סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שמועות...

Domain Controller​(שולט)
לפני שנתיים • 26 בדצמ׳ 2021
Domain Controller​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2021
heisenberg כתב/ה:
Domain Controller כתב/ה:
זה אתר של טמבלולים (לרוב)

טמבלולים? 🤔
לא טמבלולות? 🤔

זה ברבים ולצערי יש לא מעט זכרים סימפים שלוקחים בזה חלק.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2021
Kitty frank כתב/ה:
הפוגענות עולה מהמילים שלך כל הזמן בפורום, לא נראה לי שצריך שמועות בשביל לפגוע בשמך.

פוגענות... מילת מפתח לכל מי שאין לו שום דבר ספציפי אמיתי להאשים אדם אחר אז משתמשים במילה המכובסת לעייפה הזאת. "הפוגענות העולה מהמילים שלך..." אז זו אפילו לא פוגענות ישירה, היא עולה ומתרמזת לה מהמילים. אללי... תתקשרו ומיד למשטרת הרגשות הפריכים.

מי שלא מצליח להתמודד עם כמה מילים שמרמזות על "פוגענות" איך יתתמודד עם החיים? ניחא...

לעניין השרשור. כשאני התחברתי לפה בזמנו היה כאן מספר לא מבוטל של נשים (משני צידי השוט) שהחליטו שהפרופיל החדש שלי הוא כנראה איזה מישהו שאמור להיות מוקצה והגיע בתחפושת שהיא אני. אז קיבלתי הודעות לא נעימות לתיבה מכל מיני ניקים, הודעות (מאוד) לא נחמדות בצאט ממגוון נשים שלא היה לי מושג מה הן רוצות ממני, וכמה גישושים לכאילו הכרות כדי לנסות להבין אם אני זה אותו מוקצה או ווטאבר. אחרי חודש הן הבינו שאני זה אני וההוא זה ההוא וכל העניין נרגע. אני עדיין רואה חלק מהן פה בכלוב.
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2021
תמרעה המרטשת כתב/ה:
תעשה מה שביבי עשה, תעסיק אנשים שיפתחו פרופילים פייקים ויפיצו שמועות טובות.

בתור אחת שהפיצה עלי לא מעט שמועות ספרי שתפי מאיפה הם הגיעו אליך.
מסקרן אותי
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2021
Kitty frank כתב/ה:
heisenberg כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:
הפוגענות עולה מהמילים שלך כל הזמן בפורום, לא נראה לי שצריך שמועות בשביל לפגוע בשמך.

קודם כל אני שמח מאוד לשמוע שאת עוקבת אחרי וקוראת כל דבר שאני כותב.
דבר שני אם אנשים נפגעים מהאמת זה אומר שכנראה שיש להם בעיה רצינית לא?

משיח דיבר! הס לך ילדה!

ססססססבבה אחי.

קודם כל יש לי 2 אחיות קרציות ומעצבנות הדבר האחרון שאני צריך זה עוד אחות נשלטת בלאי.
ולגבי המשיח בבקשה...
במיוחד בשבילך.
https://youtu.be/-0i3mev5EvQ
X Rider
X Rider • 26 בדצמ׳ 2021
תראה באופן כללי יש כאן הרבה מאוד אנשים סתומים באתר הזה. נשים שהסתכלת עליהן בצורה לא נכונה ופתאום פתחו מבערים.
הרמה האנושית באתר הזה היא לא משהו בלשון המעטה, לכן אם מישהו מצטייר קצת דביל או עם מנעד שכלי נחות יותר וככזה שמנצל ופוגע בנשים אז השמועות יעשו להן כנפיים. באופן כללי יש מספר "נשמות טובות" שראוי להתרחק מהן וכמה שיותר מהר.
happy bones​(שולטת){Mizu}
לפני שנתיים • 27 בדצמ׳ 2021
happy bones​(שולטת){Mizu} • 27 בדצמ׳ 2021
להפיץ עליך שמועות זה לא בסדר אבל גם אתה לא טלית שכולה תכלת.
בוא, יש לך כמה פוסטים שהם פשוט סטראוטיפים על סטראוטיפים של נשים. גם אם הם אמורים להיות "מבדרים" (והם לא), זה פשוט מרחיק ומגעיל כל אישה שטיפה מכבדת את עצמה. שלא לדבר על הפוסטים שדיווחו עליהם או על התגובות שלך בפורום.
אתה באמת מצפה שלא ישנאו אותך כשאתה מתנהג ככה?
Tyrell​(אחרת)
Tyrell​(אחרת) • 27 בדצמ׳ 2021
lazy bones כתב/ה:
להפיץ עליך שמועות זה לא בסדר אבל גם אתה לא טלית שכולה תכלת.
בוא, יש לך כמה פוסטים שהם פשוט סטראוטיפים על סטראוטיפים של נשים. גם אם הם אמורים להיות "מבדרים" (והם לא), זה פשוט מרחיק ומגעיל כל אישה שטיפה מכבדת את עצמה. שלא לדבר על הפוסטים שדיווחו עליהם או על התגובות שלך בפורום.
אתה באמת מצפה שלא ישנאו אותך כשאתה מתנהג ככה?

לא חושבת שזה ממש מזיז לו וזה גם חלק ממי שהוא או מהדמות שלו
להתפאר בזה שאתה חוסם אנשים או כי אתה שולט אז לא לדבר אליך בצורה זו וכזו.. בוא. צא מהסרט
מפה ועד להמציא שמועות.. לא יודעת. אני לא אדם כזה
מאידך, אני בעד לומר באותו הרגע מה שמציק, וההתנהלות לא הכי נעימה
פרט למי שקרוב לליבו, כביכול
אבל ואבל גדול
העולם מלא באנשים שונים וזה מה שעושה אותו מעניין או פוגעני ואין מושלם
צריך ללמוד לשחרר והפורום הזה לגמרי גרם לי לשחרר
כי נפגעתי ממנו מאוד
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 בדצמ׳ 2021
זה לא אתה שקרא לי ונילית כעלבון בבלוגי שלי כי רציתי להזדיין עם בעלי אחרי לידה?

אז אני בזאת מפיצה עליך שמועה שחכם גדול אתה לא, אבל מתנשא בלי עין הרע. שזאת אחלה קומבינציה 😁
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}

פשששש יש כאן הרבה סתומים

Dom Taliban כתב/ה:
תראה באופן כללי יש כאן הרבה מאוד אנשים סתומים באתר הזה. נשים שהסתכלת עליהן בצורה לא נכונה ופתאום פתחו מבערים.
הרמה האנושית באתר הזה היא לא משהו בלשון המעטה, לכן אם מישהו מצטייר קצת דביל או עם מנעד שכלי נחות יותר וככזה שמנצל ופוגע בנשים אז השמועות יעשו להן כנפיים. באופן כללי יש מספר "נשמות טובות" שראוי להתרחק מהן וכמה שיותר מהר.

אני פשוט מנסה להבין אם יש פה הרבה סתומים בשביל מה התחברת לאתר ? תיכף תגיד שלא ידעת. אז הנה יש לך הזדמנות להתנתק מהאתר הסתום. כי הרי אם יש פה הרבה סתומים אז האתר סתום. ולא לא נפגעתי מאחד שמכנה את עצמו דום טאליבן 🤣🤣🤣🤣. רגע אולי אתה לא ממש מבין את השפה שלנו ??? זה העניין נראה לי. יש אולפנה לרשום אותך ?
הייזנ לא הבנתי על מה הפוסט ? לרובם פה יש או היו שמועות וזה בסדר מכירה המון. וגם עליי רצה שמועה שאני מארגנת מסיבות ומאנצים בסדר מתמודדים איתה. ורצה עליי שמועה שאני שוחטת עחזריט וגם איתה אני מתמודדת. זה אומר שזה נכון ??? 🤔🤔🤔 לא בטוח. 😜
OR1977
OR1977 • 27 בדצמ׳ 2021
יש עליי שמועות שאני לא מפסיקה לקלל
ואני באמת לא מצליחה להבין את הבני זונות האלה!!!!