לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחלק מהבנות כאן יש גבול - המראה שלהן

MnS
MnS
לפני שנתיים • 31 באוק׳ 2021
MnS • 31 באוק׳ 2021
Queen Alyx כתב/ה:
אני הולכת להפסיק להגיב לך כי אתה מניפולטיבי ורעיל. להתראות

למה כי אני משתמש בציטוטים מויקיפדיה? אבל לקחתי את זה ממך אחותי חח
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 31 באוק׳ 2021
MnS כתב/ה:
לא יודע מאיפה הבאת שאני חושב שאת חייבת לי משהו..

ציטוט מויקיפדיה לחובה:
"חובה (אתיקה) (אנ') – דבר שאדם חייב לעשות"

ואני לא זוכר שציינתי שאת חייבת אבל כל פעם שאין לך מה להגיד את אומרת שאת לא חייבת וצבעי פנדה וכל מיני בולשיט חח וזה פשוט כי אין לך מה להגיד כי את בעצמך לא בטוחה בטענותייך... D:

להגיד לי שאני לא בטוחה בטענות שלי בגלל שאני לא עונה לך לשביעות רצונך זה גסלייטינג.
Glitch
Glitch • 31 באוק׳ 2021
זה עצוב איך בשנים האחרונות מתנקזים לכאן גברים צעירים שגדלו על ברכי אומנות הפיתוי ביוטיוב, או נמאס להם מהטינדר ואוקיי.קיופיד והם חושבים שיותר קל לזיין אם יהיה לך שוט ביד או תכתוב בפרופיל שאתה בקטע של אנאלי או face fuck, גברים במשבר אמצע חיים שיש להם מלא כעס לא פתור כמו בני חמש על אמא שלהם, הגרושה שלהם, או הרעיה שלהם, והם חושבים שזה ממש עניין דחוף שכולנו נלמד לעומק את העדפות שלהם בנוגע לדייטינג, שיער ערווה, הגוף הנשי והתפקיד של נשים בעולם. בשלב מסוים זה מפסיק להרגיז, זה פשוט משעמם ותמוה.

אני מקווה שאתם מרוצים מעצמכם, המגיבים הקבועים והחדשים לעניינים הללו, כי כל ההודעות שלכם בפורום הן חתיכת יריה ברגל. יחי חופש הביטוי.
MnS
MnS
MnS • 31 באוק׳ 2021
1. להגיד שאני אינסל רק בגלל שאמרתי משהו שלא לשביעות רצונך זה גם גסלייטינג, לא?

2. לא מבין מה הקשר לשביעות רצוני, את מוזמנת להגיב מה שמתחשק לך גם אם זה לא יהיה לשביעות רצוני.

האם יש שם כלשהו לזה שאת דוחפת לי מילים לפה?
MnS
MnS
MnS • 31 באוק׳ 2021
Glitch כתב/ה:
זה עצוב איך בשנים האחרונות מתנקזים לכאן גברים צעירים שגדלו על ברכי אומנות הפיתוי ביוטיוב, או נמאס להם מהטינדר ואוקיי.קיופיד והם חושבים שיותר קל לזיין אם יהיה לך שוט ביד או תכתוב בפרופיל שאתה בקטע של אנאלי או face fuck, גברים במשבר אמצע חיים שיש להם מלא כעס לא פתור כמו בני חמש על אמא שלהם, הגרושה שלהם, או הרעיה שלהם, והם חושבים שזה ממש עניין דחוף שכולנו נלמד לעומק את העדפות שלהם בנוגע לדייטינג, שיער ערווה, הגוף הנשי והתפקיד של נשים בעולם. בשלב מסוים זה מפסיק להרגיז, זה פשוט משעמם ותמוה.

אני מקווה שאתם מרוצים מעצמכם, המגיבים הקבועים והחדשים לעניינים הללו, כי כל ההודעות שלכם בפורום הן חתיכת יריה ברגל. יחי חופש הביטוי.

אנחנו מצטערים שאיכזבנו אותך. את סולחת לנו?
סווריןן
סווריןן • 31 באוק׳ 2021
תוכלו בבקשה להמשיך עם זה? חשבתי שמיציתי, אבל כשהשרשור נעלם, הוא פתאום חסר לי...
Kitty frank
Kitty frank • 31 באוק׳ 2021
איזה רעיון נהדר!
אם נתחיל לפתח פטיש לדיוני סרק בכלוב הכלוב יחזור להיות מחרמן.
(הלכתי לתכנן סשן התניה )
MnS
MnS
MnS • 31 באוק׳ 2021
מי רוצה לתת ניחוש אחרי השיחה הזאת האם אני שולט או נשלט?
עבד משועבד{עבד}

Re: לחלק מהבנות כאן יש גבול - המראה שלהן

עבד משועבד{עבד} • 31 באוק׳ 2021
NooN כתב/ה:

הוא לא שאל אם היא יפה.
הוא שאל איך היא נראית.
נשלט שרוצה שולטת בת 35 גובה 1.75
לא ירצה לגלות כעבור חצי שנה של שיחות לתוך הלילה
שעומדת מולו שולטת רזה בת 22 גובה 1.52.