בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה באמת נשים רוצות?

JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנתיים • 27 בפבר׳ 2022
JunkyRuby{MyLexicon} • 27 בפבר׳ 2022
קת
אפסון של Domperignon כתב/ה:

מעידה על הגבר השואל וכו'
תיארתי לעצמי שכשאשאל שאלה כזאת ממקום של רצון להבין, תקומנה לא מעט מתקרבנות. שאלתי מתוך רצון גרידא להבין. ועזבו שטויות "אני מתלבשת ככה בשביל עצמי". שימו מראה מול עיניכן, אם היית לבד באנטארקטיקה, גם היית יוצאת ככה מהבית? אני חלילה לא שופט ולא מבקר, רק שואל האם באמת נשים אוהבות ללכת ככה כדי שיסתכלו כמה היא יפה ואם כן למה כשמסתכלים היא ממלמלת "איזה סוטה" בצביעות מתחסדת..

שמע, מתקרבן מי שלא מבין למה יש נשים שמתלבשות איך שבזין שלהן בלי קשר לגברים.
אני יודעת שזה שוקינג, אבל לפעמים זה פשוט ככה.
אם אתה רק רוצה להבין, תקרא את מגוון התגובות כאן ותפנים שלא הכל בחיים קשור לגברים. או כן. או לא. כל אחת ומערך השיקולים שלה.
אני יודעת שזה גילוי מפתיע ומערער אבל אם תנשום עמוק אולי תבין שזה כבר לא כזה מעניין להתעסק בבחירות לבוש של אחרים. או אחרות במקרה שלך.

לעניין המלמול איזה סוטה, מה לעשות, ספסלים לא ממלמלים כלום, אפשר להביט בהם עד כלות.

לעניות דעתי הקובעת, התגובות כאן היו ממש ענייניות עד שהתחלת עם הבכי של 'איזו אש' וכמובן 'אתן מתקרבנות' וגם אז עשו לך חסד.
הכלבונת של reina​(נשלט)
bondman כתב/ה:
חחחח….

לי בכלל נראה שזאת משימה שקיבלת מהמלכה שלך להטריל את הכלוב.

דבר עליה בכבוד ואל תערב מין שלא מן המניין.
הכלבונת של reina​(נשלט)
JunkyRuby כתב/ה:
קת

מעידה על הגבר השואל וכו'
תיארתי לעצמי שכשאשאל שאלה כזאת ממקום של רצון להבין, תקומנה לא מעט מתקרבנות. שאלתי מתוך רצון גרידא להבין. ועזבו שטויות "אני מתלבשת ככה בשביל עצמי". שימו מראה מול עיניכן, אם היית לבד באנטארקטיקה, גם היית יוצאת ככה מהבית? אני חלילה לא שופט ולא מבקר, רק שואל האם באמת נשים אוהבות ללכת ככה כדי שיסתכלו כמה היא יפה ואם כן למה כשמסתכלים היא ממלמלת "איזה סוטה" בצביעות מתחסדת..

שמע, מתקרבן מי שלא מבין למה יש נשים שמתלבשות איך שבזין שלהן בלי קשר לגברים.
אני יודעת שזה שוקינג, אבל לפעמים זה פשוט ככה.
אם אתה רק רוצה להבין, תקרא את מגוון התגובות כאן ותפנים שלא הכל בחיים קשור לגברים. או כן. או לא. כל אחת ומערך השיקולים שלה.
אני יודעת שזה גילוי מפתיע ומערער אבל אם תנשום עמוק אולי תבין שזה כבר לא כזה מעניין להתעסק בבחירות לבוש של אחרים. או אחרות במקרה שלך.

לעניין המלמול איזה סוטה, מה לעשות, ספסלים לא ממלמלים כלום, אפשר להביט בהם עד כלות.

לעניות דעתי הקובעת, התגובות כאן היו ממש ענייניות עד שהתחלת עם הבכי של 'איזו אש' וכמובן 'אתן מתקרבנות' וגם אז עשו לך חסד.

יכול להיו. שאת צודקת שלא הכול קשור לגברים ונשים נהמות ללכת כך גם ללא תשומת הלב. עם היית עונה ככה בלי כל הבולשיט שעטפת מסביב זאת היתה תגובה עניינית, מכובדת וראויה בעיניי
הכלבונת של reina​(נשלט)
מרווה מכונפת כתב/ה:
אותה פעולה יכולה להגיע ממקומות שונים.
אם אתה עושה ספורט ורץ ברחוב - האם אתה רץ להנאתך, או כדי להמנע ממצב בריאותי מסויים, או כדי לרדת במשקל? האם תרגיש נוח אם יסתכלו עליך, כי זה יתפרש בעיניך כהערכה בסגנון "היי, תראו אותו, איש עם משמעת עצמית וכוח רצון", או שזה ממש יביך אותך שאנשים לוטשים בך מבטים כי אתה גם ככה לא רוצה להיות פה?
ואיך אפשר לדעת את זה מהצד?

סביר להניח שאי אפשר. בדיוק כמו שאתה לעולם לא תוכל לדעת אם מישהי מתלבשת בצורה מסויימת בשביל עצמה, או כדי להשיג תשומת לב ממישהו, ואם המישהו הזה הוא אתה.
אין לי שום עצה מועילה בשבילך חוץ מלקבל את העובדה שאין ודאות בחיים, לא את הכל אפשר לדעת ולהבין, אין חוקים, הקיום כולו סתמי למדי, ובסוף מתים.

בהצלחה!

תגובה יפיפיה, מעריך מאוד
הכלבונת של reina​(נשלט)
טריגר כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זיו50 כתב/ה:
אפילו סבו של עמוס עוז, בספר המומלץ סיפור על אהבה וחושך, הגיע למסקנה שהוא לא ממש מבין אותן.

נו ואם סבו של עמוס עוז, הוא ולא אחר ועוד סבו, של עמוס עוז (!!!) לא הבין נשים, מה יגידו אזובי הקיר?

פותח השרשור היקר,
אולי תפסיק להתקרבן? שאלת שאלה בעייתית וניסחת אותה גרוע מכף רגל ועד ראש ואחר כך הוספת פנינים כמו צביעות, התחסדות, התקרבנות ולתוך הקלחת נוספו מי טו ופמיניזם וגברים גרושים ומה לא. שאלת שאלה, קיבלת תשובות, מנשים, כמו שרצית. מה עוד אתה צריך?

שיגידו לו שהוא צודק והוא מסכן פמיניסטיות תקפו אותו.

והוא לא מתקרבן הוא רק שאל 🙄

אחחח כבר לא מופתעת.

אני מבין ממך שעוד מעט קט אני כבר מואשם גם במעשיו של עמוס עוז עצמו. אשר לדברייך... אינני מתקרבן ואנשים אכולי שנאה שיורקים את הבלע שלהם לכיווני אינו גורם לי להתמסכן אלא לרחם... דעות ענייניות יפות יתקבלו מאוד בברכה.
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 27 בפבר׳ 2022
טריגר כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זיו50 כתב/ה:
אפילו סבו של עמוס עוז, בספר המומלץ סיפור על אהבה וחושך, הגיע למסקנה שהוא לא ממש מבין אותן.

נו ואם סבו של עמוס עוז, הוא ולא אחר ועוד סבו, של עמוס עוז (!!!) לא הבין נשים, מה יגידו אזובי הקיר?

פותח השרשור היקר,
אולי תפסיק להתקרבן? שאלת שאלה בעייתית וניסחת אותה גרוע מכף רגל ועד ראש ואחר כך הוספת פנינים כמו צביעות, התחסדות, התקרבנות ולתוך הקלחת נוספו מי טו ופמיניזם וגברים גרושים ומה לא. שאלת שאלה, קיבלת תשובות, מנשים, כמו שרצית. מה עוד אתה צריך?

אחחח כבר לא מופתעת.

אני מבין ממך שעוד מעט קט אני כבר מואשם גם במעשיו של עמוס עוז עצמו. אשר לדברייך... אינני מתקרבן ואנשים אכולי שנאה שיורקים את הבלע שלהם לכיווני אינו גורם לי להתמסכן אלא לרחם... דעות ענייניות יפות יתקבלו מאוד בברכה.

מעניין שאף תגובה שאתה מקבל שלא מסכימה עם דעתך היא לא תגובה עניינית.
ואתה לא מאושר בכלום רק בבורות וטמטום בגדול.
הכלבונת של reina​(נשלט)
טריגר כתב/ה:
טריגר כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זיו50 כתב/ה:

פותח השרשור היקר,

אחחח כבר לא מופתעת.

מעניין שאף תגובה שאתה מקבל שלא מסכימה עם דעתך היא לא תגובה עניינית.
ואתה לא מאושר בכלום רק בבורות וטמטום בגדול.

את טועה. מקבל את הערתך, אך אם תצפי בתגובות, הרבה מהן הסכמתי. אני יכול להכיל כל דעה שהיא, כל עוד הדעה אינה הופכת ללא עניינית (קרי ירידה לעצם האדם ולא לגופו של עניין) .
שימי לב בכל הדברים שכתבתי גם החריפים ביותר, לא אמרתי ולו במילה אחת אישית נגד אדם מסויים.
מקבל את זה שאני סטטיסטית טועה בלפחות 50%, אבל ישנה הדרך... קחי לדוגמא את תגובתך הנאורה... אדם מן היישוב היה מעיר לי על שאינני יודע לקבל ביקורת ואולי אף היה צודק, אך לשם מה נחוץ "אתה לא מאושר בכלום רק בבורות וטמטום בגדול"?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 בפבר׳ 2022
טריגר כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זיו50 כתב/ה:

פותח השרשור היקר,

אחחח כבר לא מופתעת.

לא. אתה לא מואשם בהורות נרקיסיסטית עם אפיזודות מתעללות.
הכלבונת של reina​(נשלט)
פרלין כתב/ה:
טריגר כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זיו50 כתב/ה:

פותח השרשור היקר,

אחחח כבר לא מופתעת.

לא. אתה לא מואשם בהורות נרקיסיסטית עם אפיזודות מתעללות.

תודה על הטוב שאת רואה בי😜
Minxy{}
Minxy{} • 27 בפבר׳ 2022
אני כאן רק כדי להוסיף שאם גבר חתיך זה ממש ממש אבל ממש לא אומר שהוא לא דוש. הרבה פעמים הוא כן.
אז הנוסחא הזו של רצון לקבל צומת לב מגברים חתיכים וכל מי שלא חתיך הוא סוטה ודוש, לא נכונה.