, מופנמות ובישניות.

אישתי לעומת זאת דומיננטית, נוכחת די "פריק קונטרול" אבל סולדת לגמרי מהעולם הזה.

לא חושב שיש קשר כזה וגם אם כן הוא מקרי בהחלט.

אבל מה אני כבר מבין בקהילה🤔
Gallgalil​(נשלט)
לפני שנתיים • 20 באוק׳ 2021
Gallgalil​(נשלט) • 20 באוק׳ 2021
זו אחת הפנטזיות שכל פעם אני מת שתתקיים. ששולטת תשים לב להתנהגות שלי, מבטים חטופים לכוון רגליה, התנהגותה וכד'. תיגש אלי ומיד תודיע לי שהיא יודעת שאני נשלט ותפקוד הנחיה שאדרש לבצע מייד - כל זאת ר' בגלל ההרככיה בניינו.
thats me
thats me • 20 באוק׳ 2021
שום סיכוי בעולם שמישהי תזהה אותי כנשלט סתם כך בחוץ.
כל ההגדרות שהגדרת פה לא תופסות לגבי והן גם לא מראות לי נכונות.
זה לא עניין חיצוני זה עניין פנימי, לפחות אצלי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 באוק׳ 2021
ברחוב אפשר לזהות פטישיסטים של כפות רגליים, אבל אין הלימה מלאה בין פטישיסטים לנשלטים. בתקשורת, גברים לפעמים מכמינים רמזים לצורך הנשלט שלהם, ואז ניתן לשחק בזה בעדינות ולקלוט שכן, יש כאן נשלט.