לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס״מ - מולד או נרכש?

ScatNerd
לפני שנתיים • 7 במרץ 2022
ScatNerd • 7 במרץ 2022
בדס"מ זה סה"כ אוסף של מושגים, אין בזה שום דבר מולד. מה שמולד אלו תכונות התנהגות שיכולות להוביל מישהו להימשך לעולם הזה.
אני זוכר את עצמי בתקופת ביה"ס היסודי כשלכל הבנים היה עומד מלראות ציצי, אני כבר הייתי מפנטז על זה שהמורה משתינה עלי. זה עניין של פתיחות מחשבתית.
כחש​(נשלטת)
כחש​(נשלטת) • 7 במרץ 2022
הימים ימי טרום טרום טרום בת מצווה, אני לא בטוחה אם שנותיי מנו ספרה חד ספרתית או כבר דו ספרתית.
בטלוויזיה מוקרנת סדרה שלצערי אני לא זוכרת את שמה, בסצנה (סצנה אשר הייתה מקור לאינספור פנטזיות שלי) היה עלם, חייזר בדמות אדם אשר נשבה בידי סאדיסט אשר אהב ושנא אותו.
ובסצנה העלם מנסה לברוח רק בכדי להיגרר חזרה לשולחן הניתוחים.
ובסצנה הוא עובר דרך שאול כואב של ממש
והמבטים, אוי המבטים..
המבט של הסאדיסט עת הוא מפתח אצל אותו עלם תקוות שווא על שחרור שעומד בפתח בזמן שהוא מבתר את גופו ונפשו..
והמבט של הבחור.. מבט כה רך ומתחנן עד שהוא.. נכנע.
הדיסוננס הזה בין הרכות בקולו של הסאדיסט לבין מבטו, אח, אלוהים.

בגיל 10 (בערך) לא ידעתי איך זה נקרא, רק נהנתי (והתביישתי) מהתחושות המרגשות שה..דבר הזה העלה.
(:
--Nir--
--Nir-- • 7 במרץ 2022
אצלי זה בטח מולד. מאז שאני זוכר את עצמי כילד קטן סיטואציות של שליטה נשית עוררו בי דברים שלא ידעתי להסביר.

עם הזמן, הגזע הזה המשיך להוציא ענפים חדשים מרתקים וסוטים, ולהכות פנימה שורשים נוספים, אבל הגרעין היה שם עוד כשיצאתי לעולם.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנתיים • 8 במרץ 2022
בכוח המוח{Aion} • 8 במרץ 2022
חוויות בגיל צעיר לא יכולות לקבוע אם זה מולד או לא. יתכן שחוויות שנוגעות לריגוש מיני בילדות מורכבות ונוגעות יותר ליחסי כוחות, עקב עולמו של הילד, אבל בהמשך נוצר קבעון על הריגוש הזה. יתכן גם שהמשותף לנשלטים הוא דווקא ריגוש מיני שהתפתח מאוד מוקדם, וקיבע מיניות בשלב בראשיתי. יתכן גם שונילים פשוט מתפתחים במיניות שלהם בקורלטיביות עם ההתפתחות הרגשית, ולנשלטים/שולטים יש בעיית כיול בין שני החלקים, ולכן בדס"ם (מיניות) נחווה בועתית, וניתן להביט עליו מבחוץ באמצעות האינטליגנציה הרגשית.
יתכן שהאינטליגנציה הרגשית אינה מתפתחת, והקבעון נשאר.

מה שחשוב במחקר, הם לא נתוני הדאטא, אלא הפרשנות לנתונים, אז קשה מאוד להסיק.
Hussy
Hussy • 8 במרץ 2022
בכוח המוח כתב/ה:
חוויות בגיל צעיר לא יכולות לקבוע אם זה מולד או לא. יתכן שחוויות שנוגעות לריגוש מיני בילדות מורכבות ונוגעות יותר ליחסי כוחות, עקב עולמו של הילד, אבל בהמשך נוצר קבעון על הריגוש הזה. יתכן גם שהמשותף לנשלטים הוא דווקא ריגוש מיני שהתפתח מאוד מוקדם, וקיבע מיניות בשלב בראשיתי. יתכן גם שונילים פשוט מתפתחים במיניות שלהם בקורלטיביות עם ההתפתחות הרגשית, ולנשלטים/שולטים יש בעיית כיול בין שני החלקים, ולכן בדס"ם (מיניות) נחווה בועתית, וניתן להביט עליו מבחוץ באמצעות האינטליגנציה הרגשית.
יתכן שהאינטליגנציה הרגשית אינה מתפתחת, והקבעון נשאר.

מה שחשוב במחקר, הם לא נתוני הדאטא, אלא הפרשנות לנתונים, אז קשה מאוד להסיק.

נכון, קשה מאוד להסיק. אבל אני לא מתכוונת לבצע איזשהו מחקר מדעי, וכפי שכתבתי בתחילת השרשור, אני לא באמת יודעת אם זה מולד או לא וגם לא בדיוק מתכוונת לבדוק את זה. מה שאני כן יודעת - שזה התפתח אצל כל אחד מאיתנו בזמנים או בגילאים אחרים. וזה, בגדול, מה שמעניין אותי לשמוע.
על אלו שהרגישו מאז ומתמיד שהם ״כאלה״, על אלו שגילו בשנות העשרה ועל אלו שרק בגיל מאוחר גילו שהם מתחברים.
קטונתי מלעשות אינטרפרטציה לנתונים שעולים כאן, או כל נתונים אחרים על בדס״מ, ואני גם לא חושבת שזה ייתן משהו מלבד פרשנות אישית לחלוטין ולא מבוססת מחקרית בשום צורה. בגדול, מה שמעניין כאן זה המגוון בין החוויות השונות. לשמוע, לשתף ולהבין.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 8 במרץ 2022
ברור לי, אני פשוט משתפת במחשבות שלי בנושא, כי גם אותי מאוד מסקרן מהיכן זה מגיע, מה המשמעות של זה, מה הסיבות, ובכל פעם שאני מנסה לסדר תאוריה, אני רואה שזה נתון להמון פרשנויות.
אצלי זה התחיל בגיל קטן ממש, והיה קשור בעיקר להכנעה. המערכת הבדסמית הראשונה, בלי להבין, היתה בגיל 13, ובגיל 17 היתה לי עוד אחת כזו, הראשונה עם נשלט, והשניה עם מתחלף.
proti​(שולט)
proti​(שולט) • 8 במרץ 2022
אני חושב שנולדים עם זה אני זוכר את עצמי בגיל 6 נדלק ממשחק ילדים פשוט שבו נקשרתי עם סמרטוט😂
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 8 במרץ 2022
כל התפיסה שלי לגבי זוגיות ומיניות מאז שאני זוכרת את עצמי הייתה בקונטקסט של היררכיה, שליטה, כניעה והכנעה, חקירה, חוסר בושה וטינופת icon_smile.gif

כשהייתי קטנה יותר זה הרגיש לי מוזר ושונה, בגיל ההתבגרות הבנתי שזה לא באמת חריג אבל כן מתנגש לי (או לבני זוג) עם כל מיני תפיסות וככל שאני מזדקנת (סתם אני צעירה ברוחי) הרגשתי הרבה יותר ביטחון ולמדתי מה אני מחפשת.

לא יודעת אם זה מולד, אבל לא חושבת שזה נרכש אצלי מהסביבה (בכל זאת אני אשכנזיה מבית טוב 😅). אם כבר, זה קצת גרם לי לחפש דוגמאות מציאותיות (בפורנו זה לא חירמן אותי כי הרגיש מעושה מידי) למה שהסתובב אצלי בראש עוד לפני שידעתי באמת לתת לזה שם או שזה בכלל בדסם.
arcoiris​(נשלטת){שייכת❤️}
לא יודעת איל עובד המגנון הזה, אבל זה התחיל מגיל גן. יכול להיות שזו התנייה שנוצרה בראש והתקבעה בגיל מאוד צעיר (בגלל פרשנות שלי לחוויות שיכולות להיות תמימות לחלוטין) עד שזה ממש מרגיש מולד.
אבל גם אם זה נוצר בעקבות חוויות מסוימות, מישהו אחר אולי לא היה הופך לבדסמי, יש פה את השילוב של תכונות האופי שלי שפירשו וגרמו לי להתמודד בצורה מסוימת עם העולם. אז משהו מולד יש בזה...