ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקשורת חוץ כלובית

Menta​(שולטת)
לפני שנתיים • 3 בפבר׳ 2022
Menta​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2022
החוקרת כתב/ה:
פרט לחשש מחשיפה, אין לדעת מה יוליד יום.
אכן-מניחה שמדובר בנשואים לרוב-ולכן מידת הדיסקרטיות היא קריטית-וכמובן שחובה שיחשפו את מצבם לפני-אחרת זה שיקול שהייתי לוקחת בחשבון (ההסתרה כמובן).
אפשר לסכם על תנאים להתקשרות שהינם גם בווטסאפ.
הלוא חלק ממהותו של קשר כזה הוא האמון והביטחון המוחלט בפרטנר. לא?

בדיוק! זה מה שמחרפן אותי!
ואני לא מתעסקת עם תפוסים ונשואים שבוגדים. אם במהלך ההיכרות המקדימה אני מגלה שמישהו תפוס ולא אמר את זה מראש, אני מבהירה לו שהוא לא רק נחסם אלא שיש הזמנה על שמו במסעדה הכי טובה בגיהנום.
נשלט צנוע​(נשלט)
נשלט צנוע​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2022
Menta כתב/ה:
Plus Minus כתב/ה:
מנסיוני, אני לא נותן את פרטיי בעיקר בגלל שזה הצעד הראשון המשמעותי שבו אני מוותר על השליטה בחיי ומעביר אותה לפרטנרית. עשיתי את זה פעם אחת בלבד ורק כאשר הרגשתי שזו מישהי שאני סומך עליה לגמרי ומוכן נפשית לכך שתהיה לה את השליטה הזו. לאחר תקופה ארוכה מאז, אני לא מתחרט על כך למרות שעם אותה פרטנרית שום דבר לא התקדם משם. לכן לדעתי מדובר בצעד שמראה נכונות להתמסר ומי שלא נותן כנראה לא נמצא שם.

איך לתת מספר טלפון מעביר שליטה לפרטנרית, אפילו כצעד ראשון?

רווקים בטינדר וקיופיד כל הזמן נותנים לי את המספר שלהם. רוב האנשים שהכרתי בכלוב גם בסבבה עם זה. אחרי שנגמר הקשר, אם הוא בכלל מגיע לפגישה (לרוב הוא לא), כל צד מוחק את המספר וממשיך בחייו.

למעשה, אני אף פעם לא פונה למישהו אחרי שנתיים ושואלת מה קורה איתו. אבל ההיפך קורה לא מעט. אנשים שנפגשו איתי או ששוחחנו בטלפון או בווטסאפ ולא נפגשנו בסופו של דבר פונים אליי כל הזמן להתעניין אם יש מצב. ואין.

כשיש לך מספר טלפון יש לך הרבה מידע וידע, ידע זה כח. בשביל זה צריך הרבה אמון.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2022
Plus Minus כתב/ה:
Menta כתב/ה:
Plus Minus כתב/ה:
מנסיוני, אני לא נותן את פרטיי בעיקר בגלל שזה הצעד הראשון המשמעותי שבו אני מוותר על השליטה בחיי ומעביר אותה לפרטנרית. עשיתי את זה פעם אחת בלבד ורק כאשר הרגשתי שזו מישהי שאני סומך עליה לגמרי ומוכן נפשית לכך שתהיה לה את השליטה הזו. לאחר תקופה ארוכה מאז, אני לא מתחרט על כך למרות שעם אותה פרטנרית שום דבר לא התקדם משם. לכן לדעתי מדובר בצעד שמראה נכונות להתמסר ומי שלא נותן כנראה לא נמצא שם.

איך לתת מספר טלפון מעביר שליטה לפרטנרית, אפילו כצעד ראשון?

רווקים בטינדר וקיופיד כל הזמן נותנים לי את המספר שלהם. רוב האנשים שהכרתי בכלוב גם בסבבה עם זה. אחרי שנגמר הקשר, אם הוא בכלל מגיע לפגישה (לרוב הוא לא), כל צד מוחק את המספר וממשיך בחייו.

למעשה, אני אף פעם לא פונה למישהו אחרי שנתיים ושואלת מה קורה איתו. אבל ההיפך קורה לא מעט. אנשים שנפגשו איתי או ששוחחנו בטלפון או בווטסאפ ולא נפגשנו בסופו של דבר פונים אליי כל הזמן להתעניין אם יש מצב. ואין.

כשיש לך מספר טלפון יש לך הרבה מידע וידע, ידע זה כח. בשביל זה צריך הרבה אמון.

ידע וכח אינם שליטה בחיים שלך.
ואם אתה מחפש קשר, אמון הוא חלק מהעניין, לא?
נשלט צנוע​(נשלט)
נשלט צנוע​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2022
כשיש לך מספר טלפון יש לך הרבה מידע וידע, ידע זה כח. בשביל זה צריך הרבה אמון.[/quote]

ידע וכח אינם שליטה בחיים שלך.
ואם אתה מחפש קשר, אמון הוא חלק מהעניין, לא?[/quote]

הכל בעיני המתבונן, אני חושב שידע וכח הם שליטה גדולה.
אמון זה המון בקשר. רק שזה דבר נרכש ולוקח זמן להגיע לכך.
Lorens{ונילית}
לפני שנתיים • 4 בפבר׳ 2022
Lorens{ונילית} • 4 בפבר׳ 2022
אני מדברת רק בשם עצמי
אני אישית לא נותנת את המספר שלי לאף אדם שלא פגשתי בעבר, ויש לזה כמה סיבות
1. אני לא יודעת מי נמצא בצד השני ואם הוא מטריד או מליון כאלה דברים
2. אני מנסה לשמור את הוואצפ ונילי כי היא נשאר פתוח מלא על שולחנות(אבל זה בעיה בי)
3. אני שונאת לדבר בטלפון אני אדם של הודעות ואז אני כבר לא רואה את ההבדל בין פה לוואצפ גם ככה נדבר רק ששנינו פנויים.
4. יש כל כך הרבה אפליקציות זהות לווצאפ רק בלי המספר זה מרגיש לי קצת יותר בטיחותי..
ונגמר עם הסיפור האהוב עלי מהכלוב ...
קבעתי להפגש אם מישהו הוא אמר שהוא יבוא לאסוף אז נתתי לו כתובות של רחוב וחצי לידי
שבוע לאחר מכן ראיתי אותו יושב מול הבית שאמרתי לו לבוא לאסוף אותי ממנו. שבועיים אחר כך שוב ראיתי אותו
אז רק אומרת שחשוב להזהר מהלא נורמלים שיש פה
נשר לבן​(שולט)
נשר לבן​(שולט) • 4 בפבר׳ 2022
עצה מעשית: להתחיל עם טלגרם. לא ווטסאפ.
כך לא חייבים למסור מספר טלפון.
sub_t​(נשלט)
sub_t​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2022
שוב,
האירוע שמתואר כאן מגיע אחרי לא מעט שעות שיחה, אם בקצה השני של הקוו יש נוכל/ נוכלת, איש/ אישה שרוצים להזיק, בסוף זה יקרה.

מסכים לחלוטין לגבי השלבים (אסקלציה)
1. כלוב
2. טלגרם ( שיחה /פגישה)
3. וטסאפ

פשוט, כמובן שתיאום ציפיות עם בן בת הזוג זה בסיס, לדגמה לפעמים הילד/ילדה משחק בטלפון שלי אבקש לא לשלוח תמונות והודועות זימה, ולהפך
המלט
המלט • 4 בפבר׳ 2022
הדברים פשוטים, ומותר בם לנגוע.

אפשר להבין, ואף לכבד, רצון של אדם לשמור על פרטיות. לאו דווקא משום שאותו אדם בוגד במישהו, אלא גם משום שקיים חשש אמיתי מחשיפה במסגרות משפחתיות, חברתיות, ובעבודה. אנו עדיין חיים בעולם שבו מיניות שאיננה מאורגנת במוסדותיה הקשיחים של החברה הדביקה אינה מתקבלת תמיד בעין יפה, ואנשים עלולים להיפגע מכך. לפני שנים רבות, כאן באתר הזה, אחת הדמויות הצבעוניות והפופולריות ביותר כאן באתר עברה מסכת ייסורים וסבל רב בגלל חשיפה כזו, ברמה של לא לתת לבנאדם לראות את הילד שלו. לכן לא צריך למהר ולשפוט אנשים ולתלות על צווארם תוויות של בוגדים.

אבל -- ותמיד יש אבל -- מי שרוצה קשר, יוצר קשר. אם אני מחפש קשר, ומציעים לי וצאפ, ולא נוח לי מכל מיני סיבות להסגיר מיידית את שמי האמיתי ומספר הטלפון שלי, אז אני מציע את טלגרם כחלופה. זה תמיד עובד, ומי שלא עושה את זה -- פשוט אינו מחפש קשר ובאמת אפשר לעבור הלאה.
Agate
Agate • 4 בפבר׳ 2022
כשאני בוחרת להשאיר את התקשורת רק בכלוב זה אומר שאני לא רוצה להיות נגישה, שההתכתבות תתנהל רק בתנאים שלי - כשאני רוצה, כשאני פנויה, כשאני מתחברת. גם את הרגשת "הנוח" מבינה, כי בפלטפורמה אחרת שבה ההודעות מיידיות יש ציפייה גם למענה מהיר, לאינטראקציה ארוכה יותר.
אדם שמגיב לך בדרך הזו הוא לא זמין לקשר, גם אם יש עלתה כוונה כזו מתוך השיחה, כנראה יהיה לו קשה לממש אותה (ולא בהכרח בגלל שבזוגיות אחרת), כי רגיל לדפוסי המנעות (והעלמות).
פעלת הכי נכון, במקרה כזה פשוט להתרחק.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2022
Agate כתב/ה:
כשאני בוחרת להשאיר את התקשורת רק בכלוב זה אומר שאני לא רוצה להיות נגישה, שההתכתבות תתנהל רק בתנאים שלי - כשאני רוצה, כשאני פנויה, כשאני מתחברת. גם את הרגשת "הנוח" מבינה, כי בפלטפורמה אחרת שבה ההודעות מיידיות יש ציפייה גם למענה מהיר, לאינטראקציה ארוכה יותר.
אדם שמגיב לך בדרך הזו הוא לא זמין לקשר, גם אם יש עלתה כוונה כזו מתוך השיחה, כנראה יהיה לו קשה לממש אותה (ולא בהכרח בגלל שבזוגיות אחרת), כי רגיל לדפוסי המנעות (והעלמות).
פעלת הכי נכון, במקרה כזה פשוט להתרחק.

בול.
נגעת בנקודה שהכי הפריעה לי. ועבורו היא היתה דווקא היוותה יתרון כי היא הוסיפה לו לדבריו התרגשות. להיכנס, לראות אם אני שם, אם כן האח, אם לא להישאר בציפייה. עבורי זה עינוי. ואחרי שהסברתי לו שזה עינוי, העובדה שזה לא הזיז לו אמרה הכל.