סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תפירת שפתיים מסוכן או לא?

nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 5 באוק׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 5 באוק׳ 2004
בודאי שאונס/סנאף וכל אלה הם לא בדסמ! נו באמת! ואיפה קראת שכתבתי שהם כן?? איזו חוצפה מצדך להציג כאילו ועודדתי זאת או תמכתי בזה!!

העובדה שאתה כל כך נרתע מהמילה "סאדיזם" והחלטת שעבורך היא מייצגת את כל הדברים המעוותים עלי אדמות, לא אומרת שכל העולם צריך לייחס אותו תרגום למונח הזה כמו שלך.
זה אתה שהחלטת על פי חוקיך האישיים להציג סאדו-מאזו כדבר לא חוקי וכדבר שאין לו חלק בבדסמ.
מה הקשר בכלל? מה צרות האופקים הזו?
הרי ברור גם לך עד כמה "שפוי, בטוח ובהסכמה" ו"חוקי" הם כללי ברזל כאן ובמיוחד אצלי! אז מה ההצגה הדרמתית הצבעונית וגדולת הפונטים הזו?

קראתי טוב מאוד מה שכתבת. ואתה? קראת מה שכתבת?
הנה דוגמה:"אני משוכנע בעצמי שאת חושבת אחרת ממה שכתבת.." icon_rolleyes.gif (ע"ע סעיף ג' שלך..)

אני סגרתי את הדיון הזה מבחינתי.
סיכום מהצד שלי - סאדו-מאזו זה לא סנאף ואונס!
סאדו-מאזו הינו אקט הדדי (ולכן הוא מובא כצמד מילים המתאחדות לקונספט אחד) בו צד אחד מעניק כאב וצד אחד מקבל כאב כששני הצדדים שומרים על כללי יסוד של SSC ושני הצדדים נהנים בצורה שוויונית מכך. אם ישנו צד אחד שלא נהנה מזה (למשל כנועה שלא נהנית מכאב אבל מוכנה להתפשר רק משום שאדונה סדיסט) - השוויוניות הבסיסית מופרת וכך גם כללי היסוד ואז זה לא סאדו-מאזו בדסמי. זה אביוז! התעללות! ואין בין זה לבין בדסמ מאום! הבהרתי עצמי???

סאדו-מאזו במסגרת בדסמ זו היכולת להתענג מקבלת והענקת כאב (כל אדם על פי גבולותיו והנאותיו האישיות! ותחת כללי SSC)
לכל אחד הזכות האישית להנאותיו האישיות כל עוד זה שפוי, בטוח ובהסכמה הדדיים! בין אם זה סאדו-מאזו לייט ובין אם זה סאדו-מאזו אקסטרימי.

לא מסכים? ממש לא חשוב, נסיך. אתה לא חייב icon_wink.gif
זה ברור שכל אחד כאן מחזיק בדעותיו וכמו שיש שפעם אנשים ישנן שפע דעות.

זהו. תם ונשלם השרשור הזה מבחינתי!
נסיך קטן (מאסטר)​(שולט)
לפני 19 שנים • 5 באוק׳ 2004

את לא מבחינה בדקויות... חבל

פתחתי שרשור חדש בפורום בכללי בנושא זה.

אגב, תשובתך מבהירה באופן חד משמעי שאכן צדקתי: "אנחנו מסכימים לחלוטין".

ההבדל היחידי הוא שאת משתמשת במילים באופן לא מדוייק ואני כן.

זה הכל. ברור שהמהות חשובה יותר מטרמינולוגיה (השימוש במילה סמנטיקה אינו נכון מכיוון שסמנטיקה היא משמעות וטרמינולוגיה היא מינוח).

אבל זה חשוב כי בשיח של אנשים שעוסקים בבידיאסאמ עיסוק במה שמחוץ לגדר עלול לזהם אותנו בינינו ובוודאי בעיני הונילים..

אדם שיש לו תשוקה להנות מסבל הזולת הוא סאדיסט.
אדם שיש לו תשוקה סאדיסטית והוא מנתב אותה למסגרת לssc.
עוסק בבידיאסמ.