סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם כל שולטת תצליח לשלוט בכם?

מפית​(אחר)
לפני שנתיים • 31 באוק׳ 2021

האם כל שולטת תצליח לשלוט בכם?

מפית​(אחר) • 31 באוק׳ 2021
רק על עצמי לספר ידעתי.
היו שולטות שהצליחו די מהר לקחת אותי למקום שרצו. אבל היו שולטות שלא הצליחו.
היו שולטות שהסיפור נגמר הפוך, הן היו על הברכיים שלי, הוספנקו.
אני מנסה להבין איך זה קורה.
מנסה להבין האם זה תלוי אישיות?
האם זה תלוי כח של שולטת?
האם יש נגודה שבנ קיים מאבק סמוי בין השולטת למי שמולה שבסופו מוכרע מי יהיה למעלה ומי למטה?
דעתכן/ם?
abir
abir • 31 באוק׳ 2021
אני מאמין שרוב האנשים נמצאים היכן שהוא על הרצף (לא משנה איזה טייטל הם בוחרים לעצמם , שולטת , שולט, נשלט, נשלטת).
אם אתה פוגש מישהי שנמצאת מעליך ברצף היא ככל הנראה תשלוט ולהיפך.
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 31 באוק׳ 2021
כימיה
לדעתי
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 31 באוק׳ 2021
למה הכוונה "תצליח"? אם דיברתם מקודם והחלטתם על כללים מסויימים, ויש כימיה והבנה ותקשורת... למה שלא תהיה הצלחה?
ואגב, אם שולטת העבירה כח לנשלט, האם זהו כישלון שלה כשולטת? או שזה פשוט אומר שפגשת שולטות שונות עם העדפות שונות, וכל אחת מהן לקחה את זה למקום שהיא רצתה. אני לא מכיר אותך אבל לפי מה שסיפרת, נשמע שמה שחוויתה היה ששולטת שלא רצתה התחלפות נשארה שולטת כפי שרצתה, ושולטת שרצתה התחלפות קיבלה גם היא את מה שרצתה.
hrgiger
hrgiger • 31 באוק׳ 2021
אני חושבת שזה תלוי בכימייה, בעניין וברצון.
אני לא חושבת שיש "כל" כשמדובר באינטרקציה אנושית.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 31 באוק׳ 2021
אוהב לקרוא את מה שאתם כותבים, לראות שלמרות החלוקה שנראית דיכוטומית, עדיין אנשים הם אנשים.
hrgiger
hrgiger • 31 באוק׳ 2021
מה נראה לך דיכוטומי בחלוקה?
MnS
MnS
MnS • 31 באוק׳ 2021
אם יש הסכמה וזה בגדר משחק תפקידים אז אין רלוונטיות לשאלה שלך כי הכניעה היא רצונית ואני מתאר לעצמי שאם אתה שואל את השאלה הזאת אז אתה יוצא מנק' הנחה ששליטה זה משהו שלוקחים ואז יש כאלה שולטות שמצליחות לקחת עליך שליטה ויש כאלה שלא. לדעתי זה עניין של מה אתה חושב על השולטת אם יש לך כבוד כלפיה ואתה מחזיק ממנה חזקה וקשוחה יותר ממך אז זה מעורר בך רצון להיכנע לה אבל אם אתה מחזיק מעצמך יותר חזק ממנה וראוי יותר ממנה אז ברור שזה יעורר בך התנגדויות מולה..
הלן הדובה
הלן הדובה • 31 באוק׳ 2021
לא. רק שולטת שאני מכבדת כאדם ושרואה את כל מי שאני.
Care Artist
לפני שנתיים • 1 בנוב׳ 2021
Care Artist • 1 בנוב׳ 2021
היא תצטרך להיות רכה, ורבלית ולא מאוד סדיסטית, אלא להימשך למלאות שההתמסרות נותנת, לעוצמה ולעונג שאפשר להפיק דווקא מהמקומות הכי רכים.