לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפשת תובנה

Di Di
לפני שנתיים • 22 בינו׳ 2022

Re: מחפשת תובנה

Di Di • 22 בינו׳ 2022
טיפוח כתב/ה:
לאור ההתאבדות של קוקי , לא הכרתי אותה אבל עלו בי מחשבות ורגשות ותהיות האם מי שמגיע לעולם הזה של הבדסמ , עצם המשיכה לפה היא בעצם תוצר שלילי לילדות פגועה , עולם רגשי שנפגע ? אשמח להארות תודה

יש המון סיבות, יכולה לשטף את שלי.
מערכת היצבית שלי התפתחה שונה, כדי לקבל את תחושת ההזהרה אני צריכה גירוי גבוה. חום, קור, מגע רחב... אני מרגישה את הדברים האלה אבל אין תחושה של אי נעימות. אני מרגישה שיותר קר אבל אם זה לא קיצוני הגוף לא אומר לי קר לי עד שאני מתחילה לאבד קור גוף.
לכן כילדה הייתי מאוד הרפתקנית על סף קמיקזי, תמיד הייתי אגרסיבית ואהבתי ללכת מקות, וכש התחלתי לבחון את המיניות שלי העדפתי גירוי על סף הכאב כדי להרגיש.
הפוך מזה הפה שלי מאוד רגיש, מה שהופך אותו לאחד החלקים שמתעוררים ראשונים כשאני נמשכת לגבר.
הילדות שלי היתה מגוונת תומכת ואוהבת, יש לי הפרעת חרדה, אבל זה משהו שיש לי מהרגע שנולדתי לא מטראומות ילדות....
כשלי היו מחשבות של התאבדות זה היה בגלל שלא יכולתי להתמודד עם הכאב ולא ראיתי סוף אליו. אם כבר אולי בעולם הזה יש מקום של פריקה של הכאב. אבל זה לא פיתרון מושלם, יש הרבה גם כאן המון אכזבות.
Shlulit​(נשלטת){TheStrider}
לפני שנתיים • 23 בינו׳ 2022
Shlulit​(נשלטת){TheStrider} • 23 בינו׳ 2022
כמישהי שמגדירה ללא צל של ספק את נטייתה המינית כנמשכת ליחסי שליטה (משיכה ספציפית לגברים שולטים ולא לאף סוג אחר של אנשים פחות או יותר), ויודעת גם די בוודאות שככה נולדתי (ותודה לליידי גאגא על השיר), אני מוצאת את עצם השאלה מרגיזה.
עבורי, זה לא שונה לשאול את זה מלשאול הומוסקסואל אם המשיכה שלו לגברים היא תוצר של ילדות קשה או פגיעה נשית. ואת זה מאד ברור שלא נכון לטעון.

יותר מזה, אם מישהו בעולם הבדס"מ ממקום של טראומה והלקאה עצמית בעקבותיה, או ממקום לא בריא אחר, אני ממליצה לו ללכת לטיפול ולהפסיק לפגוע בעצמו. זה רק יכול להחמיר את המצב (אלא אם כן כמובן זה דווקא מרפא בדרכים מסויימות, ויש דרכים לריפוי דרך מיניות ובדס"מ).
לאב
לפני שנתיים • 25 בפבר׳ 2022
לאב • 25 בפבר׳ 2022
קוקי לא התאבדה. היא נרצחה על ידי זוג שולטים וזה טוייח כהתאבדות. מי שרצחה אותה איימה לקבור אותה בחיים (אורטל שפק). קוקי רצתה להתלונן עליה למשטרה ומתה באותו הלילה. היא לא התאבדה. ביימו התאבדות. צריך להיזהר וצריך לשים את הרוצחים שלה בכלא.
Mילקי
לפני שנתיים • 25 בפבר׳ 2022

ואוו, עצוב ממש

Mילקי • 25 בפבר׳ 2022
לאב כתב/ה:
קוקי לא התאבדה. היא נרצחה על ידי זוג שולטים וזה טוייח כהתאבדות. מי שרצחה אותה איימה לקבור אותה בחיים (אורטל שפק). קוקי רצתה להתלונן עליה למשטרה ומתה באותו הלילה. היא לא התאבדה. ביימו התאבדות. צריך להיזהר וצריך לשים את הרוצחים שלה בכלא.