סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה מוזרה נשתלה בי,

Kitty frank
לפני שנתיים • 31 באוק׳ 2021

שאלה מוזרה נשתלה בי,

Kitty frank • 31 באוק׳ 2021
ואשמח לדעתכם. כי אני, בכנות- לא יודעת מה לחשוב מאז שחואנ העלה אותה כלאחר יד (על מה אנשים חושבים במקלחת???)

אתם חושבים שאווה בראון ראתה את היטלר בוכה הרבה? או שגברים אלימים ופסיכופטים לא נפתחים בפני נשותיהם? אולי הם לא נפתחים בפני אף אחד ומדחיקים לנצח?

דונו!
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
פרלינה​(נשלטת){בעלי} • 31 באוק׳ 2021
בתור ייקית מכל כיוון אפשרי אני יכולה להבטיח לך שהיא לא ראתה אותו בוכה בכלל.
    התגובה האהובה בשרשור
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 31 באוק׳ 2021
יצא לי קצת להעמיק בדמות הזאת של היטלר. אני יכול לומר בוודאות שהוא איש מאוד אנושי.
חולה נפש עם מליון ואחת בעיות נפשיות אבל עדיין אדם.
סיפור החיים שלו לא אחד הקלים( לא שזה משנה משהו או לאפשר תירוץ)
קל לנו לקחת את הרוע ולנסות להוריד לו את המוטיבים האנושיים ואז אנחנו יכולים לומר לעצמנו, זה אין מצב שהיה אנושי. הוא בטוח היה מפלצת או משהו אחר, כי בני אדם הם טובים מטבעם ואיך האנומליה הזאת יכולה להתרחש? וזה התירוץ האמיתי. כי אנחנו אומרים לעצמנו אין מצב שהיו לו רגשות אנושיים, הוא הרי מפלצת ומפלצות לא מרגישות. אז לטעמי כן, היטלר בכה אבל בפני אווה. אלא בפני "גאלי ראובל" שלטעמי הייתה האהבה הראשונה והיחידה שלו וגם אחיינית שלו שהתאבדה/ נרצחה בגלל קנאה/ אהבה/שנאה או איך שלא תרצי לקרוא לזה.
אבל מי באמת יכול לדעת?
Tallario
Tallario • 31 באוק׳ 2021
שאלה מאוד מעניינת. על סמך הצלבת עדויות כלליות של כל מיני אנשים שהיו קרובים אליו מספיק בשביל לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים (למשל אלברט שפייר, טראודל יונגה ועוד) מתקבלת לגמרי תמונה של כפילות בכיוון שאת מתארת. לדעתי, השבריריות האנושית (בלי להוריד מהרצחנות המפלצתית) שלו תמיד היתה שם מתחת לפני השטח והתפרצה בפני הקרובים אליו, פשוט ככל שהכל הלך והתפרק נהיה לו יותר ויותר קשה להסתיר את זה ואפשר לראות שזה נחשף ליותר אנשים מסביבו.
Kitty frank
Kitty frank • 31 באוק׳ 2021
Tallario כתב/ה:
שאלה מאוד מעניינת. על סמך הצלבת עדויות כלליות של כל מיני אנשים שהיו קרובים אליו מספיק בשביל לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים (למשל אלברט שפייר, טראודל יונגה ועוד) מתקבלת לגמרי תמונה של כפילות בכיוון שאת מתארת. לדעתי, השבריריות האנושית (בלי להוריד מהרצחנות המפלצתית) שלו תמיד היתה שם מתחת לפני השטח והתפרצה בפני הקרובים אליו, פשוט ככל שהכל הלך והתפרק נהיה לו יותר ויותר קשה להסתיר את זה ואפשר לראות שזה נחשף ליותר אנשים מסביבו.

איזה דגש חשוב- לזכור דמויות על האבולוציות שלהם, ולא רק על רגעי השיא (:
הוא​(שולט)
לפני שנתיים • 1 בנוב׳ 2021
הוא​(שולט) • 1 בנוב׳ 2021
זה ככ יצירתי בעיני
פטיש משתלה
חזקicon_smile.gif

מי רוצה להיות משתלה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 בנוב׳ 2021
לא סביר. גם כיום רוב הנשים לא רואות את הגברים הנורמליים והרגישים שלהן בוכים הרבה, כי את כולנו חינכו שבנים אינם בוכים. על אחת כמה וכמה שבתקופה שבה היה חשוב הרבה יותר להיות "גבר", גבר שיכור כוח ומגלומן כנראה היה נמנע מלבכות לעיני אחרים, בפרט זוגתו הצעירה שלא נחשבה בעיניו במיוחד. יותר מתקבל על הדעת, וגם מתועד, שאת המצוקה שלו הוא הביע בצורת התפרצויות כעס.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 בנוב׳ 2021
פרלינה כתב/ה:
בתור ייקית מכל כיוון אפשרי אני יכולה להבטיח לך שהיא לא ראתה אותו בוכה בכלל.

בתור חצי ייקית, מחזקת.
Tallario
Tallario • 1 בנוב׳ 2021
זאלופון כתב/ה:
לא סביר. גם כיום רוב הנשים לא רואות את הגברים הנורמליים והרגישים שלהן בוכים הרבה, כי את כולנו חינכו שבנים אינם בוכים. על אחת כמה וכמה שבתקופה שבה היה חשוב הרבה יותר להיות "גבר", גבר שיכור כוח ומגלומן כנראה היה נמנע מלבכות לעיני אחרים, בפרט זוגתו הצעירה שלא נחשבה בעיניו במיוחד. יותר מתקבל על הדעת, וגם מתועד, שאת המצוקה שלו הוא הביע בצורת התפרצויות כעס.

אני חושב שהתקפי זעם ובכי באישיות כמו של היטלר, לפחות מהתיעודים שאני מכיר, הם לא mutually exclusive והיו תלויים בעיקר בקהל שזה מופנה אליו. במקרה כזה, דוקא מישהי כמו אווה בראון שמולה הוא לא מרגיש צורך לשחק את הפיהרר (אולי אפילו במידה מסויימת מגוייסת להיות סוג של extension ממודר לחלקים בזהות שלו) נראה לי סביר להניח שהתסכול יכול להתפרץ גם בצורה הזאת. התקפי זעם פשוט פחות צריך להסתיר כי הם מתיישבים יותר בסדר עם הפרפורמנס שציינת.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 1 בנוב׳ 2021
אם אני מעולם לא בכיתי
אז גם היטלר לא בכה.
אולי פעם אחת הוא בכה,
כאשר האהבה הראשונה שלו עזבה אותו.
אבל זה היה מזמן.