ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשלטים שכאן :)

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 20 במרץ 2022

שאלה לנשלטים שכאן :)

WitchFuneral​(שולט) • 20 במרץ 2022
כשאתם נכנסים למודעות ורואים נשים שמחפשות נהג מונית במקום להכיר מישהו על אמת, מה זה גורם לכם לחשוב? מס' תשובות המקסימלי שחשבתי שאתקל בהן, אשמח שתבחרו אחת ותתעמקו בה קצת יותר:
1 - זה שאני נשלט זה לא אומר שאין לי רציונל. אני מחפש מישהי שבקטע שלי, לא להיות פודל מנוצל. יש כאן ניצול. + תוספת פוטנציאלית: מרגיש רע בשביל הגברים שעושים את זה.
2 - מי שרוצה שיעשה את זה, לא עניין שלי, למרות שיש כאן ניצול.
3 - אני נהנה מזה / אנשים אחרים נהנים מזה, אז הניצול כאן לא משנה.

בנוגע אליי:
אני עם התשובה השלישית כל עוד מדובר במשהו בריא ולא במשהו שאשכרה פוגע בחיים של בן האדם. יש בי קצת קווים שמזדהים עם התשובה הראשונה בנוגע אליי אישית, כי אני בספק שדבר כזה היה מתקיים אם הסטטיסטיקה של השולטות - נשלטים הייתה פחות ארורה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון מרץ 20, 2022 5:26 am, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
אם יש עוד תשובות שצצות לכם בראש אני פתוח לשמוע icon_smile.gif
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 20 במרץ 2022
1.
וזה גורם נזק לכולם. גם למי שלא בעניין.
WitchFuneral​(שולט)
Menta כתב/ה:
1.
וזה גורם נזק לכולם. גם למי שלא בעניין.

איזה נזק זה גורם למי שלא בעניין? לראות בגברים כלים למטרות שלך? להפוך לנצלן?
נשלטוש
נשלטוש • 20 במרץ 2022
הייתי הולך על 2. רק להוריד את המילה האחרונה ״ניצול״.
אני עושה את זה מרצון, אבל תלוי גם עם מי.

לא סתם אישה שפתאום רוצה נהג, ואני לא מכיר אותה.

והתקווה שלי זה לזוגיות .
קודם כל אישה ואחרי זה משחקי תפקידים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון מרץ 20, 2022 9:09 am, סך-הכל נערך פעם אחת
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 20 במרץ 2022
זה מרגיש מוזר ואני תוהה אם זה בא ממקום של פטיש או לא. בדיוק הסיבה שאני חושב שפינדום הוא בעיה (לא שאין עם זה בעיות אחרות).
אני חושב שיש איזשהי התחייבות משני הצדדים ששניהם עושים את זה מסיבות דומות.
תחשבו על שני חברים טובים, אפלטונים, שיוצאים ביחד, מדברים, נהנים, ובסוף הערב אחד מהם מתקשר לחברים אחרים שלו ואומר "שמעו, ביליתי את כל הערב עם השמוק הזה." אפילו אם החווייה של החבר השני לא תשתנה כי הוא לא יודע על השיחה הזו, עדיין יש בגידה.

אני באופן אישי לא ממש נמשך לקטע הזה של להיות נהג מונית או מכונת כביסה, או לקטע של משהו לא מחייב. אני פשוט מדפדף הלאה.
שליטה היא מערכת יחסים בין שני בני אנוש שכל אחד מהם צריך משהו אחר.
מבחינתי מה שאני רואה כאן זה הרבה אנשים שלא מכבדים את זה.

החלום שלי זה להיות נשלט או מתחלף במערכת יחסים רצינית, אבל אני מעדיף ונילית מאשר מישהי שחושבת שרק בגלל שהדחף שלי הוא להישלט אני זן נחות באופן כללי.
Menta​(שולטת)
זה מכניס לתודעה הקולקטיבית את האפשרות הזו, ואני כשולטת, מקבלת הצעות כאלה ממי שחושב שזו הדרך לליבן של שולטות.
זה מנציח אי שוויון מגדרי שבו גברים אוספים נשים ולנשים אין רכב והן מצפות שיאספו אותן. טקס חיזור שמושתת על הנחה לא מודעת שהחיזור הוא חד צדדי ושהגבר צריך להוכיח דרכו שהוא מספיק מבוסס כדי לפרנס את משפחתו העתידית.
אני אתן דוגמה לא קשורה להמחשה. רוב הנשים מעדיפות גברים גבוהים. אני לא. לכאורה ההעדפה הגורפת לא קשורה אליי. בפועל, היא כן, כי הרבה אנשים בטוחים שהתבלבלתי בהקלדה כשכתבתי שאני אוהבת נמוכים, או פשוט קוראים מה שכתבתי לא נכון, כמו אוטו קורקט שהמוח עושה.
    התגובה האהובה בשרשור
WitchFuneral​(שולט)
נשלטוש כתב/ה:
הייתי הולך על 2. רק להוריד את המילה האחרונה ״ניצול״.
אני עושה את זה מרצון, אבל תלוי גם עם מי.

לא סתם אישה שפתאום רוצה נהג, ואני לא מכיר אותה.

והתקווה שלי זה לזוגיות .
קודם כל אישה ואחרי זה משחקי תפקידים.

אני לא בא לעשות קינק שיימינג, אבל לדעתי מדובר כמעט תמיד בניצול. אמה־מה, מה שכתבת לא ממש רלוונטי לשאלה שלי... מניח שהייתי צריך להיות יותר ספציפי. אני מתכוון לבחורות שמפרסמות מודעה של "תסיע אותי", אתה לא מכיר אותן, הן לא מציעות כלום בחזרה. אם זאת בחורה שיש לך איתה קשר כלשהו זה משהו אחר.
Menta​(שולטת)
האקסלי כתב/ה:
זה מרגיש מוזר ואני תוהה אם זה בא ממקום של פטיש או לא. בדיוק הסיבה שאני חושב שפינדום הוא בעיה (לא שאין עם זה בעיות אחרות).
תחשבו על שני חברים טובים, אפלטונים, שיוצאים ביחד, מדברים, נהנים, ובסוף הערב אחד מהם מתקשר לחברים אחרים שלו ואומר "שמעו, ביליתי את כל הערב עם השמוק הזה." אפילו אם החווייה של החבר השני לא תשתנה כי הוא לא יודע על השיחה הזו, עדיין יש בגידה.

אני באופן אישי לא ממש נמשך לקטע הזה של להיות נהג מונית או מכונת כביסה, או לקטע של משהו לא מחייב. אני פשוט מדפדף הלאה.

החלום שלי זה להיות נשלט או מתחלף במערכת יחסים רצינית, אבל אני מעדיף ונילית מאשר מישהי שחושבת שרק בגלל שהדחף שלי הוא להישלט אני זן נחות באופן כללי.

בול!
WitchFuneral​(שולט)
האקסלי כתב/ה:

גם אני חשבתי על הקווים המקבילים של ניצול שיש בין זה לבין פינדום. עם זאת, פינדומית תדחה אותי הרבה יותר מנצלנית שמחפשת נהג מהסיבה הפשוטה שמדובר ברמות שונות לחלוטין של ניצול.