סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהן הדרכים האפקטיביות ביותר עבור נשלט למצוא שולטת מתאימה?

Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 5 בדצמ׳ 2021
Jessie Adams{ליידי} • 5 בדצמ׳ 2021
יש פה הרבה שאלות אבל הכי חשובה היא:
האם אתה מחפש להכיר שולטת בכלוב או בפלטפורמה אחרת?
אני אתייחס לעניין כאילו אתה מחפש פה בכלוב כי פרסמת את זה פה בסופו של דבר.
1. פרופיל טוב ואיכותי - לכתוב על עצמך, בלי לחשוש. אתה לא צריך לחשוף את עצמך אבל פרופיל איכותי ומושקע זה המינימום לדעתי. הייתי מצרפת גם תמונה מצונזרת (יענו בלי פנים, אפשר גם עם בגדים!). אני מדברת על פתיחת פרופיל בפודקאסט שלי (הלינק בפרופיל) בפרק 2. בכללי - לפתוח פרופיל איכותי בכל אפליקציה או אתר זה ממש משמעותי.

2. בלוג - פה בכלוב יש בלוגים. זה מאוד עוזר להכיר את הבן אדם, להבין מה עובר עליו, אם אנחנו אוהבים דברים דומים וכו. אז לא חייב לתחזק בלוג ברמה יומיומית אבל כן הייתי מציעה לפרסם שם מדי פעם. אולי דברים ששימחו אותך, שירים שאתה אוהב, מה קרה באותו היום, דברים טובים שקרו וכו.

3. הכא״ת הקדושה - לקוח גם מהפודקאסט, מדבר על כנות, אמון ותקשורת. זה הבסיס לכל מערכת יחסים ואם אני רואה שבר באחד מהם מאוד יורד לי מהבן אדם אז בטח ובטח מנשלט שרוצה שאני אהיה הנשלטת שלו.

4. תמונות טובות - כל אחד מאיתנו נראה טוב יותר במציאות מאשר בתמונות, זה קשה להוציא תמונות טובות שמראות את הפוטנציאל שלנו, לגברים ולנשים.
תשקיע בתמונות, תצלם תמונות איכותיות מזוויות מחמיאות גם אם זה לוקח לך קצת זמן. כי כשאתה תמצא מישהי, אתה לא רוצה שזה יפול על תמונה.
* אם נשים את המראה החיצוני בצד שהוא עניין של טעם, אין ספק שגברים נפלו אצלי בגלל תמונות לא מחמיאות/לא איכותיות/מחשידות. המינימום זה לכבד את מי שמולך ולשלוח תמונה נורמאלית שלך.

זה מה שעלה לי כרגע, זה הבסיס לדעתי. בהצלחה! icon_smile.gif
Pink Princess
Pink Princess • 5 בדצמ׳ 2021
אתה לא מכיר שולטת.

אתה מכיר בת אדם, שאיתה אתם חוקרים יחד את הגבולות של שניכם.

כמו שלא היית רוצה שיתנהגו אלייך כאובייקט (לא מדברת על פנטזיה 😅),
אל תתנהג ככה לאדם אחר.

תמלא את הפרופיל שלך שיהיה אפשר לשער מי ומה אתה, רצוי לפתוח בלוג שקצת יגרום לאנשים להתחבר אלייך.
והכי חשוב, פנה בצורה מכבדת שמראה שאתה מחפש להכיר.

וכמו בכל היכרות, יש מצב שזה לא יתאים לאחד הצדדים.

אבל הרצון להכיר באמת, זו הדרך הכי טובה שאני הכרתי פה אנשים. והשליטה תגיע. במוקדם ובמאוחר.
miss tali​(שולטת)
miss tali​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2021
תתחיל בכך שתקרא פרופיל ואם מחליט לפנות תפנה בצורה מכבדת, תקרא בלוג ותלמד קצת על הצד השני, אם קיבלת סרוב לא לנבל בהודעות מיותרות.
תכיר את האדם שמולך כאדם ולא כאובייקט למימוש הפנטזיות שלך, אנשים כאן נוטים לשכוח שבצד השני של ההודעות נמצא בנאדם.
מתלבטים
לפני שנתיים • 6 בדצמ׳ 2021
מתלבטים • 6 בדצמ׳ 2021
מסכנים הנשלטים פה …יחס של 1:200 עבדים על כל מלכה אחת…מסתכל לרוב מהצד על מה שקורה פה ולא מקנא בעבדים בכלל
השטיחון המקולר​(נשלט)
דבר עם שולטת כמו שהיית מדבר עם כל אחת אחרת, תתעניין בה, תספר על עצמך.
הכי חשוב תזכור שכנשלט המטרה שלך היא לשרת אותה. אם זה יתפתח , תלמד מה היא אוהבת. ספר לה מה אתה אוהב(בתזמון מתאים) ושחרר.אם היא תרצה היא תשתמש בזה. שולטת תעריך גישה כזאת.
בהצלחה
Grey / Green
Grey / Green • 6 בדצמ׳ 2021
אהבתי את השאלה. היא הייתה אפקטיבית וממוקדת: מה הדרך האחת הכי אפקטיבית. ובכן, אני כמעט בטוח שהדרך הכי אפקטיבית היא לפנות באדומות.
Shish​(שולטת)
לפני שנתיים • 7 בדצמ׳ 2021

סוטה (מהנושא) אבל...

Shish​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2021
Grey / Green כתב/ה:
אהבתי את השאלה. היא הייתה אפקטיבית וממוקדת: מה הדרך האחת הכי אפקטיבית. ובכן, אני כמעט בטוח שהדרך הכי אפקטיבית היא לפנות באדומות.

עבר (שוב) יותר מדי זמן מאז שאמרתי לך ירוקפור.

אז אני אומרת. שוב.
Shish​(שולטת)
לפני שנה • 1 ביולי 2022
Shish​(שולטת) • 1 ביולי 2022
Boy Toy כתב/ה:
לכתוב בלוג.

וחיצונית לפחות, לדאוג להיראות יותר טוב מהריקבון שאנחנו בפנים גם לא מזיק, נכון...? icon_smile.gif
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 1 ביולי 2022
Reina N​(שולטת) • 1 ביולי 2022
לפנות בצורה מכובדת קודם כל!
אם כבר פנית למלכה
תדאג קודם לקרוא את הפרופיל שלה, אם יש בלוג מה טוב! תקרא גם אותו
לאחר שעשית זאת
אם אתה עומד בקריטריונים שהיא ציינה בפרופיל שלה תשלח הודעה,
תציג את עצמך ותפרט כל מה שתוכל, תציין ניסיון קודם.

מה ל-א לכתוב!
- אל תציע בשום צורה מנוי למלכה במטרה שתגיב לך,
מעבר לזה שאתה יודע אפס! זה שחושבים שזה קונה מישהי עם מנוי זה דוחה.
- אל תשלח 200 הודעות.
- אל תפנה אם אתה לא עומד בקריטריונים לדוגמא: כתוב לי בפרופיל לא לפנות מתחת לגיל 35, זה לא באמת מונע מכם לנסות.
- אל תכתוב את גוף ההודעה בכותרת זה מעצבן.
- אל תציע לקנות מתנות ולהביא אותן כדי לקבל תשובה (זה לא הגיוני בשום צורה באמת, אוליי זו הסיבה שלא מגיבים לכם חשבתם על זה?!)
אביב נעורים
לפני שנה • 1 ביולי 2022
אביב נעורים • 1 ביולי 2022
הכנה למוח וכוסון עם חשבון בנק חיובי😂