סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות במהלך הסשן

Bent
לפני שנתיים • 21 בדצמ׳ 2021
Bent • 21 בדצמ׳ 2021
אני מצלם סשנים,

שלי ושל אחרים.

של אחרים, צלם מקצועי וכל זה, לא העניין של השאלה מקורית, רק אומר שעיקר הגישה היא למצוא דרך שלא ידעו שאני שם לאורך הסט, לא לביים, לא להכווין, לא לעצור את השטף, אלא לנסות לתפוס את הקסם.

שלי, קודם כל נתחיל מרשות, כל מה ומי שאני מצלם הם תחת הסכם צלם מודל, המסכם שיחה ארוכה של מה מותר, מה אסור, גם לצלם, גם לפרסם, גם במשחק.

לגבי האיך, שתי שיטות:

1. הפרד ומשול icon_smile.gif או הניסיון לשלב את הנושא בסשן עצמו.

בשיחה המוקדמת אני לרב מבהיר, שאני לא יודע להיות בשני המקומות יחד, ולכן אם המצלמה עובדת , הדום מרוחק, והפוך.

זה מייצר מקצב מאוד מיוחד, ומאפשר משחק של דחיית סיפוקים נהדר, מודעות של הנשלט/ת לנראות שלה ועוד.

2. החצובה והשלט,

פחות בשימוש אצלי, או יותר נכון, עוד לא עשיתי סשן כזה, אבל זה כן בתיכנון (ומי שצריכה לחייך עכשיו תקבל לינק לכאן icon_smile.gif כי אפשר לנצל את זה למיינד פאק ).
חשופית שתוקה​(נשלטת)
לפני שנתיים • 23 בדצמ׳ 2021
אני כל כך אוהבת תמונות של סשנים.

עם שולטים מהעבר- הם חלקו איתי את התשוקה הזו. וצילמו. הרבה. מה שהם ראו לנכון לצלם ולתעד.
בלי הרבה ענינים.
פשוט מוציאים את הפון ומצלמים.

עם אהובי, זה בא לו בגלים. אז כשהוא מצלם אני מתמוגגת. icon_smile.gif וכשלא. אז לא icon_smile.gif. אז מצלמים אחר כך את הסימנים icon_smile.gif

זה כל כך כיף לפתוח אלבום אחרי שנה/ שנתיים ולראות מה עשינו יחד icon_smile.gif
Walter Plinge
לפני שנתיים • 23 בדצמ׳ 2021
Walter Plinge • 23 בדצמ׳ 2021
תעשה אירוטיזציה של הצילום. תתייחס אליו כאל חלק מהסשן. תשאל אותה איך היא מרגישה שאתה מצלם אותה ככה. וכו'