בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה זה נפוץ נשלטת ש..

זברה שחורה
לפני שנתיים • 28 בפבר׳ 2022
זברה שחורה • 28 בפבר׳ 2022
lvy poison
הבנתי איפה הדרמה...
הדגש במה שכתבתי הוא על זה "אבל רוצות שמי שמולן ירצה אותן וירצה לענג ויגיד מה בדיוק ואיך."
זה לא אומר שמי שרוצה לשחרר שליטה לא מרגישה אלה. פשוט התכוונתי ספציפית למקרה הזה. אולי בגלל המילה אבל זה מרגיש כאילו נשלטת שמשחררת שליטה ממקום של חיבור לגוף לא מרגישה אלה.. אז סורי אם זה נלקח להבנה כזו. 🙏
בכוח המוח​(שולטת)
לפני שנתיים • 28 בפבר׳ 2022
בכוח המוח​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2022
סליחה שאני לא מבינה, אבל למה יש כאן בכלל הגדרה של שליטה? אנשים יכולים לעוף על עצמם, לענג ולהתענג, לבקש ולקבל, לאהוב את הגוף שלהם, לזרום וכו'.
מה הופך אותה לנשלטת, ואותו לשולט?
זה לא ציני, באמת לא הבנתי.
רפאים​(שולט){מ}
לפני שנתיים • 1 במרץ 2022
רפאים​(שולט){מ} • 1 במרץ 2022
זה הדבר הכי נפוץ והכי מאפשר. ועדיף, לי לפחות.
אותי זה פשוט מדכא אם אני בסיטואציה מינית עם מישהי ואני לא מצליח לגעת ככה שאני ארגיש שאני מגיע אליה ממש. מזיז בה דברים.
מהבחינה הזאת, נשלטת שיש לה דברים שמדליקים אותה והיתה רוצה שיקרו, זה פשוט שיחוק. אם היא רוצה הפעלת כח מסויימת, כאב מסוים, השפלה מסוימת או תנוחה כלשהי, מעולה. נתחיל שם, כמו שקרמבו אומר, הכי חזק ולאט לאט נגביר.
זה שהרצון או הרעיון באו ממנה, זה כמו מתנה, מפתח שהיא נתנה לך להכנס ממנו ולקחת אותה דרכו לאן שתרצה. זה אמון אמיתי.
בעיני.
מטפורה
מטפורה • 1 במרץ 2022
זברה, זברה, מה אני שאלתי ומה אתה ענית? אריסטו? קאנט? קצת ענווה, קצת סדר. ניסיתי לכל היותר לעזור בקטנה, סטייל ברוניסלב מלינובסקי פינת ויקטור טרנר. לא רוצה לשתף? תגיד לא רוצה. רק אנא, בלי לחבוש חליפות, השרשור הזה עמום גם ככה.
זברה שחורה
זברה שחורה • 1 במרץ 2022
בכוח המוח (aion)
יש לי גם לי סלידה מאוד עמוקה וצמרמורת כשאני קורא מילים כמו עבד או שפחה שולט או שולטת נשלט או נשלטת.. מזדהה עם השאלה שלך.. פשוט ניסיתי לכתוב מילת קוד שקצת גרמה לי לחוסר נוחות שרשורי.. נראה לי שטעיתי בניסוח.

מטפורה
לקחתי את מה שכתבת כמשהו ציני ודוקר את גופן של מילים ולא את תוכנן.. אז ניסיתי לשים שריון שיגן עליהם
אז או שלא הבנתי אותך. או שכתבת בצורה שגרמה לי פחות להבין אותך. או שניהם.
בכל מקרה אשמח להבין למה התכוונת כשאמרת לשתף כי אני קראתי במנגינה צינית..icon_wink.gif