בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה באמת נשים רוצות?

Mary Jane
לפני שנתיים • 27 בפבר׳ 2022
Mary Jane • 27 בפבר׳ 2022
אפסון של Domperignon כתב/ה:

מעידה על הגבר השואל וכו'

תיארתי לעצמי שכשאשאל שאלה כזאת ממקום של רצון להבין, תקומנה לא מעט מתקרבנות. שאלתי מתוך רצון גרידא להבין. ועזבו שטויות "אני מתלבשת ככה בשביל עצמי". שימו מראה מול עיניכן, אם היית לבד באנטארקטיקה, גם היית יוצאת ככה מהבית? אני חלילה לא שופט ולא מבקר, רק שואל האם באמת נשים אוהבות ללכת ככה כדי שיסתכלו כמה היא יפה ואם כן למה כשמסתכלים היא ממלמלת "איזה סוטה" בצביעות מתחסדת..

אתה מצהיר שאתה ״חלילה לא שופט ולא מבקר״ ובאותו משפט מקציף מהפה מילים כמו ״התקרבנות״, ״התחסדות״ ו״צביעות״. אז כדי ליישר קו, אתה כן שופט ומבקר, כמו כולם, וזה בסדר גמור ולא צריך להיתמם.

בלי להתייפייף יותר מדי, בצורה הכי פשוטה וישירה - כנראה שתקעת מבטים של סוטה וקרציה במרחב הציבורי, בקטע לא נעים ופולשני, ולכן מביטים עליך כעל סוטה וקרציה. ״סוטה״ במובן של לא מבין כללים חברתיים וקודים של התנהגות. קריפ כזה. כך שאין לך להלין אלא רק על עצמך, ואולי להשתפר, באמצעות הבנה והפנמה אמיתית ולא לכאורית של התנהלות תקינה ומקובלת במרחב הציבורי במדינה מערבית, אם וכאשר תגיע לרמת ההתפתחות הנדרשת.
הכלבונת של reina​(נשלט)
Mary Jane כתב/ה:
אפסון של Domperignon כתב/ה:

מעידה על הגבר השואל וכו'

תיארתי לעצמי שכשאשאל שאלה כזאת ממקום של רצון להבין, תקומנה לא מעט מתקרבנות. שאלתי מתוך רצון גרידא להבין. ועזבו שטויות "אני מתלבשת ככה בשביל עצמי". שימו מראה מול עיניכן, אם היית לבד באנטארקטיקה, גם היית יוצאת ככה מהבית? אני חלילה לא שופט ולא מבקר, רק שואל האם באמת נשים אוהבות ללכת ככה כדי שיסתכלו כמה היא יפה ואם כן למה כשמסתכלים היא ממלמלת "איזה סוטה" בצביעות מתחסדת..

אתה מצהיר שאתה ״חלילה לא שופט ולא מבקר״ ובאותו משפט מקציף מהפה מילים כמו ״התקרבנות״, ״התחסדות״ ו״צביעות״. אז כדי ליישר קו, אתה כן שופט ומבקר, כמו כולם, וזה בסדר גמור ולא צריך להיתמם.

בלי להתייפייף יותר מדי, בצורה הכי פשוטה וישירה - כנראה שתקעת מבטים של סוטה וקרציה במרחב הציבורי, בקטע לא נעים ופולשני, ולכן מביטים עליך כעל סוטה וקרציה. ״סוטה״ במובן של לא מבין כללים חברתיים וקודים של התנהגות. קריפ כזה. כך שאין לך להלין אלא רק על עצמך, ואולי להשתפר, באמצעות הבנה והפנמה אמיתית ולא לכאורית של התנהלות תקינה ומקובלת במרחב הציבורי במדינה מערבית, אם וכאשר תגיע לרמת ההתפתחות הנדרשת.

אולי כדאי שאמחק את השאלה בפורום. לא מבין מדוע המגננה ועוצמת האש. מעולם מישהי לא אמרה לי שאני סוטה וסך הכול שאלתי שאלה שעדיין לא קיבלתי תשובה מלבד נאצות. אני חוזר: אינני שופט ולא מבקר, כל אחת זכותה לעצמה גם ללכת עירומה! וודאי שזה לא נותן לגיטמציה להטריד אותה!
ואסטה מעט מן הנושא. הפמיניזם והמי טו עלה לכן לראש קצת יותר מידי ובדיוק על זה כתבתי וזה אני כן שופט וכן מבקר! הגענו במדינה הזאת למצב אבסורדי שאפילו אם מישהי מתלוננת שמישהו הטריד אותה לפני 35 שנה אסור לו אפילו להתגונן ולהגיד שאולי זה לא באמת קרה כי זה פגיעה בנשים. מספיק שגרושה תגיד שהגרוש מכה את הילדים כדי שלא יראה יותר את ילדיו. 150 גברים גרושים מתאבדים בישראל בשנה, הידעתן?
מותר לגבר לשאול שאלה תמימה בלי לקבל מסע הכפשה.... שאלתי נובעת מתוך רצון לכבד ולא להטריד והיות ואני חובב להסתכל על נשים ואני יודע שהמון נשים מסתכלות על גבר כזה כסוטה ואנס בפוטנציה, רציתי סך הכול להבין את קו המחשבה הנשי. חפשו מישהו אחר לתלות בכיכר העיר, אני לא חובב חבלים.
Grey / Green
Grey / Green • 27 בפבר׳ 2022
אם להתעלם רגע מהניסוח האינסלי של השאלה ולשאול אחת אחרת תחתיה: איך מבדילים בין להסתכל ובין לבהות? כמה שניות מותר לשים מבט לפני שזה קריפי?
זיו50​(נשלט)
זיו50​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2022
אפילו סבו של עמוס עוז, בספר המומלץ סיפור על אהבה וחושך, הגיע למסקנה שהוא לא ממש מבין אותן.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 בפבר׳ 2022
זיו50 כתב/ה:
אפילו סבו של עמוס עוז, בספר המומלץ סיפור על אהבה וחושך, הגיע למסקנה שהוא לא ממש מבין אותן.

נו ואם סבו של עמוס עוז, הוא ולא אחר ועוד סבו, של עמוס עוז (!!!) לא הבין נשים, מה יגידו אזובי הקיר?

פותח השרשור היקר,
אולי תפסיק להתקרבן? שאלת שאלה בעייתית וניסחת אותה גרוע מכף רגל ועד ראש ואחר כך הוספת פנינים כמו צביעות, התחסדות, התקרבנות ולתוך הקלחת נוספו מי טו ופמיניזם וגברים גרושים ומה לא. שאלת שאלה, קיבלת תשובות, מנשים, כמו שרצית. מה עוד אתה צריך?
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 27 בפבר׳ 2022
זיו50 כתב/ה:

לא צריך להבין אותן.
צריך פשוט לאהוב אותן.
והכל מסתדר.
icon_smile.gif
הכלבונת של reina​(נשלט)
פרלין כתב/ה:
זיו50 כתב/ה:

נו ואם סבו של עמוס עוז, הוא ולא אחר ועוד סבו, של עמוס עוז (!!!) לא הבין נשים, מה יגידו אזובי הקיר?

פותח השרשור היקר,
אולי תפסיק להתקרבן? שאלת שאלה בעייתית וניסחת אותה גרוע מכף רגל ועד ראש ואחר כך הוספת פנינים כמו צביעות, התחסדות, התקרבנות ולתוך הקלחת נוספו מי טו ופמיניזם וגברים גרושים ומה לא. שאלת שאלה, קיבלת תשובות, מנשים, כמו שרצית. מה עוד אתה צריך?

איני צריך כלום... רק תגובות ענייניות... לא כאלו.
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 27 בפבר׳ 2022
פרלין כתב/ה:
זיו50 כתב/ה:

פותח השרשור היקר,

שיגידו לו שהוא צודק והוא מסכן פמיניסטיות תקפו אותו.

והוא לא מתקרבן הוא רק שאל 🙄

אחחח כבר לא מופתעת.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 27 בפבר׳ 2022
חחחח….

לי בכלל נראה שזאת משימה שקיבלת מהמלכה שלך להטריל את הכלוב.
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
אותה פעולה יכולה להגיע ממקומות שונים.
אם אתה עושה ספורט ורץ ברחוב - האם אתה רץ להנאתך, או כדי להמנע ממצב בריאותי מסויים, או כדי לרדת במשקל? האם תרגיש נוח אם יסתכלו עליך, כי זה יתפרש בעיניך כהערכה בסגנון "היי, תראו אותו, איש עם משמעת עצמית וכוח רצון", או שזה ממש יביך אותך שאנשים לוטשים בך מבטים כי אתה גם ככה לא רוצה להיות פה?
ואיך אפשר לדעת את זה מהצד?

סביר להניח שאי אפשר. בדיוק כמו שאתה לעולם לא תוכל לדעת אם מישהי מתלבשת בצורה מסויימת בשביל עצמה, או כדי להשיג תשומת לב ממישהו, ואם המישהו הזה הוא אתה.
אין לי שום עצה מועילה בשבילך חוץ מלקבל את העובדה שאין ודאות בחיים, לא את הכל אפשר לדעת ולהבין, אין חוקים, הקיום כולו סתמי למדי, ובסוף מתים.

בהצלחה!