סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו, כמה אחוז מהגברים טעמו את הזרע של עצמם, לדעתכן?

doronrg
לפני שנתיים • 23 בדצמ׳ 2021
doronrg • 23 בדצמ׳ 2021
מדהים כמה שולטים בורחים מלהגיב לשרשור הזה... גם כן שולטים...

טעמתי!
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנתיים • 24 בדצמ׳ 2021
bondman​(נשלט){FLR} • 24 בדצמ׳ 2021
תגידו,

מה תמיד יש לכם כוח לקום מהמיטה או מהכורסא בסלון למקלחת אחרי שאתם גומרים?
😜
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 24 בדצמ׳ 2021
טעמתי לא פעם, גם לא פעמיים. זה התחיל מסקרנות והמשיך כי זה מאוד מגרה.
מודה שיש לי בעיה אם המרכם הסמיך אבל אחרי כמה דקות, זה נראה ומרגיש אחרת ואז כבר יותר קל לי, אבל צריך להשאיר מידה מסויימת של חרמנות וכאן זאת בעיה.
הכי כיף, זה ישירות ממנה. שילוב של שנינו, זה הכי טעים, הכי מגרה, הכי גורם לי להרגיש שלה.

לדעתי, חצי מהגברים טעמו, אם זה רק מסקרנות, או מתוך תשוקה, זה לא באמת משנה
נשוי בחיפוש עצמי​(נשלט)
שרף אורנים כתב/ה:
טעמתי לא פעם, גם לא פעמיים. זה התחיל מסקרנות והמשיך כי זה מאוד מגרה.
מודה שיש לי בעיה אם המרכם הסמיך אבל אחרי כמה דקות, זה נראה ומרגיש אחרת ואז כבר יותר קל לי, אבל צריך להשאיר מידה מסויימת של חרמנות וכאן זאת בעיה.
הכי כיף, זה ישירות ממנה. שילוב של שנינו, זה הכי טעים, הכי מגרה, הכי גורם לי להרגיש שלה.

איך אתה מצליח לעשות את זה אחרי הגמירה? בשבילי זה כמעט בלתי אפשרי בגלל זה לאחרונה אני פשוט לא גומר. הגעתי למסקנה שעדיף לי ככה
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 24 בדצמ׳ 2021
זה באמת קשה עד בלתי אפשרי לשמור על חרמנות מיד אחרי הגמירה. מניסיוני זה הצליח לי שהייתי חווה סוג של ruined orgasm או שפשוט לוקחים כמה דקות הפסקה ואז אני יורד לה. אני מנסה לגרום לה לבקש ממני לרדת לה אחרי הגמירה שלי... בסוף זה יקרה

נשוי בחיפוש עצמי כתב/ה:
שרף אורנים כתב/ה:
טעמתי
לא פעם, גם לא פעמיים. זה התחיל מסקרנות והמשיך כי זה מאוד מגרה.

איך אתה מצליח לעשות את זה אחרי הגמירה? בשבילי זה כמעט בלתי אפשרי בגלל זה לאחרונה אני פשוט לא גומר. הגעתי למסקנה שעדיף לי ככה
love69{miz hyde}
love69{miz hyde} • 24 בדצמ׳ 2021
טעמתי
מסקרנות. זה שלי .לפעמים נחמד לפעמים פחות תלוי מה אכלתי ,
לא רואה בזה שום השפלה בושה ,זה אני.
תטעמו תתנסו,לא טוב ,לא חייבים.
לפחות לא תמותו טפשים😎
אור הגנוז
אור הגנוז • 24 בדצמ׳ 2021
אם היא מנשקת אותך אחרי שגמרת לה בפה, זה נחשב? טעם לא משהו אבל אין ברירה
shoko5​(נשלט)
shoko5​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2021
היי ערב טוב . נראה לי שמרבית הגברים טעמו את השפיכה שלהם . יכול לומר שיש לי יזיזה שכל פעם שהיא מוצצת והיא אוהבת לבלוע החלה בפעמים האחרונות לא לבלוע הכל ולנשק אותי אחרי האמת היה מוזר הטעם אבל עשתה לי חשק ונכון להיום מחפש גבר עם זין לפני ברית(פנטזיה שלי שלה זה להיות עם כושי וזין גדול ועבה לפני ברית) למצוץ יחד איתה וששנינו נקבל יחד את ההשפרצה שלו. לה יש ניסיון למצוץ לבלוע ועם זין לפני ברית . היא אוהבת כהי עור...
shoko5​(נשלט)
shoko5​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2021
ואם כבר מדברים על לטעום אני מפנטז להיות הבעל הקוקולד ולהיות עם הראש בין הרגלים של האישה בזמן שהבעל מזיין אותה למצוץ לו וללקק אותה ושהוא גומר למצוץ ןלנקות אותו ושהשפיך נוזל מהכוס על הפנים שלי ללקק ולנקות אותה עד הסוף
Sexual
Sexual • 24 בדצמ׳ 2021
לא טעמתי ולא בלעתי