שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של מתחילים

הרוזן ממונטה כריסטו​(נשלטת)
לפני שנתיים • 18 בינו׳ 2022

שאלה של מתחילים

מתחבטת ביני לבין עצמי, מה ככ מושך אותי בשליטה, מה גורם לי ככ לרצות? מה גורם לידיים שלי לרעוד כשאני מדברת עם האדון שלי והוא נותן לי משימות למשך היום, או בסשנים איתו.
מה לדעתכם החלק בנפש שלנו שככ חייב את השליטה? שככ מכור אליו? איפה זה פוגש אתכם?
--Nir--
--Nir-- • 18 בינו׳ 2022
אני לא בטוח שזו שאלה של מתחילים.

אני לא קרוב ללהבין את המשיכה הזו (והפטישים הנלווים) אצלי.

אני כן יודע שזה היה קיים אצלי עוד לפני המשיכה המינית, ומגיל מאד מאד צעיר (מה שמקטין את הסיכוי שאבין את זה).
    התגובה האהובה בשרשור
Kitty frank
Kitty frank • 18 בינו׳ 2022
מתחילים ומתקדמים דנים בשאלות האלו כל הזמן. יש פה 17 שנים(תקנו אותי אם אני טועה) של דיונים מכל מני זוויות.
יש כפתור בפרופילים שמאפשר לראות את כל ההתכתבויות של משתמש בפורום. כשאני מוצאת דיין שאני אוהבת אני מסתכלת במה הןא או היא אמרו בשרשורים ישנים. ממליצה.
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 18 בינו׳ 2022
שליטה זו אסטרטגיה למילוי צורך רגשי. הצורך יכול להיות ביטחון, תשומת לב, הערכה וכו'.. כל אחד ומה שהוא זקוק לו.
SWAY
SWAY • 18 בינו׳ 2022
--Nir-- כתב/ה:
אני לא בטוח שזו שאלה של מתחילים.

אני לא קרוב ללהבין את המשיכה הזו (והפטישים הנלווים) אצלי.

אני כן יודע שזה היה קיים אצלי עוד לפני המשיכה המינית, ומגיל מאד מאד צעיר (מה שמקטין את הסיכוי שאבין את זה).

גם אצלי זו הייתה משיכה עוד לפני המיניות.
יש הרבה דרכים להגיע לבדס"מ, ולא פעם אצל האדם זה שילוב של דברים מתקופות שונות.
רק כמה מהדברים שעולים בראשי כרגע- התניות, פתיחות לחוויה, טראומות, נושאים של ערך עצמי, ריקנות רגשית, ועוד ועוד...
LZ-BDSM-ACADEMY
לפני שנתיים • 19 בינו׳ 2022
LZ-BDSM-ACADEMY • 19 בינו׳ 2022
איך שהוא אלו שאלות שתמיד מחזירות אותי לטבע....
דפוסי התנהגות שנתמאו בDNA (הנפשי) מבעוד מועד - אסביר
בכל להקה יש מובילים ויש מובלים , יש אלפות ויש בטות וכל שאר האותיות.
מה לעשות אנחנו להקה מזן בני אדם יונקים שחיים בלהקות. יש להקות מכל הסוגים.... מי שאלפה בלהקה אחת לא מחייב שיהיה אלפה בלהקה אחרת ומי שבטה לא מחייב שיהיה בטה בלהקה אחרת ...
בנתיים בגלל שאנחנו בני אדם ופתחנו יכולות רבות יש גם להקות רבות ... ועדיין בכל להקה תמיד יש אלפות ובטות.
עכשיו נחזור ל DNA (הנפשי) שלנו אותם דפוסים איך שהוא הושרשו בנו ברמות שתכלס אפילו אין לנו בחירה בהם...
עכשיו אם חלק מהDNA הנפשי שלנו הוא בטה אז המקום הנוח השלם שלנו הוא יהיה במקום המתמסר, המקשיב, הממלא צרכים של האחר , מעניק מעצמו לאלפה שלו את כל מה שיוכל .
וככה גם באלפות - הם ירגישו הכי טבעי במקום הדומיננטי.
אבל בגלל שהחיים שלנו טיפה יותר מורכבים משאל בעלי החיים , אנחנו יכולים להיות אלפה בעבודה אבל בבית בטה או להפך ...
עכשיו מי מהצדדים הוא הטבעי שלכם ? רק אתם יודעים:
ומי שמצליח להיות טבעי בשני העולמות הוא בדרך כלל הסגן של האלפה ... המקום הכי טוב לדעתיicon_smile.gif

התגובה היא דעתי האישית בלבד
אלפא-בטא​(נשלט)
לפני שנתיים • 19 בינו׳ 2022

100% !!

אלפא-בטא​(נשלט) • 19 בינו׳ 2022
LZ-BDSM-ACADEMY כתב/ה:
איך שהוא אלו שאלות שתמיד מחזירות אותי לטבע....
דפוסי התנהגות שנתמאו בDNA (הנפשי) מבעוד מועד - אסביר
בכל להקה יש מובילים ויש מובלים , יש אלפות ויש בטות וכל שאר האותיות.
מה לעשות אנחנו להקה מזן בני אדם יונקים שחיים בלהקות. יש להקות מכל הסוגים.... מי שאלפה בלהקה אחת לא מחייב שיהיה אלפה בלהקה אחרת ומי שבטה לא מחייב שיהיה בטה בלהקה אחרת ...
בנתיים בגלל שאנחנו בני אדם ופתחנו יכולות רבות יש גם להקות רבות ... ועדיין בכל להקה תמיד יש אלפות ובטות.
עכשיו נחזור ל DNA (הנפשי) שלנו אותם דפוסים איך שהוא הושרשו בנו ברמות שתכלס אפילו אין לנו בחירה בהם...
עכשיו אם חלק מהDNA הנפשי שלנו הוא בטה אז המקום הנוח השלם שלנו הוא יהיה במקום המתמסר, המקשיב, הממלא צרכים של האחר , מעניק מעצמו לאלפה שלו את כל מה שיוכל .
וככה גם באלפות - הם ירגישו הכי טבעי במקום הדומיננטי.
אבל בגלל שהחיים שלנו טיפה יותר מורכבים משאל בעלי החיים , אנחנו יכולים להיות אלפה בעבודה אבל בבית בטה או להפך ...
עכשיו מי מהצדדים הוא הטבעי שלכם ? רק אתם יודעים:
ומי שמצליח להיות טבעי בשני העולמות הוא בדרך כלל הסגן של האלפה ... המקום הכי טוב לדעתיicon_smile.gif

התגובה היא דעתי האישית בלבד
הוא​(שולט)
לפני שנתיים • 20 בינו׳ 2022
הוא​(שולט) • 20 בינו׳ 2022
רק מעצמך תקבלי תשובות
כל אחד ואחת וסיפורו המיוחד הצרכים הרקע וכו

אנשים שואפים למימוש עצמי
וכשמגלים דבר מה המספק וממלא אותם הם פורחים
חלק גילו גרוי מיני, חלק גילו איזשהו תיקון לחוסר או טראומה
חלק שילוב של דברים

לא תמיד זה מגיע מצורך אוטנטי ובריא, ברוב המקרים זה
נובע מהערכה עצמית נמוכה ודימוי גוף נמוך, שנאה עצמית, חרדת נטישה ושאר ירקות
בבחינת אספוג הכל רק תתיחס ותהיה איתי.

השאלה החשובה שעדיף לברר זה האם הפעילות שמפיקה הנאה
לא באה על חשבון תפקוד תקין יומיומי של המציאות - חובות, ילדים, עבודה אחריות וכו.
תחת כנפיך
לפני שנתיים • 20 בינו׳ 2022
תחת כנפיך • 20 בינו׳ 2022
גמאני לא מבין למה זה מושך אותי כלכך.
אבל קטע מעניין שתומס הובס תמך בשלטון מלוכני בגלל שחייו של האדם במצב הטבע הם "חיי בדידות, דלים, מאוסים, חייתיים וקצרים".
זה לא ממש אותו דבר. אבל אולי כשאני מחפש שליטה אני בעצם מחפש סדר בחיים.