בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדה מינית - פרשנות אישית

-X-
-X-
לפני שנתיים • 21 במרץ 2022
-X- • 21 במרץ 2022
מי בימנו עוד מדבר ככה חופשי עם נשים, על ההתחלה ובלי שום וירטואליה קודם?
אולי רק בני 60+. אלו מהדור שבו זה היה סופר נפוץ ומקובל. בדורנו טחנו לנו מכל כיוון כמה זה לא רצוי וכדאי ליצור שיח מסוג כזה עם נשים בערך בכל מקום.
לכל אינטרקציה כזו יש היום פוטנציאל להפוך לפלילית מבחינת הגבר, ולכן לדעתי חשובה המודעות (של הגבר).
אגב, מודעות להטרדות בלתי רצויות זה בכלל נושא חשוב לדעתי. יכול להגיד לך שכשהייתי רווק אז התנהגות מוחצנת כמו שריקות, צביטות בתחת ומחמאות סקסיסטיות זה משהו שהייתי עושה אבל מתוך ידיעה שזה רצוי ולא מטרד.
אגב, הוטרדתי מינית גם ע"י נשים בחיי. בעיני זה היה מרגש על גבול האונס מצידן.
מה שבאמת מפחיד אותי זה הטרדות נשיות המכונות בפי "זיוני שכל". מתי יהיה חוק נגד זה?
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 21 במרץ 2022
KתBO כתב/ה:
אולי רק בני 60+. אלו מהדור שבו זה היה סופר נפוץ ומקובל. בדורנו טחנו לנו מכל כיוון כמה זה לא רצוי וכדאי ליצור שיח מסוג כזה עם נשים בערך בכל מקום.
לכל אינטרקציה כזו יש היום פוטנציאל להפוך לפלילית מבחינת הגבר, ולכן לדעתי חשובה המודעות (של הגבר).
אגב, מודעות להטרדות בלתי רצויות זה בכלל נושא חשוב לדעתי. יכול להגיד לך שכשהייתי רווק אז התנהגות מוחצנת כמו שריקות, צביטות בתחת ומחמאות סקסיסטיות זה משהו שהייתי עושה אבל מתוך ידיעה שזה רצוי ולא מטרד.
מה שבאמת מפחיד אותי זה הטרדות נשיות המכונות בפי "זיוני שכל". מתי יהיה חוק נגד זה?

סוף סוף הכרה בהטרדות מיניות שמבוצעות ע"י נשים.
רק אתמול החבר הצ'אד שלי קיבל מבחורה בסופר "איזה סקסי, מה הייתי עושה לך" משום מקום. בכללי, אין יותר מדי ציפייה חברתית מגבר להיות בעל היכולת להיות מוטרד, "עושים לך טובה יא נמושה", "תזיין אותה כבר!".

ואני מסכים איתך לגמרי. לא מזמן הכרתי נערה בת 16 שטענה שהיא בת 19. בהתחלה חשבתי שהיא סתם לא חכמה במיוחד, אח"כ שמתי לב שיש בה עוד הרבה נקודות באישיות שלה שמרגישות לא בשלות... הרגישה לי כמו הנערה שהיא - נערה בתיכון. עם קצת רטוריקה מסוג אדולף ומניפולציות הוצאתי ממנה את הגיל האמיתי שלה. הבטחתי לה גם שלא אנתק ממנה קשר במידה והיא תגיד לי את האמת, והאמת? שיקרתי. בורח מזה כמו מאש. לא מתעסק עם בנות בגיל הזה, למרות שהיא כבר ע"פ חוק בגיל ההסכמה. כך עוד הרבה גברים. אין דבר שגבר מפחד יותר מזה שיאשימו אותו באונס / הטרדה מינית... ויצא לי להתמודד עם תלונת שווא בעבר, מחזה לא נעים בכלל.
-X-
-X-
-X- • 21 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
KתBO כתב/ה:

רק אתמול החבר הצ'אד שלי קיבל מבחורה בסופר "איזה סקסי, מה הייתי עושה לך" משום מקום. בכללי, אין יותר מדי ציפייה חברתית מגבר להיות בעל היכולת להיות מוטרד, "עושים לך טובה יא נמושה", "תזיין אותה כבר!".

ואני מסכים איתך לגמרי. לא מזמן הכרתי נערה בת 16 שטענה שהיא בת 19. בהתחלה חשבתי שהיא סתם לא חכמה במיוחד, אח"כ שמתי לב שיש בה עוד הרבה נקודות באישיות שלה שמרגישות לא בשלות... הרגישה לי כמו הנערה שהיא - נערה בתיכון. עם קצת רטוריקה מסוג אדולף ומניפולציות הוצאתי ממנה את הגיל האמיתי שלה. הבטחתי לה גם שלא אנתק ממנה קשר במידה והיא תגיד לי את האמת, והאמת? שיקרתי. בורח מזה כמו מאש. לא מתעסק עם בנות בגיל הזה, למרות שהיא כבר ע"פ חוק בגיל ההסכמה. כך עוד הרבה גברים. אין דבר שגבר מפחד יותר מזה שיאשימו אותו באונס / הטרדה מינית... ויצא לי להתמודד עם תלונת שווא בעבר, מחזה לא נעים בכלל.

היום זה פיזדץ מה שהולך.
ולגבי הטרדות של נשים - זה הרבה יותר מסתם טקסטים. מה עם כל אלו שטיפסו עלי במועדונים ונגעו בכל מקום אפשרי. או איזו פעם מישהי שהכרתי שלחה לי יד לביצים באמצע אולם קולנוע מלא בדייט שני.
קיצר הלכתי לבכות לme too 😂😅
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 21 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:

אם יש לך מחקר להראות לי עם הצגת השאלות שהועלו במחקר, האוכלוסיה שנבחנה בו והדרך בה הסיקו את תוצאות הממצאים, תשלח. בספק שזה נכון, מספיק מבט קלוש במציאות כדי להבין שלא כך המצב.

לפני שאתה מתנפל עליי אני בצד שלך לגבי המציאות בשטח icon_smile.gif
כתבתי קודם בציניות.

אין מה לשלוח כי אין באמת סטטיסטיקה או מדד אמיתי כלשהוא ל"אחת מתוך שלוש"
אחת מתוך שלוש די אומר שכל גבר ברחוב קופץ כמו בבון על כל אישה שהוא רואה ומבצע בה את זממו,
מה שכמובן לא מתרחש במציאות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 22 במרץ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 22 במרץ 2022
T O M כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

אם יש לך מחקר להראות לי עם הצגת השאלות שהועלו במחקר, האוכלוסיה שנבחנה בו והדרך בה הסיקו את תוצאות הממצאים, תשלח. בספק שזה נכון, מספיק מבט קלוש במציאות כדי להבין שלא כך המצב.

לפני שאתה מתנפל עליי אני בצד שלך לגבי המציאות בשטח icon_smile.gif
כתבתי קודם בציניות.

אין מה לשלוח כי אין באמת סטטיסטיקה או מדד אמיתי כלשהוא ל"אחת מתוך שלוש"
אחת מתוך שלוש די אומר שכל גבר ברחוב קופץ כמו בבון על כל אישה שהוא רואה ומבצע בה את זממו,
מה שכמובן לא מתרחש במציאות.

חלילה, לא הייתי מתנפל עליך. במיוחד לא בנושא עם שטיפת מוח חברתית עמוקה שטעון ברגשות שליליים.
ואכן אין מדד לכך. לא חשבתי שיש. ביקשתי ממך מדד כדי שתנסה לחפש, תתחרפן כשלא תמצא ואז אולי תשנה את דעתך, בדיעבד זה היה לא רלוונטי חחח icon_smile.gif
WitchFuneral​(שולט)
KתBO כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
KתBO כתב/ה:

היום זה פיזדץ מה שהולך.
ולגבי הטרדות של נשים - זה הרבה יותר מסתם טקסטים. מה עם כל אלו שטיפסו עלי במועדונים ונגעו בכל מקום אפשרי. או איזו פעם מישהי שהכרתי שלחה לי יד לביצים באמצע אולם קולנוע מלא בדייט שני.
קיצר הלכתי לבכות לme too 😂😅

חחחח מעניין מה היה קורה אם היית פונה עם זה למשטרה
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 22 במרץ 2022
אתם לא החבורה הכי מבריקה שפגשתי icon_smile.gif

אחת מתוך שלוש מתייחס לסטטיסטיקה עולמית, כשיש מקומות שבהם יש יותר תקיפות מיניות ויש מקומות שפחות. ככה עובדת סטטיסטיקה. אז זה לא אומר שסבתא שלך בהכרח נפגעה או שכל גבר בבון.
WitchFuneral​(שולט)
פרלין כתב/ה:

אחת מתוך שלוש מתייחס לסטטיסטיקה עולמית, כשיש מקומות שבהם יש יותר תקיפות מיניות ויש מקומות שפחות. ככה עובדת סטטיסטיקה. אז זה לא אומר שסבתא שלך בהכרח נפגעה או שכל גבר בבון.

בדקת פעם את אופי המחקר ואיך שדברים נמדדו בו?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 22 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

בדקת פעם את אופי המחקר ואיך שדברים נמדדו בו?

ספר לי באיזו הטייה אתה חושד.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 במרץ 2022
הדיון אודות פגיעה של גברים וחשש של גברים מתלונות שווא ראוי, אבל חבל שיתנהל באופן שמנכר נשים ותוך הקלת ראש בחוויה שלהן.

הסטטיסטיקה של אחת מתוך שלוש אכן שקרית, אבל הנתון המבוסס יותר - בסביבות אחת מתוך שבע - עדיין מחריד.
אחת מתוך אחת מתייחס גם להטרדות מיניות, ולהתרשמותי הוא בהחלט נכון. כל אישה עוברת הטרדות - ויותר מפעם אחת. צריך רק להקשיב כדי להבין.

זה לא אומר שצריך להתייחס לכל הגברים כאל אנסים או מטרידים פוטנציאליים שצריך לחנך. אבל זה כן אומר שיש בעיה, וזו לא בעיה רק של נשים אלא גם שלנו, הגברים. בסופו של דבר אין מדובר במלחמה של גברים מול נשים, אלא של אנשים שרוצים סביבה בטוחה, לנשים וגברים כאחד, מול אלו שפוגעים בביטחון הזה.