לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדיה חברתית ואתרי הכרויות

sea van
לפני שנתיים • 6 בינו׳ 2022

מדיה חברתית ואתרי הכרויות

sea van • 6 בינו׳ 2022
בעקבות שיחה או יותר נכון ויכוח,עם הבת שלי (לפני גיוס).
כמה זמן לדעתכם זה נורמלי, ביום, לבלות באתרי הכרויות/מדיה חברתית, למשל באתר הזה.
עד שזה כבר פאטתי?
שעה..
שעתיים..
כל יום.
אני כבר זקנה, מודה, מעדיפה אינטרקציה אישית. לדבר פנים אל פנים, לגעת, להרגיש.
מבחינתי בילוי של למעלה משעה עד שעתיים באתר זה, נראה לי של איבוד קשר לחיים האמיתיים.
אשמח לשמוע דעות ולדעת האם היא תשטוף את הכלים שבוע או אני.
Lorens{ונילית}
Lorens{ונילית} • 6 בינו׳ 2022
אז כל אדם יש לו את המחשבה והזמן שלו
בתור אחת שנולדה לעולם התקשורת הוירטואלית אני הרבה יותר מעדיפה אותה
גם הרבה הרבה יותר טוב לי איתה אני מרגישה פתוחה יותר קלילה יותר ושהשיחה זורמת לי יותר נעים
אבל שוב זה כל אחד והחיים וההתאמה שלו לעולם האינטרנט
sea van
sea van • 6 בינו׳ 2022
אוקי.
אז מה שאת אומרת, שיותר קל לך ליצור קשר ראשוני וגם שני דרך האינט'.
למעשה, זו היתה הטענה המרכזית שלה.
הקטע, שהיא כמעט ולא נפגשת בחוץ. בגלל הקורונה, שמחה.
אבל בתור אמא, זה מרגיש לי לא נכון.
תודה.
בנתיים, 1:0
כרגע, אני שוטפת את הכלים.
hell queen{S}
לפני שנתיים • 7 בינו׳ 2022
hell queen{S} • 7 בינו׳ 2022
מסכימה אתך יש אנשים שהופכים את המקומות האלה לחיים שלהם וזה עצוב.... אפשר לראות את זה פה גם
    התגובה האהובה בשרשור
Loly
לפני שנתיים • 7 בינו׳ 2022
Loly • 7 בינו׳ 2022
תראי, חוץ מלקחת לה את המחשב/פלאפון ולהגביל אותה את לא יכולה לעשות יותר מדי.
אם הדאגה שלך זה כמות הזמן שהיא מקדישה להיות ברשתות כמו אינסטגרם, טיקטוק וכו... אז את יכולה למזער את הזמן שלה בכך שתיקחי את הפלאפון או תנתקי את האינטרנט לכמה שעות כל יום בזמן שהיא בבית.
אם הדאגה היא חשיפה לאנשים שינסו לפתות אותה, אז צריך לחשוף אותה לדברים קצת לא נעימים ושתראה את הצד הלא יפה של רשתות חברתיות.

בסופו של דבר מה שהכי חשוב זה לדבר איתה על זה. גם אם לדעתך היא לא כל כך תקשיב, דיבור על זה בהחלט יעזור ויחלחל לתת מודע.
אם הדבר לא משפיע על המשך החיים שלה והיא למשל כן מסדרת את החדר, כן עושה שיעורים ומצליחה לשמור על ציונים טובים, כן רואה קצת חברים מבחוץ ויש אינטרקציה אז זה לא קריטי.
בעקבות איסטגרם וטיקטוק ויוטיוב אנשים מבלים מול מסך הפלאפון שעות על גבי שעות רק בגלל סרטונים של 30 שניות אז בן אדם לא מבין כמה זמן הוא נשאר על הפלטפורמה... וכולן נועדו כדי שנשתמש בהן כמה שיותר. להוריד ערך עצמי וכו.

תקשורת עם הילדים זה אחד הדברים החשובים, את לא רוצה שהיא תעשה דברים מאחורי הגב.. גם אם זה רק גלישה באינטרנט.
morningdew​(שולט)
לפני שנתיים • 8 בינו׳ 2022
morningdew​(שולט) • 8 בינו׳ 2022
'נורמלי' יכול להתפרש כמצוי ויכול להתפרש כראוי ... בהנחה שהתכוונת למצוי -
As of 2019 and 2020, the average daily social media usage of internet users worldwide amounted to 145 minutes per day
https://www.statista.com/statistics/433871/daily-social-media-usage-worldwide/

בהנחה שהתכוונת לראוי - בני-גילה מבלים הרבה יותר משתי שעות מול מסכים. זה עולם אחר.

Either way, את שוטפת כלים השבוע....
היד
היד • 8 בינו׳ 2022
ואם כולם כאן יגידן לך שאת טועה, אז לא תבואי לבת שלך יותר בטענות? הרי מה שאת אומרת לה מתאים לתפיסה שלך ולא אנחנו אלו שישנו את זה, לא כך?
Domain Controller​(שולט)
Domain Controller​(שולט) • 8 בינו׳ 2022
כמה זמן? 0
אני חוטא בזה בעצמי, אני יודע אבל לפחות אני לא כמו שאר הטמבלים החיים בסרט באתר הזה ובאפליקציות ההכרויות.
הדרך הנכונה להכיר היא רק במציאות.
AllyCat​(נשלטת)
AllyCat​(נשלטת) • 8 בינו׳ 2022
"הדרך הנכונה להכיר היא רק במציאות"🤣

מה נסגר עם הדור של היום ואתרי הכרויות שלהם?? Back in my day לא היה אתרי היכרויות, והיו צריכים לעשות דברים בדרך הישנה, הטובה והרומנטית, של פשוט לצאת עם מי שבמקרה עבר בסביבה שלך.
happy bones​(שולטת){Mizu}
happy bones​(שולטת){Mizu} • 8 בינו׳ 2022
אני חושבת שהדור שלי (וואו זה נשמע מתנשא, סורי על זה) מתשתמש באינטרנט כבתור תבלין שגורם לחיים ולנו להיות יותר חיים ויותר להנות.
בין אם זה הכרויות ברשתות חברתיות, משחקי מחשב מדהימים או לצפות בטלוויזיה.

אני והחברים שלי מבינים שמסכים זה דבר ממכר. אני חושבת שכולנו מבינים את זה... ראינו מספיק כתבות ומספיק שמענו את זה "מהמבוגרים". אנחנו מודעים למצב ורובנו מטפלים בו לפי מה שנראה לנו לנכון, גם אם זה לא נראה ככה.

שוב, סליחה אם זה נשמע מתנשא טילים, זאת לא הייתה הכוונה.