צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שווים פחות -שווים יותר

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 26 ביוני 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 26 ביוני 2003
laila כתב/ה:
icon_surprised.gif icon_question.gif icon_eek.gif icon_confused.gif
זה..קודם כל.

מי בדיוק מודד שפחה על פי מראה חיצוני??? ללאאאאאאא ממש לא רוצה לדעת שמות ואל תעשה אוטינג חלילה
LET ME RE-FREIZE
יענו לנסח מחדש, איזה סוג טיפוס אדם של דום, מודד שפחה על פי מראה חיצוני?
זה א'.

אוי.קשה קשה,

אנשים אנשות,כבר נאמר "הפוסל- במומו פוסל" ודי לחכימא ברמיזה.

ליילה
מה זו התמימות הזאת?
רובנו מודדים אנשים לפי מראה חיצוני, יש כאלה שנותנים לזה משקל רב יותר ויש כאלה שפחות אבל יש לזה משקל כל שהוא. ישנם אנשים בודדים ונדירים שיכולים לומר שאין לזה שום השפעה עליהם בשום שלב של ההיכרות והערכת האדם שעומד מולם.ואני מצדיע לך אם את כזאת.
קחי לדוגמא, כולנו כאן מתכתבים עם כולם או לפחות עם רובם. בשלב די מוקדם עולה הבקשה שלח לי תמונה תאר לי בדיוק איך אתה נראה ואת יודעת מה לרוב כשהתיאור אינו גרנדיוזי ונושא בתוכו אי אלו חסרונות אין אפילו מענה והמשכיות להתכתבות.
למה?
כי המראה החיצוני חשוב.
זה אולי לא נעים לחלק מהאנשים זה אולי לא מצלצל טוב לכולם אבל לדעתי זו עובדה.

נכון, כשמתחילים להכיר לעומק האישיות מקרינה מה שלעיתים רבות משנה את התמונה. פתאום מסתבר שמי שנראה טוב לא בהכרח נהנה מיופי פנימי ולהיפך. אבל ככה זה האדם מושפע ממראה עיניו.

ודומדומינה בסך הכל העלה לדיון את הנקודה.
זרה מוכרת
לפני 20 שנים • 27 ביוני 2003
זרה מוכרת • 27 ביוני 2003
דומדומינה יקר...
העלית יופי של שאלה

אף על פי שאני אישית לא נתקלתי בדברים עד היום

נכון אמר אחד שמבין כשאמר כי אנו קודם כל מגיבים כתגובה ראשונית למראהו של אדם

אבל ביחסי שליטה, מטבע הדברים , היות והקשר הוא עמוק יותר... ההשפעה החיצונית של המראה היא זמנית ביותר

ואני מסכימה גם עם לילה שאמרה... שבתחום הזה שלנו יש כל כך הרבה דברים לבחור מביניהם, ההבדלים ברמת הכאב, בפטישים למיניהם, ברמת הקבלה, הנתינה וכו'
שהמראה... לגמרי מאבד מחשיבותו

אדון האור - הקסמת אותי באמירתך - אישית לא מתחיל קשר עם שפחה שההקרנה שלה לא יפה בעיני
כך גם לגביי בבחירת האדון שאיתי.

לא תיכננתי לכתוב כל כך הרבה... icon_smile.gif
זה מה שקורה כשהאגו שלי מקבל פתאום זריקת חיזוק icon_smile.gif)

זרונת *שמרגישה כמו מיס יוניברס*
מומחה לקשירות​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 ביולי 2003
שלום לכולם

השאלה לדעתי לגיטימית, אם כי נראה לי כי ההבחנה בהתאם למראה נעשית בעיקר במפגשים חד-פעמיים (סטוצים).
מבחינתי האישית בלבד, אני נוהג להכיר את שפחותיי עובר לקיום סשנים כלשהם. אם כבר הגענו לשלב בו מקיימים פעילות בדסמית, סימן שהמשיכה נמצאת ואין כל דרך לעשות הבחנה בהתאם למראה.
לעומת זאת, מנסיוני, יש יחס ישר בין דעתה השלילית של השפחה לגבי מראיה לבין מרחק בולותיה . שפחה שמאמינה כי נראית לא טוב, תסכים למתוח את גבולותיה לשם שמירה על קשר עם האדון.
כל עוד היחס שהשפחה מקבלת לא חורג מגבולותיה - איני רואה בכך פסול
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 7 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 7 ביולי 2003
תודה לכולם על התשובות icon_lol.gif
ושוב דעתי היא,שככול שהשפחה נראית פחות טוב,ככה הגבולות שלה יימתחו.
וכאן חוסר הצדק המשווע,ואולי גם "מראה" על עצמנו כבני אדם.
את יפה,"תסבלי" פחות,
מכוערת ,הו נקרע לך את הצורה.
כמובן שאני אישית,לא מבדיל בין דם לדם,אולם אני אהיה הוגן ואוסיף,שאנשים יפים ומושכים פשוט עושים לי את זה.
לא לשכוח שהעבדים/שפחות ,הם כמו הילדים שלנו
ואיזה הורה יפלה בין אח לאח בגלל המראה......
תחשבו על זה
יום טוב icon_lol.gif
נוי
נוי • 7 ביולי 2003
דומדומינה יקר, אני לא חושבת שזה אמור להשפיע ומי שנותן למראה להשפיע עליו עלול לגרום ליותר נזק לעצמו מאשר תועלת...ומה כוונתי?
אדון שיהיה עדין איתי מידי הוא לא אדון אמיתי בעיני ולכן לא יכול להיות אדון בשבילי.
אני לא חושבת שבגלל המראה שלי מגיע לי יחס עדין ומיתחשב... תחשוב, אולי אני דווקא מעדיפה אדון ששולט ביד חזקה ?
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
DomDomina​(שולט)
נוי כתב/ה:
דומדומינה יקר, אני לא חושבת שזה אמור להשפיע ומי שנותן למראה להשפיע עליו עלול לגרום ליותר נזק לעצמו מאשר תועלת...ומה כוונתי?
אדון שיהיה עדין איתי מידי הוא לא אדון אמיתי בעיני ולכן לא יכול להיות אדון בשבילי.
אני לא חושבת שבגלל המראה שלי מגיע לי יחס עדין ומיתחשב... תחשוב, אולי אני דווקא מעדיפה אדון ששולט ביד חזקה ?
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

מסכים איתך בעניין הזה גם לי יותר כיף להכניע אישה יפה,זה יותר מאתגר בשבילי.
ואני בטוח שאם נשאל מלכות כאן בפורום,הן יגידו שהכי כיף זה להכניע בחור חתיך,יפה ,שרירי........מאשר איזה פקיד במס הכנסה,נמוך ממושקף ושעיר.
וברוכה הבאה,רק אם אפשר היצצתי בכרטיס שלך ,והייתי מאוד סקרן לגביי הגבולות שלך,אפשר?
(זה קשור לשירשור הזה,ולא למשהו אחר icon_wink.gif )
נוי
נוי • 7 ביולי 2003
ראשית תודה לך...
ולגבי גבולותיי, אני מגלה אותם ביחד עם אדוני. מטעמי נאמנות וצניעות אני נימנעת מלהגיב או לפרט, אך רק אומר להיות שיפחה הפרוש לדעתי הוא כניעות טוטאלית (בגדר האנושי כמובן) עם כל המישתמע מכך... icon_wink.gif
DomDomina​(שולט)
אחלה
בהצלחה,מחכה לך עולם נפלא וקסום icon_lol.gif