צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים יקרים תגשימו לי משהו קטן?

RenneWhite
לפני שנתיים • 30 בינו׳ 2022

גברים יקרים תגשימו לי משהו קטן?

RenneWhite • 30 בינו׳ 2022
טוב אז אני חובבת סיפורי הצלה ואקשן.
סטייל מוראקים מהצבא, מתנדבים במדא וכל דבר שקשור להצלחת חיי אדם .
תשתפו אותי בבקשה בסיפורים יפים
אז איך יצאתם גיבורים? אל תחסכו בפרטים🤩
מתי הצלתם חיים באמת בפעם האחרונה?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 30 בינו׳ 2022
היה באג בפרודשן ב3 בבוקר ותומר הרשצ העיר אותי משינה רצופת שלווה. ישבתי עד 12 בבוקר בקדחנות ומרמור ובסוף הבנתי שהבאג לא היה אצלי, זה היה אצל הדב אופס ימח שמפ. באותו הרגע ידעתי שהצלתי את התחת שלי.
    התגובה האהובה בשרשור
RenneWhite

טוב ממך לא ציפיתי למשהו אחר

RenneWhite • 30 בינו׳ 2022
deepThinker כתב/ה:
היה באג בפרודשן ב3 בבוקר ותומר הרשצ העיר אותי משינה רצופת שלווה. ישבתי עד 12 בבוקר בקדחנות ומרמור ובסוף הבנתי שהבאג לא היה אצלי, זה היה אצל הדב אופס ימח שמפ. באותו הרגע ידעתי שהצלתי את התחת שלי.
tomerw​(אחר)
לפני שנתיים • 31 בינו׳ 2022
tomerw​(אחר) • 31 בינו׳ 2022
אז אחלוק חלק מאמתחתי.
בגיל 17, שנת 2007 קיבלנו קריאה על שריפה במבנה מגורים באחת מערי המרכז. השעה 6 בבוקר והדיווח היה על עשן שחור מאחת הקומות.
הגענו לבניין בן 5 קומות כאשר השריפה בקומה העליונה, התבשרנו במקום כי מדובר בדירה של שני קשישים ולא ראו אותם יוצאים.
לבשנו את ציוד המגן המלא ועלינו למעלה, תחילה עם מטפים.
הקומה הייתה אפופת עשן ובהליכה שפופה/זחילה נכנסו לדירה והתחלנו לחפש.
סלון הדירה בער כמו לפיד אך המשכנו בסריקות, מהדירה חילצנו את שני המבוגרים, מצבם לא היה טוב אך הם הסתגרו יחד וישבנו באחד מהחדרים.
הורדנו אותם למטה והם קיבלו טיפול רפואי, האש כובתה והאירוע נגמר.
לא מגדיר זאת כמעשה גבורה, אלא כעוד יום שגרתי.
ללא ספק עוד אחת מהחוויות שגרמי לי ללכת אחר מקצוע כזה/דומה .

נ.ב
אם תרצי סיפורים נוספים, רק תגידיicon_smile.gif
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 31 בינו׳ 2022
קצת לפני פינוי רצועת עזה, עשיתי מילואים במורג (בין חן יונס לרפיח).
אחת מהמשימות הייתה איוש מגדל תצפית במרכז הישוב, כולל אמצעים מיוחדים.
יום אחד מתקשר אלינו לעמדה "יוסי מהשב"כ", בתחילה היינו בטוחים שזו מתיחה אבל די מהר התברר שמכוונים לעברנו מספר כני שיגור של מרגמות, עם טיימר לירי בשעה 12:00 (השעה הייתה 10:30 או משהו כזה).
יוסי מהשב"כ חקר מישהו שדיווח לו לייב בזמן השיחה איתי איפה המרגמות, במקביל אירגנו במוצב סיור טנקים בליווי חבלנים.
התפקיד שלי היה להכווין את הכוחות מרחוק אל עבר אתר המרגמות, בדרך הכי קצרה ומהירה ולנהל את הזירה.
אקצר ואומר שהחבלן ניטרל את השיגור בשעה 11:59:30...
אחד האירועים המלחיצים, בעיקר בגלל האוכלוסיה האזרחית שהייתה גם בסיכון.
RenneWhite

באמת מצליחים לזוז ככה בהליכה שפופה?

RenneWhite • 31 בינו׳ 2022
tomerw כתב/ה:
אז אחלוק חלק מאמתחתי.
בגיל 17, שנת 2007 קיבלנו קריאה על שריפה במבנה מגורים באחת מערי המרכז. השעה 6 בבוקר והדיווח היה על עשן שחור מאחת הקומות.
הגענו לבניין בן 5 קומות כאשר השריפה בקומה העליונה, התבשרנו במקום כי מדובר בדירה של שני קשישים ולא ראו אותם יוצאים.
לבשנו את ציוד המגן המלא ועלינו למעלה, תחילה עם מטפים.
הקומה הייתה אפופת עשן ובהליכה שפופה/זחילה נכנסו לדירה והתחלנו לחפש.
סלון הדירה בער כמו לפיד אך המשכנו בסריקות, מהדירה חילצנו את שני המבוגרים, מצבם לא היה טוב אך הם הסתגרו יחד וישבנו באחד מהחדרים.
הורדנו אותם למטה והם קיבלו טיפול רפואי, האש כובתה והאירוע נגמר.
לא מגדיר זאת כמעשה גבורה, אלא כעוד יום שגרתי.
ללא ספק עוד אחת מהחוויות שגרמי לי ללכת אחר מקצוע כזה/דומה .

נ.ב
אם תרצי סיפורים נוספים, רק תגידיicon_smile.gif
RenneWhite

אני חושבת שזו ההגדרה שצריכה להיות לטיימינג!

RenneWhite • 31 בינו׳ 2022
MagisterDolor כתב/ה:
קצת לפני פינוי רצועת עזה, עשיתי מילואים במורג (בין חן יונס לרפיח).
אחת מהמשימות הייתה איוש מגדל תצפית במרכז הישוב, כולל אמצעים מיוחדים.
יום אחד מתקשר אלינו לעמדה "יוסי מהשב"כ", בתחילה היינו בטוחים שזו מתיחה אבל די מהר התברר שמכוונים לעברנו מספר כני שיגור של מרגמות, עם טיימר לירי בשעה 12:00 (השעה הייתה 10:30 או משהו כזה).
יוסי מהשב"כ חקר מישהו שדיווח לו לייב בזמן השיחה איתי איפה המרגמות, במקביל אירגנו במוצב סיור טנקים בליווי חבלנים.
התפקיד שלי היה להכווין את הכוחות מרחוק אל עבר אתר המרגמות, בדרך הכי קצרה ומהירה ולנהל את הזירה.
אקצר ואומר שהחבלן ניטרל את השיגור בשעה 11:59:30...
אחד האירועים המלחיצים, בעיקר בגלל האוכלוסיה האזרחית שהייתה גם בסיכון.
tomerw​(אחר)

Re: באמת מצליחים לזוז ככה בהליכה שפופה?

tomerw​(אחר) • 31 בינו׳ 2022
קשה, מגביל אך אפשרי.
לרוב על 4 או 6.
כל זה בכדי לראות טוב יותר בגלל גובה העשן
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 31 בינו׳ 2022
איזה שרשור מדהים!
איזה כיף לקרוא את הסיפורים שלכם! מקפיצה כדי שיהיו עוד סיפורים!
הלן הדובה
הלן הדובה • 31 בינו׳ 2022
מוראקים... טוב עברתי את עופרת ולא מעט בעזה...

אבל יש שבת אחת שבחיים לא תעזוב אותי. שבת שבה הצלתי... את עצמי.

התנדבתי לשבת כן שבת לא עם הקצין. הייתי סמל צוות. כדי שהצוות המצומצם שלנו יוכל להגיע ליציאות אחת ל3-4 במקום אחת ל2-3. הצוות שמח ואני הייתי חוזר במקום בראשון בשני. הקו היה נוח בגדול ולא היו יותר מידיי בעיות. ואז... סגרתי שבת. והחייל/ת שהיו צריכים להיות איתי בכוננות היו חולים או משהו. לא זוכרת איך אבל נשארתי לבד כוננות. לתת תמיכה לחמ"ל בכל הקשור למכשירים, תקשורת והצפנה.

המגורים שלנו היו רחוקים מהחמ"ל אז ישבתי במשרד של הנגד עם המחשב הנייד שלי. זה היה בערך... 2010? משהו כזה. מחשב קטן עם חבילת אינטרנט של 10G. חיברתי אותו למסך הגדול של הנגד וראיתי סרטים שהורדתי מראש. היו עלי 3 מכשירים סלולרים. המירס, הטלפון האזרחי שלי, וורד הרים (מוצפן). מידיי פעם התקשרו והלכתי לתת תמיכה או הסברתי טלפונית.

בערב של שישי שכבר היה בוקר שבת (2-3 בלילה) העירו אותי והלכתי לחמ"ל. לא הצליחו להפעיל את המקרן של המפה והמג"ד היה צריך לעשות תדרוך לפני יציאה לסיור. באתי. הדלקתי. הלכתי. התיישבתי חזרה מול סרט ונרדמתי. באיזור 5 כזה התעוררתי והיה לי קר אז התקשרתי לחמ"ל לשאול אם הכל בסדר כי רציתי ללכת לחדר לישון במיטה. אמרו שמסתדרים.

חצי שעה אחרי שנכנסתי למיטה חטפנו 13 פגיעות ישירות לבסיס. במזל לא היו פגיעות בנפש. תוך כדי שאני מסדר דברים ורץ לחמ"ל עברתי במשרד לקחת חולצה של מדים. ואז ראיתי את זה. רסיס בגודל קליע חדר את הקיר, את גב הכיסא וננעץ במסך המחשב הנייד. הכיסא שבו ישבתי וישנתי.